ارز دیجیتال, بیت کوین, مقاله

فناوری مبادله ارز دیجیتال با ایمیل

ارسال بیت کوین با ایمیل

ارسال بیت کوین با ایمیل

مدیر عامل شرکت صرافی coinbase برنده حق ثبت فناوری جدیدی شد که به کاربران امکان ارسال بیت کوین با ایمیل را فراهم می آورد. این پتنت ( حق اختراع ) که در روز سه شنبه اعطا و مارس 2015 ثبت گردید ، به کاربران سیستمی را ارائه میکند که از طریق آن میتوانند پرداخت های مربوط به ارزهای دیجیتال را به آدرس های ایمیل مرتبط با آدرس های کیف پول مربوطه انجام دهند. فرستنده در خواست مقدار ارز دیجیتال مورد نظر را تعیین میکند و سیستم بطور خودکار میزان توافق شده را ، تا زمانی که موجودی کیف پول موجودی لازم را داشته باشد ، از کیف پول فرستنده به کیف پول مربوط به آدرس ایمیل گیرنده منتل میکند. پس تایید گیرنده پرداخت ، سیستم 48 ساعت طول میکشد تا معامله را پاک کند.ارزهای دیجیتال که استفاده نمیشوند ، در یک طاق امن ذخیره میشوند که فقط با ایمیل مرتبط با کیف پول مربوطه قابل دسترسی هستند. در حالی که Coinbase از سال 2012 تا کنون بیش از 2 میلیارد دلار هزینه تراکنشی پرداخت کرده است ، سیستم ایمیل پیشنهادی کاربران را شارژ نخواهد کرد. بر اساس این پنت ثبت شده ، هزینه های ماینینگ توسط خود بورس پرداخت میشود. معاملات به آدرس های کیف پول خارجی ممکن است ، اما این امکان رایگان نیست.  این اختراع ثبت شده ، با تاکید برروی بیت کوین ثبت شده است و هیچ توضیحی در مورد پشتیبانی آن از سایر ارزهای دیجیتال وجود ندارد ، اما احتمالا این یک مانع بزرگ نخواهد بود.

منابع معتبر قیمت بیت کوین

صرافی کوین بیس علاوه بر این ها بنظر میرسد هیچ محدودیتی برای استفاده از این سیستم در ارائه دهندگان سیستم ایمیل وجود ندارد ، یعنی کاربران در صورت تمایل میتوانند از آدرس ایمیل های موجود سرویس های مختلف استفاده کنند. این سیستم پایه ایمیل ، همچنین شامل یک ارز ویژه برجسته برای کاربران است که بتوانند معاملات بیت کوین درون برنامه ای را با ارز فیات ( ارزهای پولی رایج مثل دلار ، یورو و……) از یک حساب بانکی انجام دهند. اما با توجه به اطلاعات موجود ، اینکه صرافی coinbase قصد استفاده از این اختراع ثبت شده را در خدماتش دارد یا خیر مشخص نیست. وبسایت coindesk برای سر در آوردن از این ماجرا سراغ coinbase رفته است. دو حق اخراع دیگر نیز در سه شنبه گذشته ( علاوه بر اختراع مذکور) توسط coinbase به ثبت رسیده است ، یکی برنامه ای برای اطمینان از حساب های کاربر با قوانین بین المللی و محلی ، دیگری پروتکل اجرای احکام بستن حساب های غیر سازگار. سیستم معامله الکترونیکی به طور بالقوه معاملات رمزنگاری را برای کاربران کمتر پیشرفته آسان تر میکند. در ماه آگوست ، آرمسترانگ (مدیر عامل coinbase) گفت :” چشم انداز coinbase ایجاد آزادی اقتصادی بیشتر برای هر شخص و تجارت در جهان طی 10 سال آینده میباشد.”

منبع

Coindesk
صرافی تهران ماینر خدمتی جدید از سایت تهران ماینر است و شما میتوانید از طریق آن خرید بیت کوین و فروش آن را با کارمزدی منصفانه انجام دهسید.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *