ارز دیجیتال, مقاله

صرافی AOFEX

صرافی AOFEX

صرافی ارز دیجیتال AOFEX

صرافی AOFEX یکی از جدید ترین پلتفرم های ارز دیجیتال میباشد که بدلیل خدمات خاص و منحصر بفردی که داشته بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفته است . تا امروز سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال تشویق شده اند هنگام استفاده از پلتفرم های متمرکز حداقل سطح احتیاط را رعایت کنند . این توصیه توسط تحلیل گران این صنعت ارائه شده است ، افرادی که از اولویت بازیگران اصلی بازار برای افزایش سهم آگاه هستند.اگرچه بسیاری از آن ها نام های شناخته شده ای هستند ، اما تا هنگامی که کاربران در اولویت نیستند ، غیر معمول نیست که تجربیات آن ها با عدم اعتماد و شفافیت مواجه شود. در نتیجه فرآیند معاملات مبهم است و ممکن است شامل کارمزدهای معاملاتی بالاتر ، تاخیرهای ناشی از اوج تقاضا یا انتخاب ضعیف تر باشد. برای تشویق سرمایه گذاران جدید و بهبود تجربه کاربران نهایی برخی از پلتفرم ها ساختار جایگزین را پیشنهاد کرده اند که مقیاس پذیری و امنست را بدون به خطر انداختن واکنش پذیری یا عملکرد حیاتی ارائه میکنند. صرافی ارز دیجیتال AOFEX از نیاز به ارائه جایگزینی برای معامله گران ارزهای دیجیتال جهت تجارت ، سهام داری و استخراج دارایی هایشان با شفافیت و مقررات اعلام کرد.

بر این اساس این پلتفرم ، مجوز MSB خود را برای تجارت ارز دیجیتال برای رهبران ایالات متحده دریافت کرد و اکنون اهداف خود را برای گسترش جهانی به عنوان پلی برای سرمایه گذاران نهادی تعیین کرده است. تیم صرافی AOFEX با ماموریت ” شامل افراد بیشتری در امور مالی دیجیتال” به فعالیت خود ادامه میدهد.در عمل این تیم یک برنامه استرتژیک جهانی را اجرا کرده است که شعبه هایی را در کانادا و ژاپن به عنوان بخشی از سیستم بازار ارزهای دیجیتال چند منطقه ای ، از جمله اروپای غربی ، آسیای شرقی ، امریکای شمالی و دفتر مرکزی در بریتانیا ایجاد کرده است. این شعبه جدید با جذب بیش از ۲۰۰۰۰۰ کاربر محلی را در طول یک ماه و به ۸/۱ میلیون شرکت کننده فعال رسیده اند. با قراردادهای همکاری بین coindesk و coinspeaker ، اخبار خوب آن ها در حوزه ارزهای دیجیتال هم چنان منتشر میشود. در نتیجه ، به دلیل نتایج مثبت در این مناطق ، در ۱۵ اکتبر ۲۰۲۱ ، AOFEX شعبه هند خود را برای توسعه بازار جنوب آسیا و سرعت بخشیدن برای هدف جهانی شدن رسما افتتاح کرد.

مطالعه بیشتر

قوانین ماینینگ در ایران

یک سابقه سالم برای AOFEX

برخلاف بزرگترین صرافی های جهان ، AOFEX همچنان به نظرات کاربران برای توسعه خدمات خود ارزش قائل است. بر همین اساس آن ها برای ارائه خدمات بومی شده برای هر منطقه متمرکز شده اند. هنگام افتتاح شعبه ای در هند ، AOFEX با مقررات دولتی و قوانبن خاصی روبرو شد.به گفته انجمن ملی شرکت های نرم افزاری انتظار میرود این کشور همچنان شاهد آینده ای پر رونق باشد. این سازمان با نفوذ پیشنهاد میکند که صنعت ارزهای دیجیتال در هند تا سال ۲۰۳۰ ارزشی معادل ۲۴۱ میلیون دلار داشته باشد و در سال ۲۰۲۶ در سطح جهان به ۳/۲ میلیارد دلار برسد. ارائه خدماتی که نیازهای منحصر به فرد افراد محلی را در یک منطقه برآورده میکند ، نتیجه بررسی سریع در خواست های کاربران ، ایجاد یک سیستم خدمات محلی از دارایی های دیجیتال ، شروع همکاری های متنوع با KOL ، تعامل با جوامع و رسانه ها ، و سپس ارائه خدمات است.

توانایی تیم برای دست یابی به این امر به تعهدات قبلی آن ها در صنعت مالی و فناوری مربوط میشود. این سال ها تجربه تا حد زیادی به دست کارکنان اصلی نسبت داده شده است که آن ها از طریق خدمات مشاوره تجاری خود برای بسیاری از موسسات مالی و تجربه غنی در کنترل مدیریت ریسک به نمایش گذاشته اند. پیشینه آن ها با هم به شکل گیری یک محیط تجاری امن تر کمک کرده است.

با توجه به نقش مهم و ارزشمندی که کاربرانش در موفقیت آن ایفا میکنند ، صرافی AOFEX از زمان راه اندازی این شعبه جدید توزیع ۲۰۰۰۰۰ USDT را اعلام کرد که نقطه عطف هیجان انگیزی برای تیم است.

آماده سازی برای گسترش جهانی

AOFEX با حمایت و اعتماد طولانی مدت جامعه موجود خود قصد دارد استراتژی های محلی خود را در هند تکمیل کند و سریع ترین ، ایمن ترین و حرفه ای ترین خدمات مالی دیجیتال را به کاربران ارائه دهد.

پس از تاسیس شعبه هند ، AOFEX برنامه های خود را برای افزودن شعبه های بیشتر در سراسر جهان به اشتراک گذاشته است که هرکدام به رفتارهای سفارشی شده براساس رفتار کاربران محلی خود و شامل کاربران روزمره در امور مالی دیجیتال هستند.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *