ارز دیجیتال, بیت کوین, مقاله

تحولات بیت کوین در آینده

آینده بیت کوین

آینده بیت کوین

چیزی که امروزه ذهن بسیاری از افراد فعال در حوزه ارزهای دیجیتال را به خود مشغول کرده ، آینده بیت کوین که با وجود سقوط قیمت بیت کوین و سایر ارزها چه سرنوشتی خواهند داشت. نوو گراتز یکی از مهمترین تحلیلگران دنیای ارزهای دیجیتال ، که در گذشته نیز پیشبینی های دقیقی در مورد قیمت بیت کوین انجام داده بود ، رسما به اشتباهات اخیر خود در مورد ارزهای دیجیتال اعتراف کرد. در مصاحبه اخیر او با خبرگزاری بلومبرگ وی به این قضیه که پیش بینی هایش تا مدتی دقیق و کامل بود اعتراف کرد . دقت و صحیح بودن پیش بینی های او تا مدتی باعث شده بود که ، حرف هایش به نوعی سند برای فعالاغن در حوزه ارز دیجیتال تبدیل شود اما با گذشت زمان و بروز خطا در پیشبینی های او کم کم اعتبار خود را از دست داد.

تحولات بیت کوین

تاثیر کاهش قیمت بیت کوین بر سرمایه گذاری

وی در تابستان 2018 و در ماه جولای گفته بود که قیمت بیت کوین به حداقل خود رسیده است و برای اینکه بتوان سرمایه گذار ها را برای سرمایه گذاری در این حوزه تشویق کرد نیاز است ، یک شفاف سازی مقرراتی بوجود آورد.

تغییرات ارز دیجیتال

او در مورد خطای خود در پیشبینی اظهار کرد بیت کوین 4 ماه ثبات 6200 دلاری خود را حفظ کرده بود و حدس من این بود که فروش به پایان رسیده. او اظهار کرد که بروز هاردفورک در ارز بیت کوین کش و محروم شدن ICO ها از سوی کمیسیون های بورس امریکا باعث استرس و و وحشت سرمایه گذارها شده است. با وجود موارد ذکر شده نوو گراتز آینده خوبی را برای بیت کوین و در کلا ارزهای دیجیتال پیشبینی میکند . او اعتقاد دارد که بیت کوین طلای آینده است این حرف او یعنی در بین این همه ارز دیجیتال موجود فقط بیت کوین میتواند مثل طلا ارزش پیدا کند.

بانک ارز دیجیتال

نووگراتز بنیان گذار بانک Galaxy Digital Lp است که بیزینس خود را در آگوست 2018 آغاز نمود. در ابتدا ثبات این بانک بسیار پایین بود ، سهامش در شروع کار 20 در صد از دست رفت. همینطور این بانک یک چهارم اول 2018 ضرری معادل134 میلیون دلار داشت. همان موقع ها نووگراتز که سابقا از شرکای بانک گلدمن ساکس هم بود ، پیشبینی کرده بود قیمت به حداقل خود رسیده است. نتیجه گیری با تمام این تفاسیر از زمان آغاز تا کنون بازار دچار تغییرات و نوسانات زیادی شده و ارزش بیت کوین حدود 60 در صد سقوط کرده ولی با این حال نووگراتز پیش بینی میکند اوضاع در آینده تغییر میکند. بیزینس ما طوری است که اگر یکسال پول نداشته باشد احتمال ورشکستگی آن هم زیاد است ولی ناراحتی ما از این است که سرمایه گذارهای ما زیان داده اند. سرمایه های زیادی برای خلق یک بیزنس بلند مدت در این زمینه جذب شده و امیدواریم وضع در آینده تغییر کند.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *