اتریوم, ارز دیجیتال, بیت کوین, لایت کوین, مقاله

ارزهای دیجیتالی مناسب سرمایه گذاری در سال 2019

بهترین ارز دیجیتال 2019

بهترین ارز دیجیتال 2019

سال 2018 برای استخراج بیت کوین و به طور کلی ارز های دیجیتال سال بحث برانگیزی بوده است. با این حال همچنان سرمایه گذاران زیادی را در سال 2019 به خود جذب میکند. با این حال برای سرمایه گذاری ، افراد تازه کار با مشکل انتخاب بهترین ارز دیجیتال 2019 روبرو هستند. کاملا منطقی است وقتی برای اولین بار میخواهید روی ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنید ، کمی شرایط برایتان گیج کننده باشد . برای بررسی بیشتر این موضوع با تهران ماینر همراه باشید.

تحولات ارز دیجیتال

اولین ارز دیجیتال ، بیت کوین ، در سال 2009 اختراع شد. این فقط شروع قضیه بود . چون عملا تا سال 2013 کسی از آن با خبر نبود. اگرچه تا سال 2013 بازار ارز دیجیتال رشد بزرگی را تجربه کرد  ، بطوری در حال حاضر بیش از 1500 ارز دیجیتالی مختلف در بازار یافت میشود و همه این ها فقط در 5 سال ایجاد شدند. بازار ارز دیجیتال فقط محدود به بیت کوین نیست . ارز های زیادی هستند که به این میدان وارد شده اند مثل اتریوم ، ریپل ، لایت کوین و…. نمودار زیر از سایت CoinmarketCap رشد ارز دیجیتال را در این سال ها بدرستی نشان میدهد.

بهترین ارز دیجیتال 2019

  چیزهای زیادی در آینده ارز های دیجیتال موثر است. بعضی فکر میکنند ارزهای دیجیتال گذرا هستند و بیش از این پیشرفت نمیکنند اما ، برخی دیگر نظر دیگری دارند. اما باید گفت پیش بینی آینده ارزهای دیجیتال واقعا دشوار است ، اما چیزی که میدانیم این است که محبوبیت ارزهای دیجیتال فقط افزایش پیدا میکند.

یکی از دلایلی که ارزهای دیجیتال روز به روز محبوب تر میشود ، تکنولوژی بلاک چین ، تکنولوژی اصلی بکار رفته در ارزهای دیجیتال میباشد. بلاک چین از مهمترین موارد ، دارای امنیت قابلیت اعتماد زیادی است و برای اولین بار برای بیت کوین استفاده شده است. این تکنولوژی دارای پیچیدگی زیادی است ، شما هیچ وقت یاد نمیگیرید چطور روی بلاک چین سرمایه گذاری کنید اما میتوانید یاد بگیرید چطور روی ارزهای دیجیتالی که از این فناوری استفاده میکنند سرمایه گذاری کنید.

پس با توجه با موارد گفته شده کدام ارز برای سرمایه گذاری در سال 2019 بهتر است؟

اگر به هر نحوی فقط در مورد ارزهای دیجیتال شنیده باشید ؛ احتمالا آن ارز بیت کوین بوده است. بیت کوین بزرگترین ارز دیجیتال است و در حال حاضر 40 درصد بازار ارزهای دیجیتال را در بر میگیرد.   این قدیمی ترین ارز دیجیتال است و همچنان غالب بازار آن را در بر میگیرد. بنابراین اگر بالا رفتن قیمت بیت کوین مثل سال 2017 ادامه پیدا کند ، احتمالا سرمایه گذاری روی آن میتواند در سال 2019 پرسود باشد. 

قیمت بیت کوین هر روز تغییرات زیادی دارد و بالا و پایین وسیعی را در چند سال اخیر تجربه کرده. نمودار چارت زیر به خوبی این تغییرات را نشان میدهد.قیمت 1 بیت کوین در 17 دسامبر 2017 از 76 دلار تا 20000دلار بالا رفته. اما بعد از آن قیمت بیت کوین تا 6000 دلار در فوریه 2018 سقوط کرد. و همچنان به سقوط خود ادامه داد. احمقانس نه؟

با تغییر قیمت بیت کوین در زمانی بسیار کوتاه ، چطور میخواهید بهترین زمان ممکن برای سرمایه گذاری روی بیت کوین را تشخیص دهید.      خب ، ما میتوانیم جواب هایی با توجه به وقایع مهم گذشته ارائه دهیم ، وقتی قیمت خیلی بالا یا خیلی پایین میرود.
  • یک رویداد بزرگ زمانی که بیت کوین به دو ارز جدا از هم یعنی بیت کوین و بیت کوین کش تقسیم شد. این داستان اول آگوست اتفاق افتاد ، کسانی که در مورد این سرمایه گذاری میدانستند سود عظیمی بردند ، مقداری تقریبا دو برابر مقدار سرمایه گذاری اولیه خودشان.
  • قیمت بیت کوین در ژانویه 2018 تا 10000 دلار سقوط کرد. تقریبا نصف قیمت 20000 دلاری آن در دسامبر 2017. بسیاری از سرمایه گذاران دچار نگرانی شدند و شروع به فروش بیت کوین های خود کردند. این دلیل سقوط قیمت تا 6000 دلار در فوریه 2018 شد.

بیت کوین بعنوان بهترین ارز دیجیتال 2019

اگر همچنان تصمیم دارید روی ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنید ، پس برای شما بهتر است که با بیت کوین شروع کنید. حتی اگر جزو گروهی هستید که سود بزرگ رشد قبلی را از دست داده اید ، بازهم سرمایه گذاری روی بیت کوین ایده خوبی است. بیت کودن نه تنها بعنوان بهترین ارز دیجیتال 2019 بلکه بهترین ارز دیجیتال از ابتدا تا کنون یاد میشود.

این قضیه بستگی به دید شما به آینده بیت کوین دارد. اگه به آینده آن اعتقاد دارید ، باید روی آن سرمایه گذاری کنید. اگر هم اعتقاد ندارید بهتر است از آن دوری کنید.

اتریوم بعنوان بهترین ارز دیجیتال 2019

در اواخر سال گذشته قیمت اتریوم کمی بالاتر 720 دلار با ارزش بازاری حدود 70 بیلیون دلار بود. در آغاز سال 2018 در آغاز سال 2018 اتریوم به بیشترین رشد خود یعنی قیمت 1423 دلار در ژانویه رسید. در این زمان ارزش بازار اتریوم 138 بیلیون دلار بود.

اتریوم در سال 2017 حدود 3000 درصد رشد کرد ، که آن را تبدیل به دومین ارز دیجیتال نمود. حتما از خود میپرسید : “آیا باید روی اتریوم سرمایه گذاری کنم؟”  یا “آیا اتریوم در حال حاضر روی حداکثر خود قرار دارد؟”

در پاسخ باید بگوییم هیچکس نمیداند!!!! با این حال اطلاعاتی که ارائه کردیم ، بشما در مورد تصمیم بهینه برای سرمایه گذاری روی اتریوم کمک میکند. نمودار زیر تغییرات اتریوم در چند سال اخیر را نشان میدهد:

سرمایه گذاری روی اتریوم در سال 2019

مهمترین عوامل تاثیر گذار بر اتریوم در چند سال اخیر :
  • اتریوم در می سال 2016 سرمایه ای حدود150 میلیون دلاری دریافت کرد. در نتیجه قیمت آن از یک دلار در ژانویه 2016 به 8/14 دلار می 2016 رسید.
  • با این حال در ژوئن 2016 ، جامعه اتحادیه اتریوم متوجه شدند ، اتریوم هک شده است. مقدار قابل توچهی اتریوم به ارزش 60 میلیون دلار دزدیده شد و همین باعث سقوط اتریوم از57/21 دلار در 17 ژوئن 2016 به 96/9 دلار در 18 ژوئن 2016 رسید.
برخلاف بیت کوین ، اتریوم فقط یک ارز دیجیتالی نیست . اتریوم یک تکنولوژی بلاک چین پیشرفته تر است . اتریو پیشنهاد ویژه ای ارائه میکند که آن این است ، با استفاده از پلتفرم آن میتوانید ارز دیجیتال اختصاصی خودتان را داشته باشید.

با توجه به این شرایط باید از اتریوم تشکر کرد که نیازی نیست برای ساخت ارز دیجیتال خودتان از صفر شروع کنید و فقط کافی است یک اپلیکیشن بر پایه بلاکچین اتریوم بنویسید ، اتریوم آن را بعنوان یک پروژه بلاک چین ساده تر میکند. با توجه به موارد گفته شده آیا اتریوم ارز انتخابی شما برای سرمایه گذاری در سال 2019 است؟؟؟؟؟؟

البته این شرایط را هم در نظر بگیرید که تیم اتریوم قصد دارد تکنولوژی خود را در سال 2019 تا حد زیادی ارتقا دهد. بنابراین اتریوم را برای سال 2019 در لیست سرمایه گذاری خود قرار دهید.

توصیه میکنم مقالات همه چیز درباره اتریوم و چرا اتریوم فورک داد را نیز مطالعه کنید.

ریپل بعنوان بهترین ارز دیجیتال 2019

ارز ریپل یا Ripple که بعنوان XRP نیز شناخته میشود یکی ارز هایی بود که در سال 2017 یکی از بهترین عملکردها را در بین ارزهای دیجیتال با رشد36000 درصدی در سال 2017 ارائه کرده است. Ripple  یا همان XRP در آغاز سال 2017 با قیمت 0 در صد شروع کرد و در دسامبر 2017 به 4/2 دلار رسید. همانطور که در نمودار زیر میتوانید ببینید :

سرمایه گذاری روی XPR در سال 2019

همانند تمام ارزهای دیجیتال Riplle  نیز با کاهش قیمت در سال 2018 مواجه شد و به 36/0 دلار رسید. بله میدانم متوجه شدید که فرصت بزرگی را برای سرمایه گذاری روی Ripple  در سال 2017 را از دست داده اید. با این حال  XPR  یا همان ریپل همچنان یک گزینه خوب برای سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال در سال 2019 بحساب می آید.

اگرچه قیمت یک XPR از یک بیت کوین کم تر است ، با اینحال XPRسومین ارز دیجیتال از نظر اندازه بازار است . در سال 2018 ارزش بازار XPR یا همان Ripple به 35 بیلیون دلار رسید.

بنابراین چه چیز Ripple را به ارز مورد علاقه سرمایه گذاران بعنوان بهترین ارز دیجیتال 2019 تبدیل میکند؟ دلیل اصلی که این ارز را محبوب میکند این است که ، XPR فقط یک ارز دیجیتال نیست و علاوه بر آن یک سیستم پرداخت است. XRP از فناوری بلاک چین برای امن کردن پرداخت ها و مبادلات بین المللی استفاده میکند.

امروزه اگر سعی داشته باشید یک روش پرداخت بانکی بین المللی ایجاد کنید ، حدود تا 10 روز طول میکشد تا این معمله ثبت شود. چنین سیستم پرداختی اگر با XPR  یا Ripple باشد فقط در چند ثانیه انجام میشود. Ripple همچنین با بانک مرکزی عربستان سعودی ، بانک China lian lian و چندین بانک در سراسر دنیا کار میکند.

پس اگر شما همچنان در تعجب هستید که فناوری بلاک چین چگونه کار میکند ، احتمالا Ripple  بهترین پاسخ است. بر اساس مواردی که توضیح داده شد ، در صنعت معاملات مالی  XPR یکی از آینده دار ترین هاست. شما باید مراقب Ripple  باشید و در مورد روش های همکاری آن ها بیشتر یاد بگیرید. مراقب همکاری های جدید هم باشید. اگر Ripple  یا همان XPR با یک بانک جدید قرار داد ببندد قیمت آن افزایش پیدا میکند.

لایت کوین بعنوان بهترین ارز دیجیتال 2019

لیست ما برای ارزهای مناسب سرمایه گذاری در سال 2019 بدون لایت کوین تکمیل نمیشود. دقیقا مثل Ripple  ، لایت کوین هم عملکرد فوق العاده ای از خود در سال 2017 نشان داد و رشدی معادل 8000 در صد را تجربه کرد. قیمت لایت کوین از 4 دلار در آغاز 2017 به 358 دلار در دسامبر 2017 رسید.با این حال مانند سایر ارزهای دیجیتال لایت کوین نیز یک سقوط داشت و در فوریه سال2018 به 110 دلار کاهش پیدا کرد. در نمودار زیر میتوانید تغییرات قیمت لایت کوین در سال 2018 را مشاهده کنید.

سرمایه گذاری روی لایت کوین در سال 2019

لایت کوین پنجمین ارز دیجیتال بزرگ و یکی از بهترین ارز دیجیتال 2019 با ارزش بازار حدود 11 بیلیون دلار است. لایت کوین همچنان نظر سرمایه گذاران را جلب میکند زیرا ارتباط مستقیم بیت کوین دارد ، همین دلیلی عالی برای قرار دادن لایت کوین در لیست ارز های انتخابی ما برای سرمایه گذاری در سال 2019 است.

لایت کوین در سال 2011 با بهبود تکنولوژی بیت کوین تولید شد. لایت کوین یک معامله را 4 برابر سریع تر از بیت کوین انجام میدهد. اگرچه ماکسیمم تعداد لایت کوین 84 میلیون عدد ، یعنی چیزی حدود 4 برابر 21 میلیون بیت کوین. لایت کوین اولین ارز دیجیتالی بود که در سال می 2017 شبکه لایتینگ برای معاملات ایجاد کرد. در این شبکه لایتینگ 0.00000001  لایت کوین در کمتر از یک ثانیه از زوریخ به سان فرانسیسکو منتقل شد. زمانی که این شبکه لایتینگ به بهره برداری برسد ، قیمت لایت کوین با افزایش رو به رو میشود.

(توصیه میشود صفحه محصول لایت کوین ماینر ++L3 را هم نگاهی بیندازید.) برای لایت کوین مقاله بهترین سخت افزار استخراج لایت کوین نیز میتواند برای شما مفید باشد.
برای خرید ماینر و تجهیزات ماینینگ همچینین ، دریافت مشاوره تخصصی در زمینه فارم ماینینگ ( راه اندازی فارم ) ، استخراج بیت کوین ، فروش بیت کوین (خرید بیت کوین ) با ما تماس بگیرید در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهیم بود.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *