ارز دیجیتال, مقاله

آشنایی با صرافی coinbase

صرافی coinbase

صرافی های ارز دیجیتال

افرادی که در دنیای ارزهای دیجیتال سابقه فعالیت دارند، این نکته را به خوبی می دانند که ارزش و اهمیت صرافی های ارز دیجیتال برای سرمایه گذاران این بازار، بسیار زیاد و حیاتی می باشد. چرا که صرافی های ارز دیجیتال، محیط هایی هستند که این امکان را در اختیار سرمایه گذاران قرار می دهند تا این افراد بتوانند نسبت به خرید و فروش ارزهای دیجیتال مختلف، آزادانه عمل نموده و به سود مناسبی دست یابند. به طوری که می توان گفت که بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر، بر پایه صرافی های آنلاین ارزهای الکترونیک استوار بوده و قدرت گرفتن صرافی ها، باعث ایجاد پشتوانه های مالی قدرتمندی در راستای توسعه بازار ارزهای دیجیتال خواهد بود. از طرفی دیگر، وجود صرافی های ارز دیجیتال، می تواند به عنوان محیطی مناسب جهت استفاده و کاربرد ارزهای دیجیتال تولید شده از عمل استخراج باشد. در واقع تولید کنندگان ارزهای دیجیتال می توانند ارزهای دیجیتال تولید شده خود را به کیف پول های صرافی ها انتقال داده و از طریق استراتژی های خرید مناسب، بتوانند سرمایه خود را چند برابر نمایند. از طرفی دیگر، باید گفت که در حال حاضر تعداد قابل توجهی صرافی ارز دیجیتال در بازار موجود بوده که انتخاب معتبرترین و مناسب ترین آن ها به عنوان یک عامل کمکی در کسب موفقیت بیش تر سرمایه گذاران تأثیر گذار خواهد بود. یکی از این صرافی های معتبر در بازار، صرافی ” coinbase ” می باشد که همه روزه تراکنش های زیادی در این صرافی انجام شده و مقادیر زیادی سرمایه از حسابی به حساب دیگر، در آن جا به جا می شود.

صرافی coinbase

صرافی coinbase  که در حال حاضر جزء یکی از سه صرافی برتر دنیا می باشد، در سال 2012 توسط آقایان ” Brian Armstrong ” و ” Fred Ehsarm ” در شهر سانفرانسیسکو از آمریکا، به وجود آمده و تأسیس شد. این صرافی در شرایط فعلی، از تعداد زیادی از ارزهای دیجیتال موجود در بازار، از جمله بیت کوین، بیت کوین کش، اتریوم، اتریوم کلاسیک، لایت کوین و … جهت انجام تراکنش های مالی پشتیبانی می کند. همچنین این صرافی از قابلیت خرید مستقیم از طریق پول های معمول در دنیا نظیر دلار و یورو در داخل نظام مالی خود، برخوردار می باشد و از طرفی در 32 کشور دنیا این قابلیت توسط صرافی ” coinbase “، پشتیبانی می شود. از سویی دیگر بر اساس آمار منتشر شده، میزان درآمد این صرافی در سال 2017، در حدود 1 بیلیون دلار بوده است که در عین حال این صرافی توانسته میزان درآمد خود در سال 2018 را بسیار بیش تر از سال قبل نماید.

ثبت نام در صرافی coinbase

آدرس صرافی coinbase ، مطابق با لینک زیر می باشد که می توانید با مراجعه به سایت این صرافی، به راحتی، نسبت به ایجاد حساب کاربری، در آن اقدام نمایید.   با کلیک بر روی لینک بالا، به صفحه اصلی صرافی ” coinbase “، هدایت خواهید شد. تصویر این صفحه، مطابق شکل زیر می باشد : صرافی coinbase در راستای توانایی انجام خرید و فروش در صرافی ” coinbase “، نیاز است که در گام اول در این صرافی، نسبت به ساخت یک حساب کاربری اقدام نمایید. برای این کار، از بالای صفحه و گوشه راست آن، گزینه ” Sign up ” را انتخاب نمایید. با انتخاب این گزینه، وارد صفحه زیر خواهید شد : coinbase در این صفحه، نیاز است که در ابتدا ایمیلی را برای استفاده از حساب کاربری وارد نمایید، در ادامه کلمه عبور مناسبی را برای حساب کاربری خود انتخاب کرده و تایپ کنید و سپس از کپچا عبور کرده و در نهایت، گزینه ” Create Account ” را بزنید که با این کار، یک ایمیل فعال سازی حساب به ایمیل وارد شده در مرحله قبل فرستاده خواهد شد که با فعال سازی و تأیید آن، به راحتی می توانید از امکانات صرافی coinbase ، برخوردار شوید. حال بعد از این که توانستید حساب کاربری خود را با موفقیت درست نمایید، نوبت به انجام تنظیمات اولیه در حساب کاربری می رسد. به طوری که در ادامه روند استفاده از حساب کاربری خود در سایت ” coinbase “، با تصویر زیر رو به رو خواهید شد : صرافی همانطور که در شکل بالا دیده می شود، در این قسمت، می توانید نوع فعالیت در حساب کاربری خود را مشخص نمایید که برای این کار، از بین یکی از دو گزینه ” INDIVIDUAL ” یا ” BUSINESS ” را باید یکی را انتخاب کنید که در این آموزش ما نوع حساب کاربری انفرادی را برای ادامه کار، انتخاب می کنیم. سپس در مرحله بعدی، در راستای فعال سازی امکان اضافه شدن قابلیت احراز هویت دو مرحله ای، می توانید شماره تماس خود را در کادر مورد نظر و مطابق با شکل زیر، وارد نمایید : صراف  

نوشته های مرتبط

2 thoughts on “آشنایی با صرافی coinbase

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *