ارز دیجیتال, مقاله

کسب سهم عمده bitgate توسط Daiko holding

شرکت Daiko holding

شرکت Daiko holding

شرکت Daiko holding به دنبال سرمایه گذاری خود روی بورس ارز دیجیتال Bitgate ، آخرین شرکت ژاپنی است که به صنعت ارزهای دیجیتالی میپیوندد. Daiko holding 58/1 درصد از 100 سهام Bitgate را در حال حاضر در اختیار دارد که با این کار کنترل شرکت را از SNC که در حال حاضر 41/9 در صد سهام باقی مانده را در اختیار داشت خارج کرد.

این سرمایه گذاری به معناست که Bitgate یکی از شرکت های تابعه Daiko holding محسوب میشود . پس از اعلام این خبر مدیران جدیدی برای این شرکت منصوب شدند.

دو تن از مدیران ارشد شرکت Daiko به همراه مدیر عامل SNC به هیئت مدیره Bitrate افزوده شد.هم اکنون شرکت Daiko holding به تعداد فزاینده ای از بزرگترین خدمات مالی و کارگزاری سنتی ژاپن که علاقمند به بهره مند شدن از قانون جدید اصلاح شده هستند ، میپیوندد.همچنین توسعه و بهبود ازر دیجیتال کمپانی نسب به سال گذشته نیز تصویب شد.

تعدادی از بزرگترین شرکت های ارائه دهنده خدمات مالی و کارگزاری متعارف ژاپن در زمینه پرداخت با ارز دیجیتال سرمایه گذاری کرده اند.در مواردی مانند گروه SBI ، آن ها سیستم عامل های خود را ایجاد میکنند. در شرایط دیگر ، مانند گروه Monex ، آن ها به دلیل مشکل در تهیه مجوز عملیاتی از آژانس خدمات نظارت مالی (FSA) مبادلات کوچکتر و دارای مجوز مانند بورس Coincheck را بدست آوردند.

bitgate digital currency

روش دیگر مورد استفاده روش ترکیبی است. به عنوان مثال ،    Fisco ، شرکتی که به سهام ژاپنی نظارت دارد و مشاوره سرمایه گذاری ارائه میدهد ، مدتی پیش پلتفرم رمزنگاری خود را راه اندازی کرد . پلتفرم رقیب را بدست آورد و قصد دارد بزودی یکپارچه سازی را آغاز کند.

بروزرسانی پروتکل e genesis در  فوریه سال 2020 یک گام مهم در تاریخ بیت کوین است و خواهید دید که BSV تا حد ممکن به پروتکل اصلی باز گردد ، همانطور که توسط ساتوشی ناکاموتو پیش بینی شده است. در وبسایت Genesis hard fork میتوانید اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید.

منبع

coingeek

با توجه به سخت گیری های صورت گرفته در زمینه ماینینگ در ایران خرید بیت کوین و فروش آن در ایران در حال رونق گرفتن است . تهران ماینر با توجه به این موضوع صرافی بیت کوین افتتاح کرده که در آن علاوه بر امکان خرید بیت کوین و فروش آن با کارمزد منصفانه و قابل رقابت با سایر سایت ها ، امکان خرید و فروش تتر و همچنین اطلاع از قیمت لحظه ای بیت کوین نیز فراهم است.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *