اتریوم, ارز دیجیتال, بیت کوین, مقاله

ارز دیجیتال مناسب سرمایه گذاری در سال 2019

بهترین ارزهای دیجیتال سال 2019

بهترین ارزهای دیجیتال 2019

از زمانی که بلاک چین یکی از درگیرکننده ترین فناوری های شده ، ما لیست بی شماری از ارزهای دیجیتالی برای سرمایه گذاری در اختیار داریم. بعضی از آن ها اثبات کرده اند که ورای انتظار ما هستند و برخی دیگر نیز نشان داده اند که نا امید کننده میباشند. ده تا از ارزهای دیجیتالی که رشد خوبی داشته اند و شاید خیلی مورد توجه سرمایه گذاره های ارز دیجیتال قرار نگرفته اند و از بهترین ارزهای دیجیتال 2019 محسوب میشوند در این مقاله ارائه میشوند. قبل از شروع برای هرگونه سرمایه گذاری لازم است تا ویژگی ها و همچنین پتانسیل های ارزی که برای سرمایه گذاری انتخاب کرده اید ، به طور کامل شناسایی کنید. برای این هدف دنبال کردن مسیر تغییرات آن ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

پیش زمینه سرمایه گذاری ارز دیجیتال

درست مثل سرمایه گذاری در دنیای واقعی (مثلا سرمایه گذاری روی املاک) شما نمیتوانید شتاب زده عمل کنید. به عنوان یک مثال ساده بیت کوین را در نظر میگیریم ، معروف ترین و متداول ترین ارز دیجیتال موجود.

در سال 2017 قیمت بیت کوین بصورتی نجومی بالا رفت و بعد از آن قیمت آن طوری سقوط کرد که کسی باور نمیکرد. و در حال حاضر به سختی میکوشد تا دوباره بالا برود. اما بر اساس پیش بینی رهبران بازار در سال 2019 قیمت بطور شگفت انگیزی از روند نزولی به صعودی تغییر میکنند. سال جدید سالی است با توقعات بسیار در گوشه کنار آن پس شما باید بدانید چطور روی ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنید و پیش زمینه های سرمایه گذاری چه چیزهایی هستند.

پیش زمینه سرمایه گذاری ارز دیجیتال

قبل از انجام هرنوع برنامه ریزی و تصمیم برای سرمایه گذاری باید به چند سوال پاسخ دهیم :

• آیا نقشه ای برای فروش ارزهای خود هنگامی که مبلغ آن به سقف مشخصی رسید دارید؟

• اگر جواب شما مثبت است آیا همه آن را یکجا میفروشید یا بتدریج؟

• آیا عاملی وجود دارد که روی تصمیم شما تاثیر بگذارد و شما همه ارزهای خود را یکجا بفروشید؟

• حداکثر مقدار ضرری که میتوانید تحمل کنید چقدر است؟

• چه مقدار از نظر سود دهی خوشبین هستید؟

• آیا اخبار متداول بازار را پیگیری میکنید؟

• اگه شما زیاد پیگیر آن نیستید بهتر است سرمایه گذاری نکنید.

بیت کوین در سال جاری

براساس پاسخ هایی که به این سوالات داشتید ، مشخص میشود میخواهید سرمایه گذاری کوتاه مدت یا بلند میدت روی ارزهای دیجیتال داشته باشید. تصمیم برای اینکه روی کدام ارز میخواهید سرمایه گذاری کمی دشوار میشود اگر ، اطلاعات شما در مورد تغییرات ارزها به روز نباشد. شما نمیتوانید تصمیم سرمایه گذاری درستی براساس قضاوت های احساسی خودتان بگیرید.

پارامترهای سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال

چندین پارامتر برای تصمیم گیری برای اینکه کدام ارز را برای سرمایه گذاری انتخاب کنیم وجود دارد. در برخی بازه های زمانی ارزها ممکن است بالا و پایین زیادی داشته باشند ، مثل وضعیت اخیر ارز XPR (ارزی که جایگاه دوم را از اتریوم گرفت). در واقع بیت کوین و اتریوم بالاترین ارزها برای سرمایه گذاری محسوب میشوند اما بیایید نگاهی به ارزهای نوظهور در سال 2019 داشته باشیم ، بررسی که میتواند شما برای سرمایه گذاری در سال به فکر بیندازد.

بهترین ارز ها برای سرمایه گذاری 2019ارز Zcash

حتی اگر ارز دیجیتال Zcash ارزی جدید در بازار ارزها باشد ، چندین زمینه را پوشش داده است. مدیر عامل Zooko Wilcox-O’Hearn در حال فکر کردن به توسعه و استراتژی گسترش آن است. در این لحظه که این مقاله نوشته میشود ، تعداد معاملات بیت کوین به 21 میلیون معامله میرسد. سرمایه گذاری روی Zcash به قدری آسان است که میتوانید تا حدی از ناشناس بودن لذت ببرید و میتوانید گزارش معامله ای که انجام شده است را داشته باشید. همین دلیل zcash را تبدیل به یکی از بهترین ارزهای قابل سرمایه گذاری برای سال 2019 کرده است. zcash در سال 2019

ارز Dash

ارز دیجیتال Dash باید در راس لیست ارزهای دیجیتالی قرار بگیرد وقتی ، حرف فرصت سرمایه گذاری در ارزدیجیتال باشد.اگرچه ارز Dash در سال 2015 ساخته شد ولی ظرفیت بازار آن 2,036,525,273 دلار میباشد. در این دوره کوتاه همواره ، از 100 میلیون معامله در روز پشتیبانی کرده که همگی ایمن و مطمئن میباشند. قیمت Dash در این لجظه که این مقاله نوشته میشود 64.73 دلار است . گردش حال حاضر Dash 8,502,575 و ارزش بازار آن 550,334,096 دلار میباشد. این مزایا Dash را به یکی از بهترین ارزهای دیجیتال 2019 تبدیل کرده است.

ارز Neo

دو نام همیشه وقتی در مورد بلاک چین صحبت میکنیم در ذهن ما قرار دارد Vitalik Buterin و Da Hongei . اولی که سابقا ما او را خالق اتریوم در گذشته میشناسیم و دیگری خالق Neo coin . تکنولوژی Neo coin برپایه یک خطای بیزانتین تولرانت سیستم است. خطایی که یک پیچیدگی را به سیستم می افزاید. این خطا بهبود آن را اثبات کرده و Neo را به یکی از بهترین ارزها برای سرمایه گذاری تبدیل کرده است. در حال حاضر شما احتمالا شما به یک ایده عاقلانه تر برای سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال در سال 2019 رسیده اید. همانطور که میدانیم سرمایه گذاری دارای ریسک میباشد ، پس نباید برای آن شتاب کرد. شما همیشه برای سرمایه گذاری از شیوه ای منطقی پیروی کنید. NEOCoin در سال 2019

ارز Steem

Steemit سرویس های بلاگ نویسی ، و پلتفرم های شبکه های اجتماعی قصد دارد روی ارزهای دیجیتالی سرمایه گذاری کند.فعالیت هایی مثل کامنت و ارائه بلاگ به کاربران توکن ارائه میکند.این توکن ها امکان خرید سایر سرویس ها روی پلتفرم را فراهم می آورند. این حرکت باعث میشود تا نوشتن رونق بگیرد و به نویسنده ها انگیزه میدهد برای نوشتن بیشتر تا از این راه خلاقیت خود را روی شبکه های اجتماعی بیشتر نشان دهند. قیمت توکن Steem امروز 0.239939 دلار میباشد. موجودی Steem در حال حاضر302,558,662 و ارزش بازار آن 72,595,646 دلار میباشد.

ارز Cardano(ADA)

Cardano یک پلتفرم محاسبه کامپیوتری است که برپایه فناوری بلا چین برای ADA Coin گسترش یافته است. به عنوان یک پلتفرم غیر متمرکز بلاک چین ، Carnado یک پروژه منبع باز محسوب میگردد. علاوه بر این Carnado اولین ارز دیجیتال است که بر پایه کدهای Haskel میباشد ، که این کدها در محصولات امنیتی کاربرد دارد. قیمت Carnado در لحظه ای که این مقاله نوشته میشود 0.030341 دلار ، موجودی آن 25,927,070,538 و ارزش کل بازار آن 786,664,565 دلار میباشد.

ارزTRON(TRX)

با بالا رفتن گهگاه خود ، TRON روز به روز سرمایه گذاران بیشتری را جذب میکند. علت آن هم این است که بیشتر سرمایه گذاران پتانسیل ماه های آینده آن را حس میکنند خرید آن وقتی پایین است مثل جام مقدس در انجی ل ارزهای دیجیتال است. TRON توسط Justin sun ساخته شد و بر روی یک پلتفرم غیر متمرکز پیاده سازی شده است.

مبادلات سریع و در عین حال امن با استفاده از این ارز ممکن شده است. انگیزه و محرک اصلی آن در راستای توسعه و پشتیبانی از صنعت سرگرمی است و به کاربران این امکان را میدهد که انواع مدیا را بدون مداخله واسطه های سوم شخص مثل گوگل پلی آپلود و دانلود کنند.قیمت TRON در زمان ن.شته شدن این مقاله 0.013371 دلار میباشد. موجودی TRX 66,247,402,190 و دارای ارزش بازار 885,774,163 دلار میباشد. این مزایا TRON را به یکی از ارزهای دیجیتال معتبر سال 2019 تبدیل میکند.

ارز NEM

NEM به دو دلیل کاملا از سایر ارزهای دیجیتال متفاوت است یکی از بهترین ارزهای دیجیتال 2019 میباشد . محصول ماینینگ شما برداشت سایر ارزهای دیجیتالی است.دلیل دیگر برای اهمیت آن این است که میتوان تعیین کرد ، بلاک چین بعد را چه کسی برداشت کند. مبادله NEM حدود 6 ثانیه برای نشان داده شدن و 20 ثانیه برای تایید شدن زمان میبرد.

NEM به طور شگفت انگیزی مقیاس پذیر است و در بالاترین حالت 3000tx/s و در پایین ترین حالت 4tx/s میباشد.مهمتری امتیاز این ارز هزینه معاملات بسیار پایین آن میباشد،حداقل 1/0 درصد. بنابراین شما برای ارسال 100 دلار یک پنی و 10 سنت برای ارسال 1000 دلار نیاز دارید. شگفت انگیز نیست؟ قیمت NEM در زمان نوشته شدن این مقاله 0.068216 دلار و گردش آن 8,999,999,999 و حجم بازار آن 613,944,649 دلار است.

ارز (BNB)Binance coin

یکی دیگر از بهترین ارزهای دیجیتال 2019 که به نوعی میتوان آن را یکی از آینده دار ترین ارزهای دیجیتال ارزان قیمت دانست Binance coin میباشد. صرافی Binance نه تنها بزرگترین صرافی تبادل ارز دیجیتال است بلکه اسم یکی از این ارزها نیز میباشد. BNB در رتبه پایین تر از 30 ارز دیجیتال برتر دنیا از نظر حجم بازار قرار میگیرد.

Binance دارای نقدینگی و یکی از مهمترین مراجع مبادلات ارز دیجیتال در دنیا میباشد. BNB چشم اندازی عالی در بلند مدت ارائه میکند. از زمانی که 15 توکن جدید به آن اضافه شد ، 50 درصد بیشتر دیده شد.

binance coin در سال 2019ارز Ox(ZRX)

این ارز آخرین ارز دیجیتالی است که نظر سرمایه گذاران و مبادله کنندگان را برای مبادلات به خود جلب کرده است.این یک مبادله غیر متمرکز ارز ERC20 است و کاربران میتوانند سفارشات خود را به طور مستقیم از کیف اتریوم خود بپردازند. همچنین امکان مقایسه ای عالی با سایر ارزهای دیجیتالی را فراهم می آورد.هرکس از این پروتوکل استفاده میکند میتواند به سفارشات هرکس دیگری دسترسی داشته باشد.

ZRXدر لیست خبری بود وقتی Coinbase لیست اولین توکن ERC20 را بر روی پلتفرم خود رونمایی کرد.قیمت ZRX در زمان نوشتن مقاله 0.301348 دلار است . گردش موجودی ZRX 551,812,085 و ارزش بازار آن 166,287,456 دلار میباشد. تا اینجا فکر کنم از شنیدن اسم این ارزها به عنوان بهترین ارزهای دیجیتال 2019 تعجب کرده اید؟ این ارزها ، ارزهایی هستند که پتانسیل رشد بالایی برای آینده دارند.

ارز Ontology(Ont)

Ontology یک مولتی چین عملکرد بالا میباشد که بر روی ایجاد کانال بلاک چین متقابل متمرکز شده است. Ontology بر روی یک هدف بلند پروازانه در سال های آینده تمرکز دارد.قیمت ontology در زمان نوشتن این مقاله 0.526453 دلار است . گردش حال حاضر ONT 291,115,881 و ارز بازار آن 153,258,811 دلار میباشد.

امیدوارم این مقاله توانسته باشد بهترین ارزهای دیجیتال 2019 را به شما معرفی کند و همچنین اطلاعات کافی برای تصمیم گیری برای یک سرمایه گذاری مناسب روی ارزهای دیجیتال را در اختیارتان قرار دهد.

این مقاله ترجمه ای بود از مقاله top cryptocurrency to invest in 2019 و شما با کلیک روی عنوان آن میتوانید متن اصلی مقاله را نیز مطالعه کنید.

برای خرید ماینر و دریافت مشاوره در زمینه راه اندازی فارم (فارم ماینینگ) ، فروش بیت کوین و همچنین دریافت خدمات تعمیر دستگاه ماینر با فروشگاه تهران ماینر تماس حاصل فرمایید.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *