ارز دیجیتال, مقاله

آشنایی با ارز دیجیتال NEWTON

ارز دیجیتال NEWTON

روزی نیست که در بازار ارز های دیجیتال ، شاهد ظهور و حضور یک ارز دیجیتال جدید نباشیم. شایان ذکر است که هر کدام از این نوع ارزها جدید با یک هدف خاص و تحت پروژه ای قدرتمند و به امید کسب موفقیت در این زمینه این حیطه فعالیت تجاری و فنی می‏ شوند. در این باید گفت که بسیاری از ارز های جدید وارد شده در بازار، دارای پروژه هایی بسیار خوبی بوده و نوید آینده ای درخشان را از خود نشان می دهند. حال ظهور و ورود ارزهای دیجیتال جدید در بازار، فرصت بسیار مناسبی را برای فعالیت های سرمایه گذاری در اختیار علاقه مندان و سرمایه گذاران بازار ارزهای دیجیتال به وجود آورده است. به طوری که سرمایه گذاران موفق می توانند با شناسایی و تشخیص این ارزهای دیجیتال با ارزش و آینده دار و انجام سرمایه گذاری بر روی آن ها، قادر به کسب درآمد و سود قابل توجهی باشند.

ارز الکترونیک

در عین حال توجه داشته باشید که یکی از گونه های سرمایه گذاری در بازار ، استخراج مستقیم آن ها میباشد می باشد. به گونه ای که فرد سرمایه گذار، علاوه بر خرید و فروش مستقیم ارزهای دیجیتال آینده دار، می تواند از طریق استخراج و نگهداری این ارزهای الکترونیک نیز به کسب سود و درآمد قابل توجه امید وار باشد. چرا که ارزش سهام این ارزهای دیجیتال تازه وارد شده در بازار، در ابتدا کم بوده و یقیقاً در طی گذشت مدتی، با افزایشی قابل توجهی رو به رو خواهد شد. لذا از این رو به سرمایه گذاران پیشنهاد می شود که همواره نسبت به تحقیق و جست و جوی این گونه از ارزهای دیجیتال آینده دار در بازار ارزهای دیجیتال بپردازند که از این طریق می توانند سرمایه خود را چندین برابر نمایند. یکی از این نوع از ارزهای دیجیتال آینده دار در بازار، ارز دیجیتال NEWTON  می باشد که در این مقاله قصد داریم شما را با این ارز دیجیتال آشنا نموده و راه های استخراج این ارز دیجیتال را نیز در اختیار شما قرار دهیم.

ارز دیجیتالی

در مورد ارز دیجیتال NEWTON  باید گفت که پروژه ارز دیجیتال NEWTON ، در راستای کسب و تهیه بودجه و کمک در پروژه های پزشکی و زمینه های انرژی های تجدید پذیر، به وجود آمده است. در این بین باید خاطر نشان نمود که بسیاری از پروژه های تحقیقاتی مهم پزشکی در سراسر دنیا، از کمک مالی خوبی برخوردار نبوده و یا این که اصلاً هیچ گونه حمایت مالی ای در مورد این پروژه ها، صورت نمی گیرد. در این بین، هدف پروژه ” NEWTON “، ایجاد تغییراتی در این زمینه می باشد. بدین صورت که پروژه ” NEWTON ” در نظر دارد با کمک و حمایت مالی از این چنین پروژه هایی، بتواند کمک شایانی در راه جلوگیری و رفع بیماری های صعب العلاجی کرده باشد که بشریت همواره از وجود چنین بیماری هایی رنج برده اند و این کار تنها در گرو تحقیقات موفق و مهم پزشکی ای صورت می‏ پذیرد که از نظر مالی حمایت کافی نسبت به چنین ایده هایی، شده باشد. در عین حال پروژه مربوط به ارز دیجیتال ” NEWTON “، این ادعا را می کند که حمایت از فیلد تحقیقات پزشکی، تنها یک شاخه از فعالیت گسترده این ارز دیجیتال در عرصه های جهانی می باشد.

اهداف ارز دیجیتال NEWTON

به طوری که پروژه ارز دیجیتال ” NEWTON “، در نظر دارد که از پروژه ها و طراحی های قابل توجه و جدید صورت گرفته در راستای سیستم های مربوط به انرژی های تجدید پذیر نیز حمایت نماید که در این راستا، بسیاری از کشورهایی که در حال توسعه هستند و یا این که وضع چندان مناسبی از نظر توسعه ندارند، با به کار گیری و تحت حمایت از پروژه ارز دیجیتال ” NEWTON “، می توانند پیشرفت های مناسب و قابل توجهی را در زمینه انرژی های تجدید پذیر داشته باشند. حال از آن جایی که پروژه مربوط به ” NEWTON “، یک پروژه ارز دیجیتال می باشد، این پروژه از تمام تحقیقات علمی ای که این تحقیقات از ارز دیجیتال NEWTON  پشتیبانی و استفاده می کنند، حمایت خواهد نمود.

آینده ارز دیجیتال

یکی از هدف های اساسی در این زمینه، تبدیل ارز دیجیتال NEWTON  ، به عنوان روش پرداخت دیجیتالی غالب و اصلی در زمینه تحقیقات پزشکی و انرژی های تجدید پذیر می باشد. به طوری که موفقیت پروژه ” NEWTON “، در عین حال به معنی موفقیت بسیاری از پروژه های مفید دیگر موجود در دنیا بوده و باعث ایجاد تغییراتی مثبت و بهینه در دنیا خواهد شد که در راستای کسب موفقیت در این زمینه، از آن جایی که ارز دیجیتال ” NEWTON “، یک پروژه ای تازه بوده و جدیداً وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است، نیازمند حمایت سرمایه گذاران بازار ارزهای دیجیتال می باشد تا بدین ترتیب بتواند خود را در جامعه بیش تر مطرح نموده و از طرفی با جذب نیروی حامی و کاربران بیش تر به خود، بتواند به اهداف و پروژه هایی که در نظر دارد، جامه عمل بیش تری بپوشاند.

ساختار فنی ارز دیجیتال NEWTON

اگر به توضیحات فنی تر در مورد ارز دیجیتال ” NEWTON ” بپردازیم، باید گفت که این ارز دیجیتال در ساختار خود از الگوریتم CryptoNight  به عنوان ” proof of work “، استفاده می نماید. همچنین با رفتن به سایت رسمی ارز دیجیتال ” NEWTON “، قادر خواهید بود تا اطلاعات جامع تری در مورد پروژه های تحت پوشش این ارز دیجیتال بدست آورید. از طرفی دیگر، علاوه بر این که سرمایه گذاران بازار ارزهای دیجیتال می توانند از طریق خرید و فروش این ارز دیجیتال، اقدام به کسب درآمد و سود نمایند، در عین حال این ارز دیجیتال یکی از ارزهای دیجیتال مناسب برای عمل استخراج می باشد که تنها با داشتن امکانات و پیش نیازهایی معمولی، قادر خواهید بود تا نسبت به استخراج این ارز دیجیتال خوش آتیه، اقدام نمایید.

فرآیند استخراج ارز دیجیتال NEWTON

در گام اول استخراج، نیاز است که دارای یک سیستم مناسب برای عمل استخراج ارز دیجیتال NEWTON ، باشید که در این بین باید گفت که چندان نیاز نیست که حتماً یک سیستم قدرتمند در اختیار داشته باشید، بلکه از طریق یک سیستم ساده نیز می توانید به راحتی نسبت به استخراج این ارز دیجیتال، اقدام نمایید ولی داشتن سیستم قدرتمند باعث کسب و تولید ارز دیجیتال به مراتب بسیار بیش تری خواهد بود. حال در گام بعدی، لازم است که کیف پول مناسب این ارز دیجیتال را تهیه نمایید. <p>بهترین مکان برای تهیه کیف پول، ارز دیجیتال ” NEWTON “، خود سایت رسمی این ارز دیجیتال می باشد که کیف پول های خود را به صورت گرافیکی و برای محیط ها و پلتفرم های مختلف در اختیار کاربران قرار داده است. بدین ترتیب به راحتی می توانید، نسبت به تهیه کیف پول ارز دیجیتال خود اقدام نمایید. توجه داشته باشید که از این کیف پول برای واریز مقادیر ارز دیجیتال تولید شده در آن، استفاده خواهیم کرد. لذا در نظر داشته باشید که اطلاعات مربوط به حساب کیف پول خود را در اختیار دیگران قرار ندهید.</p>

استخر مناسب استخراج ارز NEWTON

حال یکی از مهم ترین و واجب ترین مراحل در عمل استخراج ارز دیجیتال NEWTON ، این است که از یک استخر استخراج مناسب در این راه استفاده نمایید. در حال حاضر در بازار ارزهای دیجیتال، استخرهای زیادی از استخراج ارزهای دیجیتالی، مانند ” NEWTON “، پشتیبانی نمی کنند با این وجود تعداد محدودی هستند که علاوه بر پشتیبانی از استخراج چنین ارزهایی، در عین حال با داشتن قدرت ” Hash Rate ” قابل توجه و امکانات و خدمات متمایز دیگر از محیط مناسبی را برای استفاده در عمل استخراج، در اختیار تولید کنندگان این ارز دیجیتال قرار داده اند. یکی از این استخرهای استخراج متمایز در بازار ارزهای دیجیتال، استخر ” tmpool.net ” می باشد که امکانات ویژه ای را برای استخراج ارز دیجیتال NEWTON  در نظر گرفته است. از جمله ویژگی های متمایز استخر ” tmpool.net “، این است که این استخر استخراج ارز دیجیتال برای عمل استخراج، ” fee ” بسیار کمی را برای خود اختصاص می دهد و حتی در برخی از موارد هم برای کاربران و تولید کنندگان تازه وارد شده در استخر برای مدتی مشخص، هیچ گونه ” fee “ی را در نظر نمی گیرد و همه تولیدات بدست آمده را به صورت مستقیم در اختیار تولید کننده، قرار می دهد. همچنین این استخر استخراج ارز دیجیتال، از قابلیت ” solo mining ” در راستای اهدای جوایز و سود بیش تر به تولید کنندگان خود پشتیبانی می نماید. در کل باید گفت که استخر ” tmpool.net “، گزینه ای بسیار مناسب برای استفاده در عمل استخراج ارزهای دیجیتال می باشد.

نرم افزار استخراج ارز NEWTON

در نهایت در عمل استخراج، نیازمند استفاده از نرم افزارهای استخراج خاصی هستید تا با استفاده از آن ها، بتوانید ارتباط بین سیستم استخراج و شبکه‏ ارز دیجیتال ” NEWTON ” و در موارد استفاده از استخر استخراج نیز بتوانید ارتباط بین سیستم و استخر استخراج ارز دیجیتال را بر قرار نمایید. در حال حاضر تعداد قابل توجهی از این نوع از نرم افزارها در بازار موجود می باشند که برای اطلاع از آخرین نسخه و بهترین این نرم افزارها و دانلود آن ها، می توانید به خود سایت ” tmpool.net ” رفته و با انتخاب ارز دیجیتال مورد نظر خود، نرم افزارهای مناسب آن ارز را نیز در راستای استفاده در عمل استخراج، از بخش مربوطه دانلود کرده و استفاده نمایید. در نهایت باید گفت که با توجه به پروژه جذاب و آینده دار ارز دیجیتال NEWTON ، می توان گفت که سرمایه گذاری بر روی این ارز دیجیتال، می تواند فرصت بسیار مناسبی را در راه کسب درآمدی قابل توجه در دراز مدت در اختیار سرمایه گذاران این ارز دیجیتال قرار دهد. بخصوص که این ارز دیجیتال به تازگی وارد بازار شده و در حال حاضر تعداد افراد زیادی از وجود این ارز دیجیتال خبر ندارند و افراد سرمایه گذار به راحتی می توانند از خلوت بودن شبکه استفاده کرده و سهام قابل توجهی از این ارز دیجیتال را به قیمت های بسیار پایینی در اختیار خود قرار دهند و یک سرمایه گذاری درست و مطمئنی را برای آینده داشته باشند. برای خرید ماینر و تجهیزات ماینینگ و دریافت مشاوره تخصصی در این زمینه با فروشگاه تهران ماینر تماس حاصل کنید.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *