ماینینک

استخراج ارز دیجیتال Dero

ارز دیجیتال Dero

در این مقاله قصد داریم ، یکی از ارزهای نوظهور بازار را مورد بررسی قرار دهیم. ارز دیجیتال Dero یک از این نوع ارزها میباشد که آینده درخشانی برای آن پیشبینی میشود. البته این گونه ارز ها بیشتر برای آینده ای که دارند مورد توجه قرار میگیرند و افرادی که دنبال سرمایه گذاری کوتاه مدت هستند اغلب سراغ آن نمیروند.

ارزهای دیجیتال نوظهور

بازار ارزهای دیجیتال تقریباً چندین سال است که شروع فعالیت خود را آغاز نموده و در حال حاضر توانسته است تا به شکل و شمایل امروزی خود برسد. در زمان های اولیه از شروع فعالیت بازار این ارز در این بازار ارزهای دیجیتال زیادی وجود نداشتند ولی به مرور زمان شاهد این امر بودیم که هر از چندگاهی ارزهای دیجیتال جدیدی، وارد بازار شده و توسط سرمایه گذاران این بازار مورد معامله و خرید و فروش قرار گرفتند. در این بین بازار ارزهای دیجیتال از ویژگی های منحصر بفردی بهره می برد که سرمایه گذاران این بازار با استفاده از این ویژگی ها، می توانند به سودها و درآمدهای قابل توجهی دست یابند. از جمله این شرایط ویژه و پر سود برای سرمایه گذاران، ورود ارزهای دیجیتال جدید به بازار است. چرا که در ابتدای زمان ورود این ارزها در بازار، همگی آن ها، از قیمت های بسیار پایین شروع کرده و سپس شروع به رشد و افزایش ارزش و قیمت خود در بازار کرده اند. به طوری که سرمایه گذاران از طریق خرید این ارزها در زمان قیمت پایین آن ها و نگهداری این ارزها در یک بازه زمانی رو به آینده، توانسته اند با فروش به موقع آن ها به سودهای قابل توجهی دست یابند. لذا یکی از سودآورترین کارها در بازار ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری بر روی ارزهای جدید وارد شده در بازار می باشد. در این بین تولید کنندگان ارزهای دیجیتال نیز می توانند از طریق استخراج این ارزها هم به عنوان یک سرمایه گذار عمل نموده و سود قابل توجهی را بدست آورند.

ویژگی های ارز Dero

در حال حاضر در بازار ارزهای زیادی هستند که از شرایط این چنینی برخوردار می باشند. از جمله این ارزها، می توان به ارز دیجیتال Dero  اشاره کرد که کارشناسان بازار ارزهای دیجیتال، آینده‏ بسیار درخشانی را برای این ارز دیجیتال در نظر می گیرند. بر این اساس خرید این ارز دیجیتال و یا تلاش برای استخراج آن، می تواند به عنوان یک استراتژی مناسب و رو به آینده در بازار تلقی گردد. البته استخراج ارز دیجیتال Dero ، از این نظر نیز دارای اهمیت است که در حال حاضر سختی استخراج این ارز دیجیتال بالا نبوده و تعداد افرادی که در شبکه تولید این ارز دیجیتال فعالیت دارند، چندان زیاد نمی باشند.

ارز دیجیتال Dero

بدین معنی که تولید کنندگان آن می توانند با سرعت بیش تر و صرف هزینه کم تری به نتایج مورد انتظار از تولید ارز دیجیتال Dero  دست یابند. لذا از آن جایی که استخراج این ارز دیجیتال می تواند برای تولید کنندگان آن سود قابل توجهی داشته باشد، در این آموزش قصد داریم به توضیح چگونگی استخراج ارز دیجیتال ” Dero “، بپردازیم. در گام اول برای آشنایی بیش تر با ارز دیجیتال Dero ، می توانید به لینک های زیر رفته و اطلاعات مفید و قابل توجهی را دریافت نمایید. حال بعد از این که تا حدودی با ارز دیجیتال ” Dero “، آشنا شدید، نوبت به شروع مراحل استخراج این ارز دیجیتال می رسد. همانطور که می دانید یکی از مشخصه های اصلی در کسب سود و درآمد بیش تر از عمل استخراج، عضو شدن در یک استخر ارز دیجیتال برای تولید یک ارز دیجیتال می باشد. در این آموزش نیز برای کسب بهره وری و درآمد بیش تر از استخراج ارز دیجیتال ” Dero “، قصد داریم به یک استخر استخراج معتبر وصل شویم.

استخر مناسب ارز دیجیتال Dero

در این راستا توصیه می شود که به استخر استخراج ” tmpool.net ” برای کسب بهره وری بیش تر از تولید ارز دیجیتال ” Dero “، وصل شوید. این استخر دیجیتال در حال حاضر به عنوان یکی از استخرهای ارز دیجیتالی پر سود و پر بازده در بازار است که از استخراج بسیاری از ارزهای دارای پتانسیل برای افزایش قیمت در بازار، پشتیبانی می کند که یکی از این ارزها نیز، ارز دیجیتال ” Dero ” می باشد. با رفتن به آدرس tmpool.net ، با یک صفحه رو به رو خواهید شد که در این صفحه با انتخاب گزینه ” Dero “، می توانید به بخش تنظیمات و نیازمندی های استخراج این ارز دیجیتال بروید. در عین حال باید گفت که این استخر استخراج ارز دیجیتال، در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین استخرهای استخراج در بازار شناخته می شود که درصد های قابل توجهی از میزان ارز دیجیتال تولید شده را در اختیار کاربران قرار می دهد. به طوری که در برخی از موارد این استخر استخراج، حتی هیچ گونه ” fee ” ای را به خاطر سهم استخر، از کاربر دریافت نمی کند.

زن کش

وجود این شرایط می تواند برای افرادی که به تازگی وارد دنیای استخراج ارزهای دیجیتال شده اند، کمک قابل توجهی داشته باشد چرا که در ابتدای فعالیت استخراج به کاربر سود بیش تری داده شده و کاربر می تواند با سود بیش تر بدست آمده، میزان فعالیت ها و سرمایه گذاری های خود را بیش از پیش گسترش دهد از طرفی دیگر این استخر با امکانات دیگری نظیر مشاهده اطلاعات و آمار استخراج و همچنین فراهم نمودن امکانات قابل توجهی دیگر، در راستای تبدیل شدن به یکی از محبوب ترین استخرهای استخراج بازار، گام های محکمی را در حال برداشتن است. حال بعد از این که استخر مناسبی را برای عمل استخراج ارز دیجیتال ” Dero “، انتخاب نمودیم، به توضیح بیش تری در مورد ارز دیجیتال ” Dero “، می پردازیم.

ارز دیجیتال Dero چیست

ارز دیجیتال ” Dero “، ترکیبی از حریم خصوصی، قراردادهای هوشمند و تراکنش های بسیار سریع می باشد که در حال حاضر به عنوان یک حالت ” fork ”  ی از ارز دیجیتال مونرو همراه با بایت کوین با در نظر گرفتن پروتکل ” CryptoNote “، مطرح می باشد. در واقع با طراحی و تولید ارز دیجیتال ” Dero “، سعی شده است تا کمبود ویژگی حریم خصوصی که در قراردادهای هوشمند موجود می باشد را تا حدودی رفع نمایند. به طوری که در شبکه ” Dero “، جزئیات قراردادهای هوشمند به طور کامل شفاف بوده ولی اطلاعات مربوط به کاربران کاملاً به صورت محرمانه محفوظ می باشند. حال بعد از توضیحات مختصر در مورد ارز دیجیتال ” Dero ” و آشنایی کلی با نحوه کار و عملکرد آن، به کار پیاده سازی شرایط استخراج این ارز دیجیتال می پردازیم. در این راستا در اولین گام، باید نرم افزار استخراج مخصوص به این ارز دیجیتال را دانلود و نصب نماییم تا با استفاده از این نرم افزار، بتوانیم با استخر استخراج ” tmpool.net “، ارتباط بر قرار کرده و کار استخراج ارز دیجیتال ” Dero ” را انجام داده باشیم.

نرم افزار های استخراج Dero

در این راستا، توصیه می شود که از نرم افزار ” XMR – STAK ” که مناسب استخراج برای هر دو حالت ” CPU ” و ” GPU ” می باشد را دانلود کنید. برای این کار می توانید به لینک زیر رفته و نرم افزار ” XMR – STAK ” را از منبع اصلی آن دانلود نمایید. https://github.com/fireice-uk/xmr-stak/releases البته در استخر استخراج ” tmpool.net ” نیز انواع نسخه های مناسب برای استخراج ” Dero ” به کاربران معرفی شده است که برای آشنایی بیش تر در این زمینه، می توانید به آدرس زیر، مراجعه نمایید : http://dero.tmpool.live/dero/#getting_started که در این صفحه، تنظیمات مورد نیاز برای اتصال نرم افزارهای مختلف به استخر ” tmpool.net ” نیز قرار داده شده است که بنابر نیاز خود، می توانید یکی از نرم افزارها را انتخاب نمایید. حال بعد از این که نرم افزار مورد نظر برای استخراج را دانلود کردید و از تنظیمات اصلی آن برای ارتباط با استخر و استخراج ارز دیجیتال ” Dero “، آشنا شدید، نوبت به دانلود یک کیف پول مناسب برای ارز دیجیتال ” Dero “، می رسد که برای دانلود کیف پول رسمی ارز دیجیتال ” Dero “، می توانید از آدرس زیر نسبت به انجام این کار اقدام نمایید : https://github.com/deroproject/dero/releases/ توجه داشته باشید که در حین ساخت آدرس کیف پول در کیف پول رسمی ارز دیجیتال ” Dero “، سعی داشته باشید که تمامی جزئیات استفاده شده و وارد شده در این کیف پول را یادداشت نموده و در اختیار داشته باشید، چرا که ممکن است در مراحل بعدی استفاده از کیف پول، نیاز به استفاده از این اطلاعات داشته باشیم. توجه داشته باشید که تا به این جای مراحل طی شده، توانستیم که کیف پول مناسب برای ارز دیجیتال ” Dero “، نرم افزار مناسب برای استخراج این ارز دیجیتال و در نهایت استخر مناسب برای عضویت را فراهم نماییم. حال برای این که مراحل استخراج ارز دیجیتال Dero ، به نهایت برسد و بتوانیم به تولید این ارز دیجیتال شروع کنیم، باید تمامی این سه مورد را با هم ادغام کنیم که در ادامه به بررسی این کار می پردازیم.

ارز دیجیتال

حال بعد از دانلود نرم افزار ” XMR – STAK “، آن را از حالت فشرده خارج نموده و نصب کنید. در مراحل نصب و پیکربندی این نرم افزار، از شما سوال می شود که از بین دو ارز دیجیتال مونرو و یا ” aeon “، قصد استخراج کدام ارز را دارید که در این بین شما برای استخراج ارز دیجیتال ” Dero “، باید عبارت ” monero ” را تایپ کرده و ” enter ” را بزنید. سپس در صورتی که قصد ارتباط با یک استخر استخراج را دارید، باید اطلاعات ارتباط با استخر را که در این جا ما از استخر ” tmpool.net “، استفاده خواهیم کرد را به صورت زیر وارد می کنیم : “dero.tmpool.live:6555” در ادامه از شما خواسته خواهد شد تا آدرس کیف پول ارز دیجیتال Dero  را وارد کنید که بعد از وارد کردن آن کلید ” enter ” را زده و وارد مرحله بعد می شویم. در نهایت نیز اگر نیاز به کلمه عبور داشته باشید، در این مرحله یک کلمه عبور مناسب برای حساب کاربری خود انتخاب کرده و وارد کنید. با انجام درست این مراحل در آخر خواهید توانست که عمل استخراج ارز دیجیتال ” Dero ” را با موفقیت شروع نمایید. همچنین در نظر داشته باشید که برای مشاهده آمار استخراج خود می توانید به سایت استخر استخراج ” tmpool.net ” مراجعه نموده و در آن جا و در حساب کاربری خود، اطلاعات و آمار استخراج خود را مشاهده نمایید.

برای خرید ماینر و تجهیزات ماینینگ با فروشگاه تهران ماینر تماس بگیرید.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *