مقاله

تغییرات بیت کوین در آینده

تحولات بیت کوین برای آینده

مشارکت در تحول بیت کوین

مشارکت در تحول بیت کوین چیزی است که بسیاری از سرمایه گذاران بزرگ این حوزه در جستجوی آن هستند . تا امروز بیت کوین موفق ترین ارز دیجیتال بوده است. این نوع جدید از ارز است که در آن تکنیک های رمزنگاری برای کنترل ایجاد بیت کوین های جدید و تایید معاملات انجام میشود. علاقمندان به بیت کوین شامل بیل گیتس بنیان گذار مایکروسافت و مدیر عامل سابق آن ، سر ریچارد برانسون بنیان گذار گروه ویرجین ، معاون رییس جمهور سابق ایالات متحده ال گور و اریک اشمیت مدیرعامل سابق گوگل میشود. مارک اندرسن سرمایه گذار افسانه ای میگوید :” در شرکت سرمایه گذاری ما ، ما شاهد جریان گسترده ای از کاربردهای جدید جذاب بیت کوین ، موارد و برنامه های کارآفرینان هستیم “. در این مقاله 5 روش برای مشارکت در بیت کوین ، سرمایه گذاری بزرگ قرن ، ارائه میکنیم . با تهران ماینر همراه باشید.

بدست آوردن بیت کوین

سه شیوه محبوب و متداول برای کسب بیت کوین وجود دارد.
  • انجام کاری و دریافت دستمزد بصورت بیت کوین
  • خرید بیت کوین به قیمت روز
  • استخراج بیت کوین با دستگاه های موسوم به اسیک ماینر
 

قبول پرداخت بیت کوین

ساده ترین راه برای ورود بیت کوین به عنوان کارآفرینی ، پذیرش پرداخت بیت کوین در معاملات و تبادلات تجاری است. در سال 2015 بیش از 100000 خرده فروش وجود داشتند که قبلا پذیرش بیت کوین را از طریق سیستم های پرداخت Bitpay ، Coinbase و Coinify شروع کرده بودند. این خرده فروش ها اکنون شامل مشاغل پرمصرفی مانند مایکروسافت ، آمازون و تسلا نیز میشوند. یکی از مهم ترین المان ها برای مشارکت در تحول بیت کوین همین میتواند باشد.

استخراج بیت کوین

استخراج بیت کوین مانند معدن برای طلا است ، به جز اینکه بجای استخراج در یک موقعیت جغرافیایی فیزیکی ، بیت کوین های خود را در شبکه آنلاین استخراج میکنید. ابزار شما برای استخراج بیت کوین سطل و بیل و کلنگ نیست بلکه یک کامپیوتر قدرتمند با یک نرم افزار اختصاصی است. شما با حل معماهای پیچیده ریاضی ،بیت کوین ماین میکنید. از ماه ژوئیه 2016 ، ماینرها برای حل هر معما در هر 10 دقیقه 25 بیت کوین دریافت میکنند( آمار کلی ).

نحوه مشخص شدن قیمت بیت کوین

 مشارکت در تحول بیت کوینعرضه بیت کوین هر چهار سال نصف میشود. اوایل ظهور بیت کوین از یک کامپیوتر معمولی نیز میتوانستید برای استخراج بیت کوین استفاده کنید. اکنون که رقابت بسیار بالا گرفته و افراد زیادی در استخراج بیت کوین فعالیت میکنند ، باید هزینه بیشتری برای خرید سخت افزار قوی تر بپردازید. راه حل ارزان تر اشتراک گذاری قدرت کامپیوتر خود با سایر کامپیوترها در استخرهای استخراج است بیت کوین های استخراج شده مطابق با میزان استخراج شده در کل استخر، بین گروه های مختلف تقسیم میشوند.

خرید بیت کوین

شما میتوانید با پول های متداول بیت کوین خریده و آن را به کیف پول خود منتقل کنید. از کیف پول بیت کوین برای ذخیره سازی کلیدهای خصوصی مطابق آدرس استفاده میشود تا تاییدی بر مالکیت شما باشد. همچنین امکان خرید بیت کوین از افراد محلی منطقه خود شما با سایت هایی مانند localbitcoins.com امکان پذیر است.

ارائه خدمات کیف پول

دنیای بیت کوین اکوسیستم جدیدی است که در آن برای راه اندازی یک شرکت جدید ، بیت کیون هزینه چندانی ندارد ، حتی برای شروع مالکیت بیت کوین هزینه زیادی ندارد ، و این روش بسیار کارآمدتر از جابجایی پول در سرتاسر دنیا است. اگر نیمدانید فعالیت در حوزه بیت کوین را از کجا شروع کنید ، به برخی از ایده های تجاری موجود که قبلا در دنیای بیت کوین موفق شده اند ، نگاهی بیندازید:
  • خدمات کیف پول
کیف پول میتواند سخت افزاری یا دیجیتال باشد. همه دارندگان بیت کوین برای ذخیره بیت کوین های خود به مکانی نیاز دارند. در حال حاضر این کار از طریق ذخیره سازی در کیف دیجیتالی یا سخت افزاری که مشابه یک حساب بانکی مجازی است ، امکان پذیر میباشد. بزرگترین تهدید کیف پول های دیجیتال هکرها هستند. گزارشات زیادی از نفوذ هکرها به کیف پول های دیجیتالی شده است. این بیت کوین ها توسط هیچ بانک یا دولت فدرالی پشتیبانی نمیشوند. تحول بیت کوین پس از سرقت مالکان هیچ راهی برای بازگرداندن بیت کوین های خود و یا مراجعه به هکرها ندارند.امنیت آنلاین برای کیف پول ارز دیجیتال احتمالا برای آینده بیت کوین بسیار مهم خواهد بود.   برای محافظت کردن از بیت کوین های خود میتوانید از کیف پول های سخت افزاری استفاده کنید. این ابزار بیت کوین ها را در یک قطعه سخت افزاری کوچک و خارج از فضای اینترنت ذخیره میکند و آن را دور از دسترس هکرها نگه میدارد.
  • پردازنده پرداخت بیت کوین
این عبارت به عنوان مبادلات بیت کوین نیز شناخته میشود ، چندین پردازنده پرداخت بیت کوین وجود دارد که بودجه قابل توجهی از سرمایه داران برای دریافت خدمات برای پردازش پرداخت از طرف فروشندگان دریافت کرده اند. مشاغل بزرگ مانند مایکروسافت ، آمازون و دل از این سیستم استفاده میکند.

ارائه راه حل برای پذیرش بیت کوین

یکی از بزرگترین چالش هایی که بیت کوین برای بقای خود با آن در گیر است ، پذیرفته شدن توسط بقیه کاربران است. صاحبان فعلی بیت کوین برای موفقیت آینده آن رویش سرمایه گذاری میکنند . اگر میتوانید راهی بطور گسترده تر برای درک و پذیرش بیت کوین در بین مردم ایجاد کنید ، پیروز هستید. این راه حل ها میتوانند به مشارکت هرچه بیشتر ما برای مشارکت در تحول بیت کوین باشد.

فن آوری اهرم بلاک چین

بلاک چین فناوری است که ارز دیجیتال بیت کوین را ممکن میکند.بلاک چین یک دفترچه راهنمای عمومی از تمام معاملات بیت کوین اجرا شده میباشد. بسیاری از موسسات مالی سیستم ضبط بلاک چین را به عنوان روشی مطمئن ، بهبود یافته و شفاف برای تسریع در معاملات ، کاهش هزینه ها و از بین بردن کلاهبرداری در نظر گرفته اند. به همین دلیل بعضی سازمان ها از جمله موسسات مالی ، به دنبال راه هایی برای اهرم فناوری بلاک چین برای مشاغل خود هستند. این فرصتی بزرگ برای کارآفرینان است تا روش های جدیدی را برای استفاده از فناوری بلاک چین به منظور ایجاد سیستم ها و خدمات بهتر برای این سازمان ها پیدا کنند. به عنوان مثال فناوری بلاک چین Bitwage  ، این امکان را فراهم میکند که بجای سیستم حقوق دستمزد سنتی از طریق بانک ها ، پرداخت حقوق بین المللی را در عرض چند دقیقه پردازش کند.

سرمایه گذاری روی بیت کوین

یکی از دلایلی که بیت کوین را ایده آل برای سرمایه گذاری میکند ، محدود بودن تعداد آن است . حداکثر 21 میلیون بیت کوین برای استخراج وجود دارد . در حال حاضر ، 15 میلیون بیت کوین در گردش است . یعنی 74 در صد کل بیت کوین ها قبلا استخراج شده اند. همین محدود بود تعداد بیت کوین ها ، آن را تبدیل به ابزاری عالی سرمایه گذاری جذاب میکند. گرچه قیمت بیت کوین بسیار بی ثبات است . به عنوان مثال کارآفرینان ، با بالا آمدن قیمت بیت کوین و افزایش قیمت فروش ، توانستند با خرید کم سود کنند. اگر سرمایه گذاری زرنگ و باهوش باشید میتوانید از تغییرات قیمت بیت کوین نهایت سود را ببرید.اینجا فقط 5 روش مشارکت در انقلاب بیت کوین را برای شما ارائه شد.آن ها بدون ریسک نیستند ، بنابراین قبل از هر حرکتی تحقیقات خود را کامل انجام دهید ، فناوری را درک کرده و بااحتیاط حرکت کنید. منبع https://www.entrepreneur.com

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *