ارز دیجیتال, لایت کوین, ماینینک, مقاله

بهترین سخت افزار استخراج لایت کوین

بهترین سخت افزار Litecoinminer

 سخت افزار استخراج Litecoin

یکی از سخت ترین انتخاب های استخراج ارز دیجیتال انتخاب بهترین قطعه ی سخت افزاری است که در زمان استخراج استفاده می شود است .

انواع مختلف coins ها نیازمند احتیاجات و نیازهای متفاوتی برای استخراج دارند که در زمان تغییر نیازمند انواع مختلف تکنولوژی می باشند. در این راهنما ، ما بهترین سخت افزار استخراج Litecoin را پوشش خواهیم داد و درباره ی بهترین ماینرهای Litecoin موجود در اینجا بحث خواهیم کرد.

اول از همه ، درباره ی سخت افزار استخراج Litecoin بطور کلی توضیح می دهیم _ چیزی که هست : یک نوع متفاوت از سخت افزار می باشد که شما می توانید از آن استفاده کنید و این که چرا شما بهتر است از این نوع تجهیزات بجای نوع دیگری از تجهیزات استفاده کنید. بعد از آن ما بهترین ریگ های استخراج Litecoin را که مارکت ها می توانند به ما پیشنهاد دهند را بررسی می کنیم معایب و مزایای آن را می سنجیم تا که ببینیم آیا می توانیم راز برنده شدن را بدانیم یا نه ؟

عناوین مقاله

1. مقدمه 2. انواع مختلف سخت افزار Litecoin 1_2 چیزی که باید در ذهن داشته باشیم 3. بهترین سخت افزار Litecoin 1_3 Antminer L3+ 2_3 GPUs 3_3 CPUs 4. مراحل استخراج 5. نتیجه گیری

استخراج لایت کوین سخت افزار استخراج ارز دیجیتال که اغلب به عنوان rigs شناخته می‏ شوند یک قطعه ی ماشینی طراحی شده برای حل مسائل ریاضی است . و در نوبت خود coin رمزنگاری شده را استخراج می کند.

سخت افزار استخراج Litecoin شبیه دیگر ریگ های استخراج ارز دیجیتال است به این معنی که با اسکریپت ها ( یه نوع کد برنامه نویس) کار می کند که به کاربران اجازه ی استفاده از CPUs های خودشان برای استخراج ارزهای دیجیتال از سایت های تعیین شده را می دهند.اگر چه، همانند هر سکه ی دیگری، Litecoin دارای پارامترهای خاص خود است که باعث می شود زمانی که صحبت از بخش استخراج واقعی می شود بعضی از ريگ ها بهتر از دیگر ریگ ها شوند. بیایید همه ی تجهیزات مختلف استخراج Litecoin را مورد بحث قرار دهیم.

انواع مختلف سخت افزار استخراج Litecoinشما خواهید دهید که 3 نوع مختلفی از سخت افزار استخراج Litecoin برای انتخاب از میان CPU, GP و ASIC وجود دارد.

CPU ماینینگماینیگ ، از CPU شما برای استخراج coin ( ارز ) مورد نیاز ( در این مورد Litecoin ) مورد استفاده قرار می گیرد. این یک روش ارزان برای استخراج ارز دیجیتال است اما نقطه ضعف آن این است که خیلی کند است که اغلب غیرقابل تحمل است. ماینیگ CPU را می توان در هر زمان از کامپیوتر شخصی خود که دارای سیستم عامل اصلی ( ویندوز _ مک و لینوکس ) باشد انجام داد.

GPU ماینینگاین نوع از استخراج از اصلی ترین نوع است که با آن روبرو می شوید، ریگ های GPU از کارت های گرافیکی برای استخراج ارز دیجیتال مورد نظر خود استفاده می کنند. این روشی سریع و موثر است به همین دلیل است که خیلی محبوب است اما می تواند خیلی گران باشد. ASIC

مدارهای مجتمع با کاربردی خاص _ به عنوان بهترین ماینر Litecoin در نظر گرفته می شود. انواع مختلفی از ASICs ها ( ایسیک ) وجود دارد اما این ASICs ها بطور خاص با یک هدف در ذهن طراحی و ساخته شده است .

این 3 نوع از سخت افزارهای استخراج Litecoin یک تصویر بسیار خوب از انتخاب هایی که شما در هنگام فکر کردن درباره ی این که از چه تکنولوزی استخراج ( ماینیگ ) برای سرمایه گذاری دارید را ایجاد می کند.

استخراج litecoinلازم به ذکر است با وجود اینکه گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد، آنها در کیفیت و عملکرد خودشان بسیار متفاوت هستند. در حالی که بنظر می رسد سخت افزار CPU بدترین انتخاب برای استخراج Litecoin ( یا هرگونه ارز دیجیتالی در آن ) می باشد، ASICs برای این انجام این وظیفه مناسب می باشد.

بطور طبیعی ، هرچند که همه چیز به سادگی سیاه و سفید نیست. استخراج CPU ، تقریبا نیازمند هیچ سرمایه گذاری اولیه یا تجهیزات خاص نمی باشد ( اگرچه قیمت برق ممکن است باعث حمله ی قلبی شما بشود ) در حالی که ASICs بسیار گران هستند و نیاز به دانش اولیه در مورد مونتاژ سخت افزار ارز دیجیتالی می باشد.

حالا که شما تفاوت بین این 3 نوع سخت افزار استخراج Litecoin را می دانید اجازه دهید مستقیما به فهرست استخراج Litecoin بپردازیم. سلب مسئولیت سریع اگرچه در لیست هیچ روش مشخصی سازمان یافته نیست. برای مطالعه بیشتر در مورد GPU های ماینینگ ، مطلب کارت گرافیک ماینینگ را نیز مطالعه کنید.

بهترین ASIC استخراج Litecoinبه عقیده عموم ، Antminer L3+ یک برنده رده پایین است این زمانی که است صحبت از Litecoin ASICs یا حتی سخت افزار استخراج Litecoin بطور کلی می شود. این دستگاه ASIC در سال 2017 توسط شرکتی بنام Bitmain عرضه شد.

این شرکت دارای شهرت جهانی در زمینه سخت افزار استخراج ارز دیجیتالی است. در طول سالها ، نسخه های مختلفی از ASIC های و Antminer خاص منتشر کرده اند که توسط بسیاری به عنوان بهترین وسیله تا به امروز برای استخراج ارز دیجیتال به نظر می رسند.

از آنجایی که هرگونه تلاش برای فریب دادن ظاهر نشده است اما با این وجود بر شهرت شرکت تاثیر گذاشته است. اگر به فکر سرمایه گذاری در مورد این litecoin ASIC هستید این را در ذهنتان نگه دارید که حداقل از 350 دلار امریکا شروع میشود و می تواند به 750 دلار جدید برسد. به عبارت دیگر ، این به عنوان بهترین ماینر Litecoin در بازی درنظر گرفته شده است.

دومین سخت افزار استخراج Litecoinاستخراج GPU بهترین چیزی دیگری است که هنگامی که صبحت استخراج Litecoin می آید. اگر مقدارکمی کندوکاو کنید متوجه خواهید شد که Nvidia و AMD دو شرکتی هستند که کارتهای گرافیکی پیشرو در زمینه (Litecoin mining rigs) ریگ های استخراج Litecoin تولید می کنند.

کارت گرافیگ Nvidia GeForce GTX 1060 و AMD Radeon RX 580پردازنده های پیشروی هستند که رقیبهای آنها تلاش های بسیار سختی را برای مطابقت کیفیت با این دو محصول داشته اند .

با این حال ، باید شاهد مقادیر بسیار توجهی از سود در هنگام استفاده از GPUs (پردازنده های گرافیکی ) برای استخراج باشید. اما شما باید بر چند مانع غلبه کنید. اول از همه ، شما باید ارزان ترین مکان های ممکن را برای خرید از GPUs خود پیدا کنید. برای داشتن یک mining rig (ریگ استخراج موفق) که سود قابل توجهی را تولید کند باید حداقل 5 مورد از بهترین از GPUs را شامل شود.

چنین ریگ هایی ممکن است هزینه هایی از 25000 دلار امریکا تا 800 دلار امریکا ( شامل قالب ، سیستم خنک کننده ، مادربرد و غیره ) داشته باشد.

litecoin Asic miner

علاوه بر این ، مهم نیست اگر شما دارای ماینرهای بزرگ و قدرتمند Litecoin باشید یا شاید شما درآمدی داشته باشید (یا حتی بیشتر) به عقب برمی گردیم به صورت حسابهای برق . برای اینکه بخواهید از استخراج ارز دیجیتالها سود ببرید باید یک راه برای به حداقل رساندن هزینه های برق داشته باشید .

یکی از راههای انجام این کار این است که یک ساختمان بزرگ یا اتاقی در یک مکانی را انتخاب کنید که هزینه های برق ارزان و مقرون به صرفه ای را در اختیار شما قراردهد. فضاهای بزرگ به نیازهای مربوط به خنک کنندگی کمک خواهد کرد.

محبوب ترین روش Cloud miningاستخراج ارز دیجیتال GPUs همچنین یکی از محبوب ترین روشهای cloud mining می باشد. cloud mining خیلی ساده است شما از سرور (host ) (شخص یا شرکتی که به آن متعلق است ) سرویس ریگ های استخراج (rig’s mining ) را برای مدت زمانی اجاره می کنید .

Cloud miners معمولا دارای ریگهای چندگانه ای هستند که از تعداد بی شماری از کارت گرافیک ساخته شده است. صادقانه بگویم آنها یکی از بزرگترین دلایلی که چرا پیدا کردن GPUs خاص در مغازه ها و خرده فروشان آنلاین سخت می باشد.

بهترین ماینر Litecoinماینرهای CPU تقریبا همیشه لیست ((بهترین ماینر Litecoin )) را فراهم می کنند. علت اصلی این موضوع این است که استخراج CPU صرفا سودآور نیست ، اگر شما قصد استخراج ارز دیجیتال Bitcoin, Ethereum, Ripple و یا در این مورد Litecoin را دارید ممکن است چند ماه طول بکشد ( اگر کامپیوتر شما سیستمش کند کار میکند یا قدیمی باشد) .

هر نوع منبع سودی را بشناسید. برای اکثر مردم این یک قطعه ی قابل قبولی نیست. یکی دیگر از سناریوها این است که ممکن است شما حتی یه مقدار از پولتان را از طریق هزینه های برق از دست بدهید. استخراج CPU معمولا سود بسیار کمی را هر روزه تولید می کند اما مقدار بیش از حدی نیرو را استفاده می کند .

به عبارت دیگر ، استخراج CPU هنوز هم نسبتا معمول است یه یک دلیل ساده استفاده می شود تقریبا هرکسی آن را می پذیرد. تمام چیزی که شما نیاز دارید یک کامپیوتر شخصی است و شما می توانید در دنیای استخراج ارز دیجیتال ها گام بردارید .

به عقیده ی عموم ، پردازننده برای استخراج Litecoin ، AMD Ryzen Threadripper 1950X می باشد. این یک پردازنده ی 16 هسته ای است که دارای حافظه بزرگ L3 است که اجازه ی استخراج بسیاری از ارز دیجیتالهای محبوب و altcoins را می دهد.

تنها نقطه ضعف این پردازنده یا پردازشگر این است که نیازمند مقدار بیش از حد نیروی AND است که به تنهایی و به خودی خود کاملا گران است . قیمت جدید AMD Ryzen Threadripper 1950X می تواند حدودا از 66 دلار امریکا تا به 800 دلار امریکا برسد.

فرآیند استخراج Litecoinاکنون که شما کمی بیشتر با این نوع سخت افزار استخراج Litecoin موجود آشنا شده اید اجازه دهید در مورد موضوع خودمان فرآیند استخراج صحبت کنیم. اول از همه ،شما باید یک محاسبه ساده انجام دهید ، ماشین حساب رابردارید اگر روش ترجیحی خودتان از استخراج Litecoin را انتخاب کرده اید را هزینه های اولیه برای بدست آوردن دستگاه (device) (CPU Litecoin miners در اینجا مزیت دارند ) و تمام افزونه های جانبی تعمییرات و نگهداری مورد نیاز را محاسبه کنید.

حالا شما در ذهنتان برچسب قیمت کالا را دارید. سعی کنید هزینه های برق و خنک کنندگی احتمالی را محاسبه کنید. قیمت برق را در منطقه خودتان جستجو کنید و آنرا ضربدر قدرت دستگاهتان کنید و نتیجه ی بدست آمده را به عدد اولیه اضافه کنید.

در ذهنتان قدرت و سرعتی راکه ریگ شما کار می کند را نگه دارید. درآمد بالقوه خودتان را ازریگ استخراج Litecoin که می تواند ماهانه تولید کند را محاسبه کنید . شما نیازمند یک مقدار متوسطی هستید که بیشترین یا کمترین تعداد رانداشته باشد. پس از اتمام کار ، این عدد را ازاز عدد اولی کم کنید ،نتیجه را نگاه کنید.

اگر عددی را که میبینید منفی باشد ( و مقداری را که شما از سرمایه گذاری در سخت افزارتان از دست داده اید چیزی حدود 20 سال است که باید بپردازید) این به این معنی است که هیچ موضوع یا نکته ای برای اینکه شروع به استخراج Litecoin کنید وجود ندارد، حداقل در موقعیت فعلی که در آن هستید نیست. اگر شما اصرار در ورود به عرصه ارزهای دیجیتال با هر موقعیتی هستید زمانی که صحبت سخت افزار می شود شما باید cloud mining را امتحان کنید یا اینکه درباره ی جایگزینی ارزانتر فکر کنید

با این حال، اگر رقم شما را متعجب نکرد و اگر واقعا کمتر از یک دهه سود حاصل از استخراج Litecoin را بدست آوردید تبریک می گویم! شما رسما می توانید شروع به فکر کردن در مورد تبدیل شدن به یک ماینر حرفه ای ارز دیجیتال کنید. چیزی که شما پس از بدست آوردن و تنظیم و راه اندازی ریگ ها نیازخواهید داشت فکر کردن درباره ی نرم افزاری است که شما از آن استفاده خواهید کرد. پس از همه ، بهترین ماینر( استخراج کننده) Litecoin سزاوار بهترین نرم افزار است.

زمانی که دنبال یک نرم افزار خوب و معتبر هستید همیشه جنبه های امنیتی و استخراج و سرعت هش کردن و پشتیبانی از مشتری و شفافیت را اولویت بندی کنید. این ها معیارهایی هستند که بهترین نرم افزار استخراج ارز دیجیتال باید هر دو مورد را داشته باشد و بطور مدوام به روز شود. امنیت کلید اصلی است. ولی اگر نرم افزارامن نباشد در مرحله ی اول حتی اگر با آن برخورد نکنید هیچ نکته ی عینی وجود ندارد.

تمام چیزی که ممکن است اتفاق بیافتد این است که شما در نهایت فقط هک می شوید و تمام کوین های ارز دیجیتالی تان دزدیده می شود بنابراین با دقت انتخاب کنید! بعد از این نکته، شما جا افتاده اید ! تمام چیزی که برای انجام دادن باقی مانده است این است که از حس تبدیل شدن به یک ماینر Litecoin لذت ببرید ( و البته بدست آوردن پاداش است)

نتیجه گیری

اگر شما هرگز هیچ ارتباطی با هر نوع سخت افزار استخراج ارز دیجیتال نداشته اید ممکن است در ابتدا یک مقدار فهم بعضی از مسائل سخت باشد. سخت ترین بخش احتمالا طیف وسیعی از گزینه هایی است که در مقابل شما قرارگرفته است مثل : چه نوع سخت افزاری برای استخراج Litecoin باید استفاده کنید؟ بهترین راه و روش استخراج کدام است ؟ چگونه شما می توانید بهترین معاملات از موارد مورد نیاز را بدست آورید ؟ این ها و بسیاری از سوالات مشابه دیگری که به محض اینکه شما شروع حفاری از طریق مواد مربوط به استخراج رمزها کنید پاسخ داده میشود.

تعداد زیادی از انجمن های آنلاین ،چت روم ها ،گروهها و دیگر جوامع مهم گره خورده که به تحقیق و بررسی هر موضوع منفردی که مربوط به مبحث های ارز دیجیتالی اختصاص داده شده است که از پیش بینی قیمت کل راه تا بهترین و بدترین سخت افزار و نرم افزار در دسترس شروع میشود. تمام چیزی که شما باید انجام دهید این است که به سادگی به یکی از این جوامع بپویندید و از پرسیدن سوال ترس نداشته باشید مردم معمولا بسیار مهربان و یاری دهنده هستند .

موضوع دیگری که باید در نظر داشت این است که استفاده از سخت افزار ارتباط مستقیمی با زمان خریداری و مصرف آن دارد. همانطور که شما دستگاه را برای کسب درامد کردن مدیریت کرده اید در نهایت این مرحله را اجرا خواهد کرد. البته با مراقبت مداوم از سخت افزار استخراج Litecoin باعث طولانی تر شدن عمر آن نسبت به زمانی که هیچ گونه تمیزکاری یا بررسی نشده باشد می شود. اما هر چیزی تاریخ انقضایی دارد.

بخاطر این دلیل ساده، ایده ی خوبی است که همیشه کنترلی در بازار داشته باشید . هر ساله سوپر ماشین های جدیدی برای عموم مردم منتشر می شود . تنها مشکل این است که آنها تمایلی به توقف ندارند ، مردم آنها را از قفسه ای فیزیکی و دیجیتالی بر می دارنند. به همین دلیل عاقلانه است که همیشه در معرض نمایش قرار گیرند شما ممکن است یکی از چند فرد خوش شانسی باشید که زمانی که بهترین چیزهایی را که برای استخراج Litecoin می آید را بدست آورده اید.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *