ارز دیجیتال, ماینینک, مقاله

ارز دیجیتال کم ارزش و ارزش سرمایه کذاری

تنوع ارزهای دیجیتال

این روز ها شاهد بالا رفتن تنوع ارزهای دیجیتال را شاهد هستیم. که همه روزه بنابر دلایل مختلف، بر این تعداد در بازار افزوده می گردد. برخی از ارزهای دیجیتال برای رفع مشکلی خاص در ارز دیجیتال نوع قدیم خود به وجود می آیند، برخی دیگر، نتیجه سرمایه گذاری و استارتاپ یک شرکت قدرتمند می باشند، نوع دیگری از این نوع ارز نیز در اثر توسعه یک تکنولوژی خاص به وجود آمده و شاید بتوان دلایل مختلف و گوناگون دیگری را هم برای پیدایش و ورود ارزهای دیجیتال جدید در بازار بر شمرد. با وجود این که ارزهای دیجیتال جدید، دارای دلایل متفاوتی در پیدایش و ظهور خود در عرصه‏ های مالی دارند ولی همگی آن ها در یک نکته اشتراک دارند و آن این است که همه آن ها تازه ایجاد شده در ابتدای فعالیت خود در بازار ، دارای ارزش و قیمت بسیار ناچیزی می باشند. بنابراین افرادی که بتوانند بر روی خرید و داشتن این ارزهای تازه وارد در بازار ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری داشته باشند، قادر خواهند بود که در آینده نزدیک و با قدرت گرفتن و افزایش قیمت این ارزها، به سودهای قابل توجهی دست یابند.

ارز های دیجیتال جدید

در این بین شناسایی این که کدام یک از ارز های دیجیتال جدید می تواند در آینده به سود و افزایش قیمت چشمگیری دست یابد، امری سخت و بسیار مشکل تلقی می گردد ولی در کل با مطالعه دلایل پیدایش و آشنایی و آگاهی از پشتوانه های مالی ای که باعث ایجاد ارز دیجیتال شده اند، می توان تا حدودی در مورد آینده قیمتی این ارز دیجیتال پیش بینی هایی را انجام داد و در این باره که این ارز آینده خوبی خواهد داشت و یا ناموفق خواهد بود، می توان اظهار نظرهایی را انجام داد.

ارز karbo

حال با نگاه کلی به شرایطی که تنوع ارزهای دیجیتال در بازار ارز به وجود آورده اند، خرید و نگهداری این ارزهای دیجیتال کم ارزش و حتی استخراج آن ها می تواند بدون نیاز به صرف هزینه چندان زیاد، باعث افزایش و چند برابر شدن سرمایه ی سرمایه گذار در روزها و ماه های آتی شود. در این بین همانطور که گفته شد، استخراج این ارزهای دیجیتال کم ارزش نیز می تواند به عنوان یکی از پر سودترین روش ها در کسب درآمد تلقی گردد.

دلیل پر طرفداری ارز های نو ظهور

در عمل استخراج این چنین ارزهایی به دلیل شلوغ نبودن شبکه تولید این ارزها، می توانید با قدرت بیش تری به تولید آن ها بپردازید و همچنین در چنین شبکه هایی که تعداد افراد زیادی مشغول استخراج ارز دیجیتال نمی باشند، هنوز سختی شبکه پایین بوده و با قدرت سخت افزاری خود می توانید به تولیدات به مراتب بیش تری نسبت به سایر ارزهای دیجیتالی که تعداد افراد بیش تری در شبکه آن ها، فعالیت دارند، برسید.

ریسک سرمایه گذاری در ارز های جدید

البته با وجود این که تولید و استخراج ارزهای دیجیتال کم ارزش به عنوان یکی از کارهای پر سود و پر درآمد و به عنوان یک سرمایه گذاری برای آینده، تلقی می گردد ولی باید به این نکته توجه داشت که در حال حاضر تعداد استخرهایی که از استخراج چنین ارزهایی پشتیبانی می کنند بسیار محدود و کم می باشد.

پول دیجیتال

البته شما می توانید به صورت مستقیم و فقط با وصل شدن به شبکه ارز دیجیتال مورد نظر خود، نسبت به تولید آن ارز اقدام نمایید ولی در نظر داشته باشید که عضویت در یک استخر استخراج ارز دیجیتال می تواند به مراتب افزایش بهره وری و کسب درآمد بیشتری را برای شما در بر داشته باشد. در این راستا، همانطور که گفته شد تعداد اندک و محدودی از استخرهای استخراج ارز دیجیتال هستند که از چنین قابلیتی پشتیبانی می کنند که اعتماد به این تعداد کم نیز خود به عنوان یک موضوع دیگر مطرح است .

استخر های قابل اعتماد برای ارز های جدید

در زمان های اخیر برخی از استخرهای قابل اعتماد در تولید چنین ارزهایی، وارد بازار شده اند که از جمله مطمئن ترین این استخرهای استخراج ارزهای دیجیتال، می توان به استخر ” tmpool.net “، اشاره نمود که از چندین مورد ارز دیجیتال کم ارزش و آینده دار نیز برای شکل گیری عمل استخراج حمایت می کند. البته استخرهای دیگری نیز در این زمینه فعالیت دارند ولی در حال حاضر، استخر tmpool.net  هم قابل اطمینان تر از موارد دیگر بوده و هم این که با فراهم سازی برخی از امکانات و ویژگی های خاص، شرایط مناسبی را برای تولید کنندگان ارزهای دیجیتال فراهم نموده است. از جمله این که قدرت hashrate این استخر برای تولید ارزهای دیجیتال در حد مناسبی بوده و با توجه به این که این استخر برای کاربران تازه وارد در استخر برای مدتی مشخص، هزینه یا همان ” fee ” در نظر نمی گیرد می تواند باعث تولید سرمایه و درآمد بسیار بیش تری برای تولید کنندگان خود گردد.

ارز دیجیتال ارزان

علاوه بر این در استخر ” tmpool.net “، یک قابلیت منحصر بفرد دیگری بنام ” solo mining ” در نظر گرفته شده است که تولید کنندگان ارزهای دیجیتال، با استفاده از این قابلیت، می توانند در استخر متصل شده و علاوه بر این که می توانند در تولید ارز دیجیتال بیش‏ تر به موفقیت برسند همچنین پاداش و سود بیش تری از تولید به خاطر قابلیت ” solo mining ” دریافت خواهند نمود. همچنین در حال حاضر استخر استخراج ارز دیجیتال ” tmpool.net “، از ارزهای دیجیتال ” Dero “، ” Newton “،  Karbo ، ” ETN “، ” Geldum “، ” Plura “،  Luka ” و ” BCN ” در راستای تولید و استخراج پشتیبانی می نماید.
نتیجه گیری
در کل باید گفت که استخراج ارزهای دیجیتال کم ارزش که باعث تنوع در ارز های دیجیتال شده در حال تبدیل شدن به یکی از محبوب ترین فعالیت ها در دنیای ارزهای دیجیتال می باشد که افراد زیادی در زمان های اخیر برای فعالیت در این زمینه روی آورده اند و دیگر علاقه کم تری به تولید ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش و … در بین سرمایه گذاران و تولید کنندگان می شود و بیش تر تولید کنندگان به خاطر سود آوری بالا، تولید و استخراج ارزهای دیجیتال کم ارزش تر را در دستور کار خود قرار می دهند و قدرت و توان سخت افزاری سیستم خود را برای ایجاد چنین ارزهایی مصرف می نمایند.

برای خرید ماینر و تجهیزات ماینینگ با فروشگاه تهران ماینر تماس حاصل فرمایید.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *