اتریوم, ارز دیجیتال, بیت کوین, مقاله

روش تبدیل بیت کوین به اتریوم

تبدیل بیت کوین به اتریوم

تبدیل بیت کوین به اتریوم

طبق نظر کارشناسان بیت کوین موردی عالی برای سرمایه گذاری میباشد. حتی بیل گیتس نیز بی پرده روی بیت کوین تایید کرده. ولی بد نیست بدانیم که تنوع ارزهای دیجیتال فقط محدود به بیت کوین نمیشود.در این مقاله قصد داریم شما با روش مبادله کردن بیت کوین با اتریوم یا سایر ارزهای دیجیتال آشنا سازیم با ما همراه باشید.

در دنباله سه روش که به شما فهمی خوب را برای بدست آوردن اولین بیت کوینتان راهنمایی میکند را ، ارائه میکنیم. حالا با آموزش چطور بیت کوین را با سایر ارزهای دیجیتال مبادله کنید پیش بروید.

تبدیل بیت کوین به اتریوم با استفاده از changelly

Changellyیک پلتفرم کاملا تکامل یافته است که به شما امکان تبدیل هر ارز دیجیتال را به یکدیگر فراهم می آورد. برای مثال ، در این مورد ، ما یک بیت کوین داریم و میخواهیم آن را با استفاده از changelly به اتریوم تبدیل کنیم. این کار به سرعت انجام میشود. در اینجا آموزش میدهیم چطور شروع کنید: 1. به سایت changelly بروید 2. گزینه pair بیت کوین و اتریوم را انتخاب کنید.

روش تبدیل بیت کوین به اتریوم3. روی گزینه مبادله کلیک کرده و در صفحه جزییات معامله را مشاهده کنید. 4. توجه داشته باشید ، changelly از شما برای ساخت اکانت یک آدرس ایمیل دریافت میکند و این نکته بسیار خوبی است زیرا در آینده هر وقت خواستید میتوانید وارد اکانت changelly خودتان شوید و تاریخچه مبادلات خود را مشاهده کنید. بر روی گزینه next کلیک کرده و در این صفحه شما جزییات تبدیلی که در حال انجام آن هستید را مشاهده میکنید. اگر همه چیز درست بود روی گزینه confirm کلیک کرده و پرداخت را ایجاد کنید.

در صفحه بعدی یک QR کد و آدرس کیف پولی که نیاز دارید برای تبدیل بیت کوین به اتریوم ، بیت کوین ها را به آن ارسال کنید مشاهده میکنید. پس از ارسال پرداخت ، شما میتوانید تب را ببندید پس از اینکه همه مراحل انجام شد ، یک ایمیل تاییدیه دریافت میکنید.

ما در گذشته بارها از سرویس changelly برای تبدیل بیت کوین به اتریوم استفاده کرده ایم.

تبدیل بیت کوین به اتریوم با استفاده از shapeshift

Shapeshiftنیز همانند وبسایت changelly یک سایت مبادله ارزهای دیجیتال است که یک کار را انجام میدهد : اجازه میدهد کاربران بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را با یکدیگر مبادله کنند. شما فقط به دو چیز نیاز دارید: 1. بیت کوین 2. آدرس کیف پول اتریوم

اگر شما دارید به ارز دیگری بجز اتریوم در حال تبدیل هستید ، فقط به آدرس کیف پولی که شما ارز دیجیتال تبدیل شده را دریافت میکنید نیاز دارید. اگر آدرس کیف پول اتریوم ندارید، کافی است یک اکانت در coinbase ساخته(برای آشنایی بیشتر با این صرافی به مقاله صرافی coinbase مراجعه کنید) و یک اکانت کیف پول اتریوم رایگان بسازید. وقتی هردو را فرا هم کردید ، shapeshift.io بروید. گزینه Deposit را برای بیت کوین و receive را برای اتریوم در منوی choose which coins to trade انتخاب کنید .

روی گزینه continue کلیک کنید. اینجا جایی است که نیاز دارید آدرس کیف پول اتریوم و بیت کوین خود را وارد کنید. آدرس کیف پول بیت کوین مهم و اجباری نیست ، اما برای باز پرداخت میتواند مفید واقع شود. وقتی شما مقدار و آدرس کیف پول خود را وارد میکنید و بر روی start transaction در صفحه بعد کلیک کنید ، در این محل شما آدرسی که در حال ارسال به آن هستید را مشاهده میکنید.

مبادله بیت کوین با اتریوم

توجه کنید شما برای تکمیل معامله فقط 10 دقیقه زمان دارید. معمولا بین 30 تا 60 ثانیه طول میکشد تا یک معامله صورت گیرد و شما عملیات موفقیت آمیز بودن را روی صفحه میبینید. این نشان دهنده این است که عملیات تبدیل بیت کوین به اتریوم با موفقیت صورت گرفته و به کیف پول اتریوم منتقل شده است.

اکانت کیف پول اتریوم در coinbase مقدار جدید را نشان میدهد اما 30 دقیقه در حالت انتظار قرار میگیرد تا اینکه توسط شبکه تایید شود . اما لازم نیست شما نگران این قضیه باشید در کمتر از چند دقیقه معامله تایید میشود و کیف پول اتریوم شما با مقدار تبدیل شده بروز میشود. شاید جالب باشد بدانیدshapeshift برای اندروید و ios دارای اپلیکیشن میباشد نتیجه گیری روش های معرفی شده فقط مثال هایی بودند برای تبدیل بیت کوین به اتریوم ، و ما از روش مشابه میتوانید بیت کوین را به هریک از ارزهای دیجیتال معتبر تبدیل کنید.

این متن ترجمه ای بود از مقاله how to instantly convert bitcoin into ethereum و شما با کلیک روی عنوان آن میتوانید به متن اصلی نیز دسترسی داشته باشید.
برای خرید ماینر تجهیزات ماینینگ ، و همچنین دریافت مشاوره تخصصی در زمینه فروش بیت کوین(خرید بیت کوین ) راه اندازی فارم با تهران ماینر تماس حاصل فرمایید در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهیم بود.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *