ارز دیجیتال, مقاله

ارزهای دارای بیشترین رشد 2019

بهترین ارزهای دیجیتال در ماه اخیر

اینجا بهترین ارزهای دیجیتال در ماه اخیر را بررسی میکنیم . در حالی که اصول پایه ارزهای دیجیتال در ماه های اخیر رو بهبود است ، مخالفت های بسیار با پروژه های مردمی مانند لیبرا ( ارز دیجیتال فیسبوک) باعث شده که این ارزها همچنان مطیع و قابل کنترل باشند. وزیر امور دارایی جمهوری فدرال آلمان در نشست صندوق بین المللی پول و بانک جهانی با صدور دادن مجوز به فیسبوک برای ایجاد لیبرا مخالفت کرد ، زیرا طبق اظهارات وی این وظیفه دولت های دموکرات است. همچنین ، کارگروه فعالیت های مالی نگرانی خود را در موردلیبرا و سایر سکه های پایدار (stable coin) پس از گفته رییس جمهور  xiangmin liu در ایجاد موفقیت آمیز stablecoin که میتواند باعث ایجاد خطرات جدی در مورد پولشویی و تامین مالی تروریسم شود ، ابراز کرد. کل سرمایه موجود در بازار ارزهای دیجیتال در 25 سپتامبر سال جاری بین 210 تا 230 میلیارد دلار تخمین زده شده ، که بعید بنظر میرسد این شرایط ادامه پیدا کند. سرمایه گذاران باید از سطوح کلیدی نزدیکی استفاده کنند تا از این تغییرا قریب الوقوع بهره مند شوند. بیایید با هم نمودارهای تغییرات پنج روز گذشته را باهم تجزیه و تحلیل کنیم و ببینیم فرصت خرید وجود دارد یا خیر.

تغییر قیمت XMR بر مبنای دلار

  • XMR /USD
مونرو بهترین عملکرد را در 7 روز گذشته داشته. آیا افزایش آن از پایین ترین نرخ نشان میدهد سرمایه گذاران از پاییز خرید را شروع میکنند؟ طبق الگوی مد نظر XMR/USD همچنان به سقوط ادامه میدهد.گرچه سرمایه گذارها هفته گذشته خط پشتیبانی گوه را نگه داشته اند اما هنوز نتوانسته اند به یک نقطه پرش قوی از آن برسند. این نشان میدهد در این شرایط حتی سرمایه گدارها عجله ای برای خرید ندارند.

ارز دیجیتال XMR

شکستن زیر گوه نشانه منفی خواهد بود که میتواند قیمت را به کمترین مقدار سالانه 38/83 ببرد. در روند صعودی ، بازپرداخت از سطح فعلی با فروش در خط مقاومت گوه قرار میگیرند ، از این رو شکستگی آن نشانگر بازگشت خریداران به بازی خواهد بود. معامله گران قبل از شروع موقعیت های طولانی میتوانند صبر کنند تا قیمت بالاتر از میانگین های در حال جابجایی باشد. اولین هدف در صعود9733/97 دلار و بالاتر از آن 427/121 دلار است.

تغییر قیمت XRP بر مبنای دلار

 
  • XRP/USD
پس از رکورد فروش XRP بار ارزش 51/251 میلیون دلار در سال یک چهارم دوم سال 2019 ، میزان فروش ریپل بطور چشمگیری در یک چهارم سوم سال 2019 کاهش پیدا کرد و به 24/66 رسید که افتی 66/73 درصدی است. کمپانی اعلام کرد نرخ تورم در XRP تقریبا مشابه بیت کوین و پایین تر از اتریوم و Litcoin است. ریپل با Finastra سومین کمپانی بزرگ فناوری خدمات مالی در دنیا ارتباط برقرار کرده است . این در نهایت به نفع مشتریان هر دو شرکت تمام خواهد شد. آیا این پیش رفت ها باعث افزایش قیمت ریپل خواهد شد؟ آیا آماده شروع حرکت است؟ جفت XRP/USD بالای 20 هفته EMA شکسته شد ، اما پایداری بالای آن دشوار است. با این حال در سه هفته گذشته در منطقه سبز بوده است که نشانه ای مثبت است. مسطح کردن 20 هفته EMA و RSI در زیر نقطه میانی نشان میدهد که فروشندگان مقاومت خود را از دست میدهند.

قیمت آنلاین بیت کوین

بهترین ارزهای دیجیتال در ماه اخیر

بعد از EMA 20 هفته ای ، حرکت به خط نزولی مثلث نزولی امکان پذیر است.این یک سطح مهم است که باید مراقب آن باشید زیرا اگر سرمایه گذاران بتوانند آن را در مقیاس قرار دهند ، الگوی بلندی بی اعتبار میشود. عدم موفقیت یک الگوی صعودی یک علامت صعودی است. از این رو اگر این جفت ارز میتواند بالاتر از خط نزولی باشد ، روند صعودی جدید محتمل است. معامله گران بلند مدت میتواننددر نزدیکی (زمان UTC) بالای خط روندنزولی خریداری کنند و ضرر متوقف را پایین تر از پایین ترین سطح اخیر نگه دارند. هدف حرکتی معادل 76440/0 دلاربا مقاومت میانی 5050/0 دلار و 5650/0 دلار است. اگر جفت از سطح فعلی پایین بیفتد و زیر 22/0 سقوط کند ، نظر ما بی اعتبار خواهد شد.این ارز یکی از بهترین ارزهای دیجیتال در ماه اخیر است.

تغییر قیمت BSV بر مبنای دلار

 
  • BSV/USD
بیت کوین SV (BSV)  به دلیل پشتیبان آن کریگ رایت ، همچنان در اخبار قرار دارد.با این حال ، علاقه به altcoin ، با توجه به توییت ها در ما مه از اوج خود کاهش پیدا کرده است.   با پشتیبانی جفت ارز BSV/USD در سه هفته گذشته بالاتر از 80 دلار نگه داشته شده است. این یک نشان مثبت است زیرا این پشتیبانی خرید را نشان میدهد. در بالا ، قیمت با حمایت قبلی میتواند به 107 دلار برسد. ما پیش بینی میکنیم در این سطح یک حرکت دفاعی قوی اتفاق بیفتد. اگر قیمت زیر 107 دلار برسد مقاومت باعث میشود دوباره قیمت به زیر 80 دلار برسد. اگر چنین چیزی با موفقیت اتفاق بیفتد امکان رسیدن قیمت به 666/66 دلار دور از انتظار نخواهد بود. در مقابل اگر حمایت ها بتواند آن را بالای 107 دلار نگه دارد ، این جفت ارز میتواند بهبودی خود را به 950/138 دلار و بالاتر از آن 690/188 دلار افزایش دهد.

تغییر قیمت ارز LEO بر مبنای دلار

 
  • LEO/USD
UNUS SED LEO یا همان ارز دیجیتال LEO در هفت روز گذشته نزدیک 2 درصد رشد داشته است. همین افزایش نرخ آن را به لیست 10 ارز دیجیتال بازار سرمایه تبدیل کرده است.چشم انداز آن چگونه در نمودار بنظر میرسد؟آیا میتواند افزایش داشته باشد؟ بیاید بررسی کنیم گرچه جفت LEO/USD اخیرا نرخ جدیدی را بوجود آورده ، اما سرمایه داران توانسته اند در این شکست از سرمایه خود استفاده کنند. خرید در سطح پایین تر منجر به بازپرداخ شده که ممکن است در منطقه 0075/1 تا 0467/1 دلار مقاومت کند.

منابع معتبر قیمت بیت کوین

 

بهترین ارزهای دیجیتال در ماه اخیر

اگر حمایت صورت بگیرد این ارز میتواند تا 35/1 دلار حرکت کند. اگرچه مقاومت کمی در 1217/1 دلار وجود دارد ، ما انتظار داریم از آن عبور کند. معامله گران تهاجمی میتوانند قبل از خرید صبر کنند تا قیمت بالاتر 05/1 بسته شود. ضرر توقف میتواند 94/0 دلار باشد. اگر برخلاف پیش بینی ما قیمت از سطح فعلی پایین تر بیفتد و به 9410/0 دلار سقوط کند ، میتواند 866/0 دلار و زیر آن تا 8278/0 دلار نیز برسد.

تغییر قیمت ارز BNB بر مبنای دلار

  • BNB/USD
ارز دیجیتال binance یا همان ( (BNBبرای دومین هفته متوالی جایگاه خود را در بین پنج ارز برتر حفظ کرده است. این هفته ها پر از اخباری بود که قیمت را رونق میداد.برجسته ترین آن ها راه اندازی یک سرویس با ارزش توسط BNB و یک شرکت استارآپ سوییسی بود که باعث بالا رفتن سهام binance در بورس اوراق بهادار شد. Binance در آخرین سه ماهه2061888    کوین BNB به ارزش 7/36 میلیون دلار را سوزاند. یعنی این صرافی حدود 20 درصد سود حاصل از BNB را میسوزاند. با توجه به این داده ها سود سه ماه به صورت خالص 185 میلیون دلار بدست می آید. Binance futures در ماه سپتامبر راه اندازی شد و بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفت و با حجم معاملات آتی بیت کوین در 8 اکتبر به رتبه 4 رسید.

بهترین ارزهای دیجیتال در ماه اخیر

آیا این اخبار باعث بهبود تصویر ذهنی نسبت به آن شده؟ بازپرداخت پایین ترین نرخ های اخیر 2555/14 دلار در حمایت قبلی 30/18 دلار رسید. پیش بینی میکنیم سرمایه گذارها از30/18 دلار و خط مقاومت کانال نزولی دفاع کنند. اما برخی عوامل بتوانند در جفت BNB/USD بالای کانال حرکت کنند ، این یک علامت مثبت خواهد و به تغییر روند اشاره خواهد کرد. بنابراین معامله گران میتوانند مواضع طولانی را آغاز کنند ، همانطور که در تحلیل قبلی ما پیشنهاد شد. برخلاف تصور ما اگر از منطقه مقاومت در مقیاس بالاتر بروند ، سرمایه گذارها سعی میکنند که این جفت را زیر حمایت 2555/14 دلار فرو ببرند.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *