ارز دیجیتال

نرم افزار مناسب استخراج ارز مونرو

ارز دیجیتال مونرو

در حال حاضر در بازار ارز های دیجیتال ، تنوع بسیار زیادی وجود دارد که هر یک از آن ها یا توسط سرمایه گذاران این بازار ، معامله شده و به خرید و فروش می رسند و یا این توسط تولید کنندگان ارز دیجیتال با داشتن امکانات سخت افزاری مخصوص و از طریق برقراری ارتباط با استخرهای استخراج این نوع ارز ، تولید شده و وارد چرخه گردش بازار ارز های دیجیتال می شوند. البته برخی از انواع آن نیز هستند که با هر دو نوع از کاربردهای خود، به عنوان ارزهای دیجیتال پر کاربرد و سودآور در بازار مطرح می‏باشند. از جمله این ارزهای دیجیتال ، می‏ توان به ارز دیجیتال مونرو اشاره نمود که در حال حاضر هم خرید و فروش این ارز دیجیتال در بازار در حالت رواج قرار داشته و هم این که استخراج این ارز دیجیتال به عنوان یکی از گزینه‏ های محبوب تولید کنندگان ارزهای دیجیتال در عرصه استخراج مطرح می باشد. ولی در حالت کلی، استخراج ارز دیجیتال مونرو، نسبت به خرید و فروش این ارز در بازار ارزهای دیجیتال، از محبوبیت بیش‏ تری برخوردار بوده و طرفداران به مراتب زیاد تری را دارا می باشد.

ارز دیجیتال مونرو

استخراج ارز دیجیتال مونرو

دراین آموزش قصد داریم مفاهیم اساسی به کار رفته در استخراج ارز دیجیتال مونرو را در دستور کار قرار دهیم. یکی از این مفاهیم اساسی و ارزشمند در استخراج این نوع ارز ، استفاده و به کار گیری نرم افزارهای استخراج می باشد. زیرا همانطور که می دانید استفاده از این نرم افزار ها به عنوان یکی از ارکان استخراج این ارز شناخته میشود . در راستای برقراری ارتباط سیستم تولید مربوط به فرد تولید کننده و شبکه آن ارز دیجیتال و نیز در موقع استفاده از استخر های استخراجی مانند ” tmpool.net “، برای برقراری ارتباط بین سیستم تولید و استخر استخراج به کار گرفته می شود. از این رو در این مقاله، شما را با انواع نرم افزارهای استخراج مربوط به ارز دیجیتال مونرو آشنا می کنیم. همچنین در این راستا، باید گفت که روش های مورد استفاده در استخراج ارز دیجیتال مونرو، علاوه بر خود این ارز دیجیتال در مورد ارزهای الکترونیک که تقریباً از خانواده مونرو بوده و از الگوریتم رمزنگاری تقریباً مشابهی برخوردار هستند نیز صادق می باشد. بنابراین نرم افزارهای استخراج مورد استفاده برای استخراج مونرو در استخراج ارزهای دیجیتال هم خانواده با این ارز نیز، مورد استفاده قرار می گیرند. در دنباله تعدادی از این نرم افزار ها را بررسی میکنیم.

نرم افزار XMR Stack

نرم افزار XMR Stack به عنوان یکی از بهترین گزینه ها در استخراج ارز دیجیتال مونرو مطرح بوده به طوری که نرم افزار XMR Stack ، قابلیت پشتیبانی از ” CPU ” ها، ” AMD ” و ” GPU ” های ” NVIDIA ” را دارا می باشد. از این نظر می توان  XMR Stak  را به عنوان گزینه ای محبوب در بازار ارز های دیجیتال در نظر گرفت. چرا که از تعداد سخت افزارهای استخراج و کارت های گرافیک مربوط به استخراج ارز های دیجیتال زیادی پشتیبانی می نماید و در واقع با این قابلیت توانسته است که به تعداد بیش تری از مشتریان پاسخ گو بوده و بازار عرضه بیش تری را در اختیار خود داشته باشد. از طرفی دیگر، این نرم افزار علاوه بر مونرو، قابلیت استخراج ارزهای دیجیتالی مانند ” الکترونیم “، ” LUKA “، ” NEWTON “، ” DERO “، ” BCN ” و بسیاری دیگر از ارزهای دیجیتال معروف دیگر در بازار ارزهای دیجیتال را دارا می باشد. همچنین باید گفت که در حالت کلی این نرم افزار، 2 درصد از قدرت ” hash ” سیستم استخراج موجود را برای توسعه دهندگان خود اختصاص می دهد که این درصد در صورت خرید حق استفاده از نسخه اورجینال و تجاری تر نرم افزار ” XMR Stak “، قابل کاهش و تغییر می باشد. در این بین باید بدانید که همه نرم افزارهای استخراج از چنین رویه ای در عمل استخراج پیروی می نمایند. در حالت کلی، توصیه می شود که از این نرم افزار در عمل استخراج خود استفاده نمایید.  

نرم افزار XMRIG

نرم افزار ” XMRig ” یک ماینر و در واقع نرم افزار استخراج دارای کارایی بالا در مورد  ارز دیجیتال مونرو از طریق ” CPU ” می باشد که به صورت رسمی دارای پشتیبانی از نسخه ویندوزی خود می باشد. در پیاده سازی و نوشتن این نرم افزارها، از مراحل بسیاری زیادی در راستای کاهش کدهای غیر ضروری و در نتیجه افزایش بهره وری آن استفاده شده است که زبان برنامه نویسی این نرم افزار، ” C++ ” می باشد. در مورد این نرم افزار نیز، میزان قدرت ” hash ” اختصاص داده شده برای توسعه دهنده آن، برابر با 5 درصد می باشد که این مقدار، قابل کاهش به 1 درصد نیز است. برای این کار لازم است که از دستور ” –donate-level ” در صفحه ترمینال این نرم افزار استفاده کنید و با این کار، میزان سود حاصل و بدست آمده برای خود را بیش تر نمایید.  

نرم افزار XMRig AMD

از نرم افزار XMRig AMD ، بیش تر افرادی استفاده می کنند که سیستم تولید و در واقع سخت افزار تولید آن ها، ” CPU ” های ” AMD ” باشد. نرم افزار ” XMRig AMD ” یک نرم افزار دارای کارایی بالا در استخراج ارز دیجیتال مونرو بوده و برای نسخه ویندوزی خود، دارای پشتیبانی رسمی می باشد. در این بین باید گفت که نرم افزار ” XMRig AMD ” نیز به مانند نرم افزار ” XMRig “، در حالت عادی قدرت ” hash ” ی، معادل 5 درصد را برای توسعه دهندگان خود در نظر می گیرد که برای کاهش این درصد به موارد پایین تر و تا 1 درصد، می توانید در صفحه ترمینال این نرم افزار، عبارت ” –donate-level ” را وارد نمایید.

نرم افزار XMRig NVIDIA

نرم افزار ” XMRig NVIDIA ” را بیش تر آن دسته از تولید کنندگانی که از قدرت کارت های گرافیکی ” NVIDIA ” برای تولید ارزهای دیجیتال، استفاده می کنند، بهره می گیرند. در حالت عادی این نرم افزار نیز 5 درصد از قدرت ” hash ” سیستم سخت افزاری را برای توسعه دهندگان خود اختصاص می دهد که این مقدار با وارد کردن دستور ” –donate-level ” در صفحه ترمینال نرم افزار و خرید نسخه اصلی آن، قابل کاهش به 1 درصد نیز می باشد.

نوشته های مرتبط

One thought on “نرم افزار مناسب استخراج ارز مونرو

  1. ali گفت:

    سلام.ببخشید دوستان حداق زمان یا مبلغ واریزی مونرو استک چقدر است؟؟؟؟؟؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *