ارز دیجیتال, ماینینک, مقاله

استراتژی سرمایه گذاری ارز دیجیتال

استراتژی ارز دیجیتال

استراتژی سرمایه گذاری ارز دیجیتال

قبل از ورود به بازار ارز دیجیتال ، نیاز دارید تا یک استراتژی سرمایه گذاری برای ارز دیجیتال داشته باشید. سرمایه گذاران چگونه در سرمایه گذاری روی بورس یا املاک تصمیم گیری میکنند؟آیا آن ها بر مبنای فکر لحظه ای خود تصمیم و سرمایه گذاری میکند؟حدس من برای پاسخ این سوال نه میباشد.

قبل از اینکه روی هرچیزی سرمایه گذاری کنید ، باید بررسی کنید اهداف سرمایه گذاری شما چیست و چگونه میتوانید به آن ها برسید. شما باید یک ایده از مدت زمان سرمایه گذاری و مقدار سودی که قصد دارید به آن برسید داشته باشید. برای سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال باید باید طرز فکر مشابهی داشته باشید. قبل از شروع سرمایه گذاری ، اجازه بدهید دو روش سرمایه گذاری را با هم بررسی کنید.

سرمایه گذاری بلند مدت ارز دیجیتالسرمایه گذاری بلند مدت ، یک استراتژی سرمایه گذاری ارز دیجیتال میباشد و در جایی استفاده میشود که شما از یک ارز دیجیتال توقع عملکرد بهتر در بازه زمانی طولانی تر داشته باشید. به طور ساده میتوان گفت حداقل زمان معمول برای یک سرمایه گذاری بلند مدت بین 6 ماه تا یک سال میباشد.

اگرچه بعضی افراد سرمایه گذاری خود را تا بیش از 10 ماه نگه دارند. بستگی دارد شما تصمیم بگیرید چگونه سرمایه گذاری کنید. شما میتوانید یک سرمایه گذاری یکجا داشته باشید یا اینکه چندین سرمایه گذاری کوچکتر مختلف داشته باشید. برای بار دیگر تاکید میکنیم قبل از هرگونه سرمایه گذاری باید تصویر روشنی از اهداف سرمایه گذاری خودتان داشته باشید.

نکاتی که حتما در استراتژی ارز دیجیتال باید در نظر بگیرید.

• شما ارز دیجیتال استخراج شده را پس از رسیدن به مقدار مشخصی میفروشید یا آن را نگه میدارید تا به قیمت مورد نظرتان افزایش یابد؟

• آیا همه ارز خود را یکجا بفروش میرسانید یا آن را در چند سری میفروشید.

• در چه شرایطی ارزی که برای سرمایه گذاری بلند مدت در نظر گرفته اید در کوتاه مدت میفروشید؟ برای مثال ، اگر قوانین جدیدی تصویب شود که باعث تغییر قیمت بیت کوین برخلاف اهداف بلند مدت شما شود ، آیا در کوتاه مدت میفروشید.

جدا از این موارد باید تحقیق جستجو کنید که چه ارزی برای سرمایه گذاری بلند مدت ایده آل است. این قضیه بستگی دارد تا موارد زیر را چک کنید:

• تکنولوژی ارز دیجیتال مورد نظر شما نسبت به رقبایش چگونه است؟ چه نقاط قوت و ضعف هایی دارد.

• آیا تیم توسعه دهنده و پشتیبانی قوی ای همراه دارد.

• نقشه راه آن ها درست و منطقی است؟

• آیا آن ها مشکلی از مشکلات دنیای واقعی را حل میکند.

اگر واقعا به ارز دیجیتالی که آن روی سرمایه گذاری میکنید ایمان دارید ، باید یاد بگیرید سرمایه گذاری خود را نگه دارید حتی اگر قیمت آن بیفتد. اگر وحشت فروش دارید پس پول باید پول از دست بدهید و از فروش خود پشیمان شوید.

دلایلی برای سرمایه گذاری بلند مدت• سرمایه گذاری بلند مدت زندگی را برای شما ساده تر میکند زیرا به چک کردن تغییرات بازار در فواصل کوتاه کوتاه نیاز ندارید.

• شما به این نتیجه میرسید برخی از ارزهای دیجیتال در بلند مدت بازگشت سرمایه بیشتری میدهند.

• شما واقعا به آینده ارزهای دیجیتالی ایمان دارید.

سرمایه گذاری کوتاه مدت روی ارزهای دیجیتال

سرمایه گذاری کوتاه مدت برپایه باز بودن سرمایه گذاری در بازه زمانی کوتاه میباشد و برای بازگشته سرمایه و سود دهی کوتاه مدت برنامه ریزی میشود و یکی از مهم ترین استراتژی سرمایه گذاری ارز دیجیتال میباشد. بنابراین مدت یک سرمایه گذاری کوتاه مدت چقدر است؟

برای سرمایه گذاری کوتاه مدت به نکات زیر باید توجه کنید:

• چه سودی از این سرمایه گذاری توقع دارید. چنین دیدگاهی به شما این امکان را میدهد تا بتوانید قیمتی که میخواهید ارز خود را بفروشید یا بخرید تعیین کنید.

• چه مقدار ضرر را قبول میکنید.تعیین این مقدار به شما کمک میکند ، مقدار ضرر خود را در صورتی که ارز دیجیتال سقوط کرد کنترل کنید.

استراتژی کوتاه مدت بیت کوین• آیا زمان کافی برای مطالعه و بررسی بازار و اخبار بازار ارزهای دیجیتال را دارید؟

• آیا میتوانید یک تحلیل تکنیکال از ارزهای دیجیتال داشته باشید؟ اگر نمیتوانید ، باید قبل از سرمایه گذاری یاد بگیرید.

• آیا استراتژی کوتاه مدت شما بازگشت بیشتری از استراتژی بلند مدت شما دارد؟

باید سعی کنید بررسی کنید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری کوتاه مدت در سال 2019 کدام میباشد. ارزهایی که برای سرمایه گذاری کوتاه مدت میتوانند مناسب باشند دارای ویژگی های زیر باشد:

• اندازه بازار کوچک

• افراد زیادی در دقیقه اقدام به خرید و فروش آن داشته باشند.

• در حال حاضر در اخبار و شبکه های اجتماعی از آن صحبت باشد.

وقتی ارزهایی مثل اتریوم و بیت کوین در کوتاه مدت مبادله میشوند ، شما باید به ارزهای دیگری برای مبادله فکر کنید. درگذشته سرمایه گذاران سود های بزرگی از طریق سرمایه گذاری کوتاه مدت روی عمده ارزها که بعضی مانند NEO ، Stellar و NEM جدید بودند ، کسب کرده اند. بزرگترین مزیت سرمایه گذاری کوتاه مدت این است که شما میتوانید پول زیادی را در زمان بسیار کمی بدست بیاورید. با تمام این ها سرمایه گذاری ها ایراداتی هم دارند.

ایرادات سرمایه گذاری کوتاه مدت• سرمایه گذاری کوتاه مدت زمان زیادی را از شما برای بررسی دائمی بازار ارزهای دیجیتال میگیرد.

• این سرمایه گذاری ریسک بالایی به همراه دارد ، و میتواند ضرر سنگینی نیز به همراه داشته باشد و مقدار آن بسته به تغییرات قیمتی دارد که در طول بازه سرمایه گذاری اتفاق می افتد.

• این نوع سرمایه گذاری میتواند استرس زیادی را به همراه داشته باشد.

نتیجه گیری

در نهایت تصمیم برای اینکه کدام استراتژی سرمایه گذاری ارز دیجیتال از دیگری بهتر است ، دشوار میباشد. تمام آن بستگی به تجربیات و اهداف شما در بازار ارزهای دیجیتال دارد. اگر واقعا روی یک پروژه ایمان دارید ، باید روی سرمایه گذاری بلند مدت برنامه ریزی کنید.

اما اگر پروژه ای جدید است و نیاز به بررسی و مطالعه دارد توصیه میکنیم برای سرمایه گذاری از استراتژی کوتاه مدت استفاده کنید.

  استراتژی سرمایه گذاری

با اینکه سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال سودهای زیادی دارد ، فراموش نکنید باید خود را برای زیان و از دست دادن پول نیز آماده کنید. فراموش نکنید پیش بینی های شما همیشه درست از آب در نمی آید!! در واقع هیچ کس نمیتواند پیش بینی کند که چه اتفاقی برای قیمت ارزهای دیجیتالی خواهد افتاد.

آیا میدانید بزرگترین سرمایه گذاران در این زمینه چه میگویند؟ شما فقط باید پول را سرمایه گذاری کنید و نگران از دست دادن آن نباشید. این نصیجت عالی است و آن را فراموش نکنید. امیدواریم بدانید چه استراتژی برای شما مناسب است و شما فهمیده باشید چه نوع سرمایه گذاری ای برای سود آور خواهد بود.

این مقاله ترجمه ای بود از بخش دوم مقاله Wondering How to Invest in Cryptocurrency با کلیک روی عنوان میتوانید به متن اصلی مقاله نیز دسترسی پیدا کنید.

برای خرید ماینر و تجهیزات ماینینگ و همین طور دریافت مشاوره تخصصی در زمینه استخراج بیت کوین ، خرید و فروش ارز دیجیتال و فارم ماینینگ با تهران ماینر تماس حاصل فرمایید در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهیم بود.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *