ارز دیجیتال, مقاله

منابع معتبر در زمینه ارز دیجیتال

منابع معتبر ارز دیجیتال

منابع معتبر ارز دیجیتال

اگر به دنیای ارزهای دیجیتال علاقه دارید ، و البته زبان انگلیسی خوبی هم دارید ، برخی بلاگ های معتبر بین المللی در این زمینه وجود دارند که میتوانید از طریق آن ها اطلاعات خود را به روز نگه دارید در این نوشته قصد داریم تعدادی از محبوب ترین این بلاگ ها منابع معتبر ارز دیجیتال را به شما معرفی کنیم. با تهران ماینر همراه باشید.

Coindesk

با تعداد 10 میلیون بازدید کننده ، این وبسایت پیشرو رسانه دیجیتال ، رویدادها و اطلاعات خدمات کمپانی در زمینه ارز دیجیتال و تکنولوژی بلاچین است.

Cointelegraph

این وبسایت در سال 2013 تاسیس شد ، cointelegraph یک ناشر کاملا مستقل است که حوزه در زمینه ارزهای دیجیتال ، شبکه بلاک چین ، اپلیکیشن های مستقل ، اینترنت مالی و نسل آینده وب است.

Bitcoin news

Bitcoin.com منبعی برتر در مورد هر چیزی است که به بیت کوین مرتبط است. این وبسایت همه چیز در مورد آخرین و به روزترین خبرها در زمینه ارز دیجیتال را شامل میشود. این سایت همچنان امکان اتصال به انجمن های مختلف بیت کوین را فراهم میکند.

بیت کوین ماینینگ

Bitcoin magazine

قدیمی ترین منبع اخبار ، اطلاعات و تحلیل در مورد بیت کوین ، تکنولوژی بلاک چین و صنعت ارز دیجیتال است.

AMBCrypto

بیش از 3000 فالوئر تلگرام و بیش از 1.5 میلیون بازدید ماهانه ، AMBCrypto آخرین اخبار ازر دیجیتال را پوشش میدهد.

Newsbtc

در سال 2013 تاسیس شد ، Newbtc اخبار بروز و با کیفیت ارز دیجیتال ، بررسی تحلیل تکنیکال و …. در انجمن های رو به رشد ارز دیجیتال ارائه میکند.

BTCmanager

یک منبع قابل اعتماد ، صادقانه و دقیق ، عاری از تعصب اخبار بیت کوین ، پیشنهاددات و بررسی در زمینه ارز دیجیتال ، ICO و مبادلات است.

The coinbase blog

Coinbase blog یک منبع اختصاصی از آخرین اخبار دنیای ارز دیجیتال ، توصیه ها ، شامل داستان هایی از Coinbase و بهترین محل برای خرید و روش ارز دیجیتال است. در این نوشته ما سعی کردیم ، بهترین منابع معتبر ارز دیجیتال را معرفی کنیم ، اما این بدان معنا نیست که سات ها و منابع معتبر دیگری نیز وجود ندارد.
فروشگاه تهران ماینر تا زمان تصویب رسمی و قانونی خرید ماینر و فروش آن ، هیچگونه فعالیتی در این زمینه ندارد ، اما بخش های خدماتی شامل تعمیر ماینر و راه اندازی فارم همچنان فعالیت میکند. منبع detailed.com/cryptocurrency-blogs

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *