ارز دیجیتال, مقاله

معتبرترین منابع استعلام قیمت بیت کوین

استعلام قیمت بیت کوین

 منابع معتبر قیمت بیت کوین

شاید متوجه تفاوت قیمت بیت کوین در سایت های مختلف شده اید. در این مقاله ما میخواهیم چندتا از  منابع معتبر قیمت بیت کوین در سطح جهانی را به شما معرفی کنیم با تهران ماینر همراه باشد.
  • Coinmarketcap
یکی از مهم ترین سایت های فعال ارزهای دیجیتال در سطح بین المللی میباشد. صویر زیر بخشی از پنل کاربری در سایت coinmarketcap میباشد.همانطور که میبینید ارز های دیجیتال به صورت ستونی از گران قیمت ترین تا ارزان قیمت ترین در این سایت زیر هم نشان داده میشوند ( طبق معمول قیمت بیت کوین با اختلاف زیادی از بقیه بالاتر است). طبق این جدول شما با کلیک روی عنوتن هر ارز دیجیتال میتوانید علاو بر قیمت نمودار تغییرات قیمت و همچنین نشان اینکه اخیرا افزایش یا کاهش قیمت داشته را مشاهده کنید (احیانا قیمت ثابت).

علت قیمت 20000 دلاری بیت کوین در سال 2017

معتبرترین منابع قیمت بیت کوین

علاوه بر این ها ، این سایت قایبلیت نمایش ارزش بازار و همچنین حجم بازار و سرمایه در گردش هر بازار هر ارز را بر مبنای دلار به شما نمایش میدهد. بخش قیمت بیت کوین سایت تهران ماینر ، با اتصال به سرورهای سایت coinmarketcap قیمت آنلاین بیت کوین را بصورت لحظه ای و دقیق نشان میدهد ، و شما میتوانید به قیمت های لحظه ای که سایت تهران ماینر ارائه میکند حساب کنید و معاملات خود را بر مبنای آن ها انجا م دهید.
  • Cryptocompar
این سایت نیز یکی دیگر از مهم ترین و معتبرترین منابع قیمت بیت کوین در دنیا میباشد. این سایت یکی از مهم ترین و معتبرترین مراجع برای تبادل نظر با سایر کاربران ارزهای دیجیتال در سرتاسر دنیا میباشد که مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته. در این سایت میتوانید از تجربیات کاربران ارزهای مختلف بهرمند شده و بتوانید برای سرمایه گذاری بعدی خود بهتر تصمیم گیری کنید.

عوامل موثر بر قیمت بیت کوین

منابع معتبر قیمت بیت کوین

همچنین این سایت دارای بخش منحصر بفرد mining است که در آن بر اساس قیمت لحظه ای هر ارز دیجیتال شما میتوانید ، سود یا زیان استخراج یک ارز دیجیتال معین را با توجه به قیمت فعلی آن بررسی کنید.
  • Tradingview
این سایت دارای ابزار خاصی است که در فرآیند تحلیل تکنیکال کمک زیادی به شما در زمینه انتخاب ارز مناسب برای سرمایه گذاری میکند . تحلیل تکنیکال امکان پیش بینی نوسانات مختلف ارزها را امکان پذیر میکند. جالب اینجاست که این سایت علاوه بر ارزهای دیجیتال اطلاعات مالی مربوط به سایر زمینه ها مانند ارزهای فیات ، بورس های بین المللی و هم چنین قیمت نفت و طلا را نیز در اختیار مخاطب قرار میدهد.
  • Worldcoinindex
از نظر ساختاری این سایت مشابه سایت coinmarketcap است با این تفاوت که دارای ابزارهای watchlist برای زیر نظر گرفتن دائمی قیمت ارزها و تشکیل سبد سرمایه گذاری است. از نظر امکانات این سایت تقریبا ابزارهای کارآمد تری نسبت به coinmarketcap است اما برتری ضعفی که در مقابل سایت رقیب دارد ، تعداد قابل توجهی از ارزهای دیجیتالی مهم هستند که هنوز در فهرست سرویس اطلاعاتی این سایت دسته بندی نشده اند.
  • Bitinfocharts
این سایت دارای اطلاعاتی دقیق ، لحظه ای و بروز در مورد متوسط سختی شبکه یک ارز دیجیتال خاص ، متوسط تراکنش های بیت کوین در تاریخ و ساعت های مختلف و همچنین هش ریت بکه و سود آوری یک ارز دیجیتال در تاریخ بروز است.
از قسمت بالای صفحه اصلی سایت تهران ماینر با کلیک روی گزینه قیمت بیت کوین علاوه بر مشاهده آنلاین و قیمت لحظه ای بیت کوین امکان خرید بیت کوین و فروش آن با کارمزد بسیار پایین و منصفانه برای شما فراهم میباشد ، خدمتی تازه از سایت تهران ماینر.

نوشته های مرتبط

One thought on “معتبرترین منابع استعلام قیمت بیت کوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *