ماینینک, مقاله

نحوه‌ عضویت در استخر استخراج بیت کوین Antpool

ثبت نام در Antpool

استخر استخراج بیت کوین Antpool با توجه به نرخ هش شبکه‌ بیت کوین مربوطه، یکی از بزرگ‌ترین استخرهای استخراج بیت کوین است. Antpool تقریبا دارای ۱۵ درصد از کل میزان نرخ هش تمام استخرهای استخراج بیت کوین است. Antpool اولین بلاک خود را در ماه مارس ۲۰۱۴، درست چهار سال بعد از ایجاد اولین استخر با نام Slush pool ساخت. Antpool به وسیله‌ Bitmain Technologies Ltd (بزرگ‌ترین تولید کننده‌ سخت افزار استخراج بیت کوین) راه‌اندازی شد و بخش بزرگی از استخر آن‌ها روی تاسیسات استخر Bitmain اجرا می‌شود.

Antpool از مدل‌های استخراج p2pool و stratum به کمک نودهای پخش شده در سراسر جهان (آمریکا، آلمان، چین و غیره) حمایت می‌کند. رابط کاربری این استخر، طراحی بسیار خوبی دارد و شرکت اصلی آن، عمدتا فروش نرم‌افزاری بالایی دارد.

نحوه‌ عضویت در استخر استخراج بیت کوین Antpool

عضویت در  این استخر استخراج بیت کوین رایگان و مراحل آسانی دارد. ابتدا شما باید سخت‌افزار استخراج بیت کوین را تهیه کنید. داشتن این سخت افزار بسیار مهم است؛ زیرا مقدار سهم شما را نسبت به نرخ هش استخر مشخص می‌کند. به کمک این نرم افزار می‌توانید قدرت هش خود را به سمت استخر مورد نظر هدایت کنید. در نهایت از انتخاب درست برای بهینه‌سازی پاداش‌هایتان اطمینان حاصل کنید. در نهایت در این وب‌سایت ثبت‌نام و کارتان را شروع کنید.

هزینه‌های Antpool

این استخر ادعا می‌کند هیچ هزینه‌ای برای استفاده از این استخر نمی‌پردازد؛ اگر چه این ادعا تا حدی واقعیت دارد، اما صد درصد درست نیست. همان‌طور که Antpool هیچ هزینه‌ای را برای استفاده از این استخر بر عهده نمی‌گیرد، هزینه‌های مربوط به معاملات بیت کوین را هم افشا نمی‌کند و مشتریان در این مورد با ابهاماتی مواجه هستند. اخیرا هر بلاک بیت کوین نزدیک به ۱۲/۵ BTC پاداش دارد که این استخر استخراج بیت کوین در زمان پیدا کردن هر بلاک، شما را در آن سهیم می‌کند.

با این حال هزینه‌های بیت کوین اخیرا افزایش یافته است و یک تا دو بیت کوین اضافی هم بابت هر بلاک توسط استخر جمع‌آوری می‌شود. در همین زمان، استخر استخراج بیت کوین این مبلغ اضافی را برای خودش کنار می‌گذارد و این پول به استخراج‌کنندگان تعلق نمی‌گیرد. انتقاد شده است که این نرخ‌ها مانع از استفاده‌ی کاربران مبتدی و حرفه‌ای می‌شود.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *