ارز دیجیتال, بیت کوین, مقاله

مبادلات بیت کوین بدون احراز هویت

خرید بیت کوین بدون احراز هویت

خرید بیت کوین بدون احراز هویت

خرید بیت کوین بدون احراز هویت در واقع یکی از مهمترین ارکان محبوبیت و بالا رفتن تقاضا برای بیت کوین بود ، هرچند این قابلیت محبوب اغلب مورد توجه باندهای قاچاق و پول شویی قرار میگرفت اما جذابیت های خاص خود را داشت. با مورد توجه قرار گرفتن بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال توسط دولت ها ، برخی از آن ها بطور کامل بیت کوین را غیرقانونی اعلام کردند و برخی دیگر با تصویب قوانینی سعی کردند استفاده کنترل شده آن را بلامانع بدانند . یکی از این قوانین که خیلی روی آن بحث و گفت و گو میشود ، شناخته بودن هویت شخص جابجا کننده بیت کوین است. اینگونه کنترل ها میتواند باعث کاهش تقاضا و در نتیجه پایین آمدن قیمت بیت کوین شود. در این مقاله به بررسی چند صرافی معتبر که امکان خرید بیت کوین بدون احراز هویت ( یا فروش آن) میپردازیم . در ادامه با تهران ماینر همراه باشید.
  • صرافی Bitmex
در مورد صرافی Bitmex قبلا مطلب مفصلی ارائه کردیم . این صرافی یک صرافی متمرکز است که هرگونه فعالیت در آن مانند خرید بیت کوین ، فروش و یا انتقال آن به هیچگونه احراز هویتی نیاز ندارد . این صرافی از ارزهای متنوعی پشتیبانی میکند اما عمده تراکنش های آن مربوط به بیت کوین است .
  • صرافی idex
صرافی IDEX به نوعی پیشگام در بین صرافی های مبتنی بر توکن ERC20 است. این صرافی امکان لغو کردن معامله بدون gas را امکان پذیر میکند ( مبنای اتریوم) . تا زمان نوشته شدن این مقاله حداکثر معاملات بیت کوین در این صرافی 590 عدد ثبت شده . از دیگر امکانات این صرافی پشتیبانی از بیش از 100 جفت ارز مختلف را میتوان نام برد.
  • صرافی Crypto bridge
این صرافی از موردهایی است که تازه پا به عرصه رقابت گذاشته و کاملا غیر متمرکز است ، همین باعث میشود امکان خرید بیت کوین بدون احراز هویت جزو مهمترین مزایای آن امکان پذیر باشد. شاید صرافی های زیادی باشند که غیر متمرکز باشند اما این صرافی امتیاز دیگری نیز دارد که آن را منحصر به فرد میکند و آن داشتن ارز دیجیتال اختصاصی خود به نام BCO است که با آن میتوان علاوه براینکه از مزایا و امتیازات ویژه سایت استفاده کرد ، امکان فروش آن ها نیز امکانپذیر است. حداکثر حجم معاملات ثبت شده برای بیت کوین این صرافی تا این لحظه ( نوشتن مقاله) 201 است که چنین حجمی برای یک صرافی که فقط از 56 ارز پشتیبانی میکند ، رقم قابل توجهی است. هویت در مبادلات بیت کوین
  • صرافی changelly
این صرافی امکان تبدیل ارزهای مختلف به یکدیگر را بدون نیاز به احراز هویت و در کمترین زمان ممکن امکان پذیر میکند ، علاوه بر این ها این صرافی یک امتیاز ویژه دارد و آن هم این است که در خود سایت برای شما امکان تغییر آی پی را فراهم میکند یعنی شما در مبادلات علاوه بر هویت خود ، حتی میتوانید منطقه خود را بطور کامل مخفی کنید.
  • صرافی bitsquare
این صرافی امکان مبادلات همتا به همتا را فراهم میکند و هیچ اطلاعاتی مانند نام ، ایمیل و مشخصات هویتی از شما دریافت نمیکند. اما جذاب ترین مزیتی که این صرافی دارد این است که در آن هیچ پول یا ارز دیجیتالی ذخیره شده در سرور وجود ندارد و همین باعث میشود که هکرها حتی زحمت تلاش برای هک کردن آن را به خود ندهند!!! تعداد ارزهای پشتیبانی شده توسط این صرافی 126 عدد است که بصورت آن اپلیکیشنی برای سیستم عامل های ویندوز ، مک و لینکوس در دسترس قرار دارد. شاید سوال کنید چرا این صرافی نسبت به بعضی دیگر کمتر مورد توجه قرار دارد . پاسخ شما این است که حجم معاملات بیت کوین این صرافی بسیار پایین و نهایت 4 بیت کوین است.(فعلا)
  • صرافی Ethter delta
این صرافی مسیر جدایی از سایر صرافی های لیست در مقابل خود دارد و آن این است که هیچ محدودیتی بین برداشت یا انتقال و یا تبدیل آلت کوین ها به یکدیگر ندارد ، تمام این امکانات کوچکترین ابزارهای احراز هویتی نیاز ندارد.
صرافی بیتکوین خدمتی تازه از سایت تهران ماینر است و شما میتوانید از طریق آن علاوه بر خرید بیت کوین یا فروش آن ، قیمت لحظه ای بیت کوین آن را نیز مشاهده کنید.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *