فارم ماینینگ

در حوزه استخراج ارز دیجیتال ، فارم ماینینگ به محیطی گفته میشود که افراد با فراهم کردن برق مورد نیاز و همچنین شرایط نگهداری تعداد زیادی دستگاه ماینر ، جهت استخراج ارز دیجتال اقدام به استخراج در ابعاد گسترده میزنند.

با پایین آمدن قیمت بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال ، در سطح جهان اغلب فارم ماینینگ ها خاموش شدند.برای اینکه در زمینه فارم ماینینگ اطلاعات بیشتری کسب کنید مقاله فارم ماینینگ چیست را مطالعه کنید.

دلیل این اتفاق ، از دست رفتن سود دهی ماین کردن ارزهای دیجیتال با توجه به تعرفه برق بود بطوری که رقم در آمد ماهانه را منفی میکرد و خرید ماینر را نیز در اغلب کشورها با کاهش چشمگیری همراه کرد. اما در ایران شرایط برای راه اندازی استخراج ارز دیجیتال بصورت فارم کاملا متفاوت بود.

یکی از معدود نقاط جهان که برای همچنان ایجاد فارم ماینینگ در کانون توجه قرار دارد ایران است. در ایران بدلیل گران شدن نرخ ارز و دلار ، و کاهش ارزش ریال ، استخراج ارزهای دیجیتال همچنان ، تجارتی پرسود محسوب میگردد.

راه اندازی فارم

به علت سود دهی بالای استخراج ارز دیجیتال و فارم ماینینگ در ایران ، تقاضا برای راه اندازی فارم بسیار بالا رفته و افراد زیادی در حال سرمایه گذاری در این حوزه میباشند.

تجهیزات ماینینگ دستگاه های بسیار پر مصرف و در عین حال پر سر و صدایی میباشند. فراهم کردن و ایجاد محل نگهداری تعداد زیادی دستگاه در یکجا ، استفاده از روش های خاص برای کنترل دمای دستگاه ها و سیم کشی صنعتی پیچیده نشان از تخصصی بودن راه اندازی فارم است و ثابت میکند فارم ماینینگ احتیاج به دانش در این زمینه دارد.

البته نباید فراموش کرد که راه اندازی فارم از یک قالب خاص پیروی نمیکند و  کاملا به ابعاد محل در نظر گرفته شده ، شرایط دمایی و همچنین نوع برق موجود(که در فارم ماینینگ بدون شک باید سه فاز صنعتی داشته باشیم ، محدود کننده ما برای قرار دادن تعداد دستگاه علاوه بر ابعاد محیط آمپر برق سه فاز موجود است که در آینده بطور مفصل به آن میپردازیم.)

بخشی از پروژه در حال اجرا برای مشتری

راه اندازی فارم

تهران ماینر فعالیت خود را از سال ۱۳۹۶ در زمینه‌ی واردات و فروش انواع دستگاههای ماینر و تجهیزات ماینینگ جهت استخراج ارزهای دیجیتال با بهترین قیمت به صورت خرید حضوری و خرید آنلاین از طریق وبسایت با امکان ارسال به سراسر ایران شروع نمود و جزو اولین مجموعه‌هایی می باشد که قدم در این زمینه‌ی نوپا می‌گذارد.

 

از دیگر خدمات تهران ماینر می‌توان به مشاوره تخصصی و همچینین پیمانکاری راه اندازی فارم های کوچک و بزرگ (هوا و روغن ) استخراج ارز دیجیتال و خدمات تعمیرات تجهیزات ماینینگ به طور تخصصی اشاره کرد .برای خرید ماینر و همچنین مشاوره تخصصی در مورد خرید بیت کوین یا فروش آن با فروشگاه تهران ماینر تماس حاصل فرمایید ، در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهیم بود.