ارز دیجیتال, بیت کوین, مقاله

چگونه با پرفکت مانی بیت کوین بخریم

خرید بیت کوین با پرفکت مانی

خرید بیت کوین با پرفکت مانی

در مقاله های قبلی اشاره کوچکی به پرفکت مانی داشتیم و گفتیم این سرویس یکی از سرویس های پرداخت بین المللی است که از اعتبار بسیار پایین تری نسبت به انواع مشابه مانند paypal و…. دارد. این سرویس هرچند سایر نقاط دنیا زیاد مورد توجه نیست اما در ایران بدلیل که جزو سرویس های تحریم شده نیست ، بسیار طرفدار دارد. در این مقاله قصد داریم تا روش خرید بیت کوین با پرفکت مانی را برای شما آموزش دهیم. با تهران ماینر همراه باشید.

ساخت اکانت پرفکت مانی

قبل از خرید بیت کوین با پرفکت مانی نیاز دارید در سایت پرفکت مانی یک اکانت ایجاد کنید . پس به سایت perfectmoney.is مراجعه کرده و یک اکانت رایگان ایجاد کنید ، ساخت اکانت نیز چندان کار پیچیده ای نیست. بعد از طی کردن مراحل ساخت اکانت ، امکان خرید اعتبار پرفکت مانی بطور رسمی با ریال ایران امکان پذیر میشود ، پس شما میتوانید با پرداخت ریال اعتبار خود را شارژ نموده و از سایت ها و صرافی هایی که با پرفکت مانی کار میکنند به آسانی خرید و فروش انجام دهید. ( میتوانید از صرافی هایی که با پرفکت مانی قرار داد دارند و از بیت کوین نیز پشتیبانی میکنند ، بیت کوین بخرید.)

خرید بیت کوین

خرید ریالی بیت کوین با پرفکت مانی

از آنجایی که پرفکت مانی اعتباری در حد و اندازه سرویس هایی مانند paypal ندارد سعی کنید ، قبل از خرید بیت کوین از صرافی انتخاب شده از اعتبار سایتی که برای خرید انتخاب کرده اید اطمینان حاصل کنید ، برای پیدا کردن لیست صرافی های پشتیبانی کننده از پرفکت مانی میتوانید از جستجوی گوگل نیز کمک بگیرید. نکته دیگری که افراد ممکن است بسیار کمتر به آن اهمیت دهند ، بی دقتی در قیمت ها است ، هنگام استفاده از پرفکت مانی از صرافی ، سعی کنید قیمت ها را در چندین صرافی مختلف مقایسه کنید تا از خرید خود با قیمت مناسب اطمینان حاصل کنید و فراموش نکنید اغلب اوقات هزینه های خرید بیت کوین با پرفکت مانی از خرید مستقیم آن از اشخاص هزینه های سنگین تری دارد بنابراین یک برآورد هزینه و حصول اطمینان از اینکه این خرید به صرفه است یا خیر داشته باشید.

بهترین زمان خرید بیت کوین

روند خرید بیت کوین در سایت پرفکت مانی به این صورت است که شما مقدار بیت کوینی که نیاز دارید را به صرافی ارسال میکنید ، پس از کم شدن مبلغ از اعتبار شما بیت کوین ها به آدرس کیف پول ثبت شده شما ارسال و یا در کیف پول خود سایت پرفکت مانی ذخیره میشوند. جمع بندی کلی در نهایت نکات زیر را بطور کلی فراموش نکنید:
  • صرافی معتبر که از پرفکت مانی پشتیبانی میکند پیدا کنید.
  • صرافی ها از نظر اعتبار بررسی کنید تا با کلاهبرداری مواجه نشوید ( توجه کنید که صرافی ایران را در لیست تحریم قرار نداده باشد تا در آینده حسابتان بلوکه نگردد.)
  • به دقت هزینه ها را بررسی کنید تا مطمئن شوید خرید از این روش صرفه اقتصادی دارد.
  • همان از قبل تعداد بیت کوین هایی که قصد خرید دارید را معین کرده باشید.
  • با ارسال اعتبار به صرافی بیت کوین هایتان را در کیف پول خود دریافت کنید.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *