ارز دیجیتال, بیت کوین, ماینینک, مقاله

شرکت های تولید سخت افزار استخراج بیت کوین

سخت افزار استخراج بیت کوین

در سال های اخیر، استخراج بیت کوین به عنوان یکی از فعالیت های اساسی و درآمد زا در عرصه تجارت تبدیل شده است. به طوری که همه روزه افراد زیادی در جاهای مختلف دنیا مشغول استخراج ارز دیجیتال مورد نظر خود هستند. حال در استخراج ارز دیجیتال که بیش تر ارز دیجیتال بیت کوین، توسط تولید کنندگان، مطرح می باشد، انتخاب سخت افزار استخراج بیت کوین برای تولید از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

به طوری که شاید سخت افزار قدرتمند بتواند شما را در مدت زمان کوتاه تری به اهداف تعیین شده در استخراج برساند و در واقع با این کار در مدت زمان کم تری به سود بیش تری دست یابید. از طرفی دیگر، انتخاب سخت افزار مناسب از این جهت اهمیت دارد که سخت های با دوام و با کیفیت می توانند تولید ارز دیجیتال در دراز مدت را برای شما تضمین نمایند.

همچنین بهتر است از این نظر مطمئن باشید که با انتخاب سخت افزار استخراج بیت کوین از یک شرکت قدرتمند، می توانید بدون نیاز به آپدیت و بروزرسانی و در واقع خرید سخت افزار جدید، تا مدت زیادی کار تولید ارز دیجیتال مورد نظر خود را در پیش گرفته باشید.

ریگ ماینر

حال با توجه به اهمیت انتخاب سخت افزار مناسب در کار تولید ارز دیجیتال، در این آموزش قصد داریم به توضیحاتی در مورد شرکت های تولید کننده سخت افزار استخراج بیت کوین و سایر ارزها بپردازیم تا از این طریق، بتوانید انتخاب های خود را با آگاهی بسیار بیش تری انجام داده و در کار تولید ارز دیجیتال مورد نظر خود به موفقیت بیش تری دست یابید.

در عین حال با توجه به این که درصد زیادی از افراد فعال در زمینه استخراج به تولید بیت کوین مشغول هستند. در این راستا، به بررسی شرکت های تولید کننده سخت افزار استخراج بیت کوین می پردازیم. در ادامه چند نمونه از این شرکت ها، به ترتیب نام برده شده و معرفی خواهند شد.

قبل از معرفی شرکت های برتر در زمینه تولید سخت افزار استخراج بیت کوین، باید گفت که در ابتدای عمل استخراج این ارز دیجیتال افراد از قدرت پردازشی کامپیوترهای شخصی خود استفاده می نمودند که در گذر زمان مشخص شد که استفاده از کارت های گرافیکی، می تواند تولید کنندگان را به نتایج به مراتب بهتری در تولید، برساند که در نهایت نیز تولید کنندگان اقدام به استفاده از سخت افزارهای اختصاصی تولید بیت کوین یا همان ماینر در تولید این ارز دیجیتال نمودند.

کارت گرافیک nvidia

افرادی که قبلاً از سخت افزارهای شرکت های دیگر استفاده می نمودند و هم اکنون برای مدتی از سخت افزار کارت گرافیک nvidia برای کار استخراج استفاده می کنند، باید این تجربه را داشته باشند که در سودهای بدست آمده از استخراج، درصدهایی قابل توجه بر خروجی بدست آمده، اضافه خواهد شد و در واقع می توان گفت که سخت افزار تولید شده توسط این شرکت شما را به سود بیش تری نسبت به سخت افزارهای سایر شرکت ها خواهد رساند.

در این حال ذکر این نکته خالی از لطف نیست که خود شرکت ” Nvidia ” از استفاده شدن بیش از حد، کارت های گرافیکی خود در استخراج ارزهای دیجیتال مخالف بوده و بیش تر قصد دارد که شاهد استفاده از کارت های گرافیکی خود در عرصه های دیگری نیز باشد.

در عین حال با توجه به گرایش بیش تر افراد در سراسر جهان، نسبت به استفاده از سخت افزار ” Nvidia “، میزان سود آوری این فروش برای شرکت، باعث شکستن رکوردهای کسب درآمد شرکت شده است.برای اطلاعات بیشتر مطلب کارت گرافیک ماینینگ در سایت را مطالعه کنید.

FPGA های شرکت Xilinx

در مورد این شرکت نیز باید گفت که این شرکت از جمله پیش گامان استفاده از ” FPGA ” ها در تولید ارزهای دیجیتال بخصوص بیت کوین می باشد. استفاده از ” FPGA ” ها در تولید بیت کوین، می تواند مزایای خاصی را برای تولید کننده، در بر داشته باشد.

چرا که این قطعات سخت افزاری برای انجام گرفتن عملیات مشخص، قابل برنامه ریزی و کنترل هستند که استفاده از این قطعات برای مدتی در تولید بیت کوین در این عرصه، بسیار رواج یافته بود ولی طولی نکشید که تولید کنندگان به این موضوع پی بردند که استفاده از ” FPGA ” برای تولید بیت کوین، چندان به سود تولید کننده نبوده و از آن پس تولید کنندگان از ” ASIC ” ها برای این کار استفاده نمودند.

کمپانی xilinx

ماینر bitmain

این شرکت، از جمله نمونه های کسب موفقیت در بازار ساخت سخت افزارهای مناسب استخراج می باشد. این شرکت در سال 2013 تحت یک استارتاپ شروع به فعالیت نمود و در ادامه توانست سهم قابل توجهی از بازار سخت افزارهای استخراج را به خود اختصاص دهد. همچنین بر اساس اخبار اخیر منتشر شده، این شرکت قصد دارد وارد پروژه های توسعه گرایانه جدیدی شود که باعث خواهد شد که سرمایه شرکت تا 30 بیلیون دلار افزایش داشته باشد.

کمپانی bitmain

شرکت ” Bitmain “، در حال حاضر توانسته به عنوان یکی از شرکت های قدرتمند در زمینه تولید سخت افزارهای ” ASIC ” در بازار مطرح گردد و در حدود 70 درصد از سهم بازار را در اختیار خود در آورد. از جمله دلایل موفقیت شرکت ” Bitmain “، می توان به کار اختصاصی این شرکت در زمینه استخراج اشاره کرد که باعث برتری این شرکت نسبت به رقبای دیگر در بازار شده است.

در حال حاضر، در بین سخت افزارهای استخراج وارد شده در بازار، آخرین سخت افزار شرکت ” Bitmain “، به عنوان قدرتمندترین سخت افزار موجود در بازار، تلقی می گردد.برای خرید تجهیزات ماینینگ یا ماینر با تهران ماینر تماس حاصل فرمایید.

ASIC های Avalon

این شرکت که نیز از جمله، شرکت های صاحب نظر در بازار می باشد که فعالیت خود را از سال 2013 در بازار تولید سخت افزارهای مناسب برای تولید ارزهای دیجیتال شروع نموده است و نتیجه فعالیت شرکت ” Canaan “، تولید برند ” Avalon “، در زمینه استخراج بیت کوین می باشد که از وجود طرفداران خاصی در بازار برخودار است. این شرکت نیز در زمینه تولید ” ASIC ” ها در بازار فعال می باشد.

asic آوالون

ASIC های Ebang

شرکت ” Ebang ” نیز قبلاً در زمینه تولید سخت افزارهای دیگر فعالیت داشته که در نهایت تصمیم به تولید سخت افزار مخصوص استخراج بیت کوین کرده و آن را وارد بازار نموده است که با استقبال قابل توجهی توسط تولیدکنندگان بیت کوین در بازار رو به رو شده است و از آن زمان تاکنون فعالیت خود را به صورت جدی در عرصه تولید سخت افزارهای استخراج، ادامه می دهد.

  در کل باید گفت که به دلیل ذات متغیر ارزهای دیجیتال و نیازهای متفاوت به تکنولوژی های مورد استفاده در تولید آن ها، شرکت های تولید کننده سخت افزار استخراج بیت کوین، همواره به تولید سخت افزارهای جدیدتر و قدرتمندتر، مشغول هستند تا بتوانند از این طریق کاربران و تولید کنندگان را راضی نموده و سهم بیش تری از بازار را در اختیار خود قرار دهند.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *