ارز دیجیتال, ماینینک, مقاله

استخراج بیت کوین با کریپتوتب

کریپتوتب

کریپتوتب چیست

این روز ها بازار استخراج ارز دیجیتال بسیار رونق گرفته و بین کاربران محبوب شده. در این آشفته بازار اگر جزو افرادی باشید که مربوط به ارز دیجیتال را دنبال میکنند و یا خود فعالان در این زمینه باشید ، بدون شک اسم کریپتوتب (cryptotab) را بارها شنیده اید. تبلیغاتی که در شبکه های اجتماعی زیاد میبینید و افراد زیادی که سعی میکنند با دادن وعده های در آمد های بزرگ فقط با یک سیستم خانگی معمولی و با گرفتن زیر مجموعه در این شبکه به استخراج بیت کوین بپردازید و ره صد ساله را چند ماهه بروید.

توهم بیت کوین رایگان

تبلیغات زیادی در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام زیر پست پیج های پر مخاطب دیده میشود که تمام این موارد شعارهای افراد سودجویی است که از وضع بعد اقتصادی و نرخ بالای بیکاری سو استفاده میکنند. اما اگر دید منطقی به موضوع داشته باشید و کمی به موضوع فکر کنید این موضوع را متوجه میشوید در دنیای پیشرفته امروزی مملو از سیستم های دارای پردازش بسیار قدرتمند ، چطور یک کامپیوتر معمولی ، بدون هیچ کار خاصی میتواند برای در آمد داشته باشد.

cryptotabروش عملکرد کریپتوتب

حال که دانستیم کریپتوتب چیست و چطور با استفاده از آن به توهم ما در مورد در آمد زیاد بدون هیچ کاری!!! دامن میزنند ، بد نیست نگاهی هم به نحوه عملکرد آن داشته باشیم . crytotab بصورت یک مرورگر یا یک افزونه برای مرورگرهای متداول استفاده میشود و به راحتی میتوان آن را دانلود کرد و با ران کردن مرورگر سیستم بطور خودکار عملیات استخراج بیت کوین را انجام میدهد. اما در مورد مرورگر اختصاصی آن باید بگوییم آن را میتوان از وبسایت رسمی آن دانلود کرد و بر سیستم نصب نمود و بنا بر ادعای برنامه نویس آن سرعتی معادل 8 برابر مرورگر محبوب کروم را داراست. این مرورگر در کدهای نرم افزاری اش بطور پیش فرض الگوریتم استخراج ارز دیجیتال را درون خود دارد.

رابط کاربری مرورگر کریپتوتب

از نظر رابط کاربری cryptotab بسیار مشابه مرورگر کروم کمپانی گوگل دارد. این پوسته فریبنده باعث میشود که کاربران قدیمی گوگل کروم که به ظاهر آن عادت کرده اند جذب این مرورگر شوند این شباهت تا حدی پیش میرود که حتی امکان منتقل کردن تاریخچه و بوکمارک ها از کروم به این مرورگر امکان پذیر میباشد ، البته نکته ای که نباید در مورد این مرورگر فراموش کرد ادعای افراد مبنی بر

استخراج بیت کوین و کسب در آمد با آن میباشد. عملیات نصب این مرورگر در کمترین زمان ممکن روی سیستم شما صورت میگیرد و بهینه سازی بسیار زیادی برای سازگار کردن هرچه بیشتر آن با بازه وسیعی از سخت افزارهای متنوع صورت گرفته است.

مرورگر کریپتوتبقابلیت‌های کریپتوتب

• افزونه های متنوع طبق ادعایی که بقرنامه نویسان کریپتوتب دارند این مرورگر قابلیت پشتیبانی از تمام افزونه های کروم را دارا میباشد . و شما میتوانید ابزارهای امنیتی ، تم ها و… را خیلی ساده روی آن نصب کنید و از آن لذت ببرید. • مرورگری کاملا رایگان خیلی راحت میتوان آن را از سایت توسعه دهنده آن دانلود و از آن استفاده کرد. • انتقال اطلاعات از سایر مرورگرها انتقال تمام سوابق مرور و تنضیمات از سایر مرورگرها به کریپتوتب وجودارد.

استخراج بیت کوین با کریپتوتب

مورد بحث ترین قسمت مقاله کریپتوتب چیست همین قسمت استخراج بیت کوین با استفاده از آن میباشد. براساس ادعاهای برنامه نویسان این مرورگر استخراج ارز دیجیتال بیت کوین با این مرورگر امکان پذیر میباشد ، یعنی به محض باز کردن مرورگر فعالیت استخراج آغاز میشود ، البته سازندگان این موضوع را تایید میکنند که با باز کردن چند تب در مرورگر سرعت استخراج کاهش میابد.

زیر مجموعه ها در کریپتوتب

براساس الگویی که کریپتوتب با آن سازگاری دارد ، وقتی افرادی با لینک دعوت شما به کریپتوتب متصل میشوند این برنامه به شما امتیازاتی قائل میشود ، گویا کریپتوتب در مجموع دارای 10 زیر شاخه میباشد . طبق گفته طراحان شما خیلی ساده میتوانید هر وقت خواستید میزان استخراج شده خود را به کیف پول خود منتقل کنید البته حداقل میزان استخراج شده شما باید 0/00001 بیت کوین باشد. با توجه به این رقم اگر قیمت بیت را 4000 دلار هم در نظر بگیریم ، استخراج 4 سنت در روز میشود.

استخراج بیت کوین

البته تضمینی برای این مقدار برداشت وجود ندارد. حال نگاهی عمقی تر داشته باشیم فرض کنیم این استخراج حقیقی باشد در این حالت سالانه 30 دلار هم نخواهیم داشت ، با این شرایط اگر فشار پردازشی سنگینی که به cpu داده میشود و همچنین پول برق را محاسبه کنید نه تنها سودی نداشتید بلکه زیان هم داشته اید با توجه به اینکه اعداد ارقام ذکر شده در بهترین حالت ممکن بیان شده بودند حتی در آمد شما از این ارقام هم پایین تر خواهد بود!!

دروغ بیت کوین رایگان کریپتوتب
اگر بازهم قانع نشده اید توصیه میکنیم نگاهی به نظرات و تجربیات کاربران کریپتونایت در سایر کشورها بیندازید. اغلب کاربران حتی در روز 7 سنت هم بدست نیاورده اند ، بعضی ها هم بطور مستقیم به این قضیه که استخراج با کامپیوتر به هیچ وجه اقتصادی نیست هم اعتراف کرده اند. در ضمن حتی با وجود اینکه توان پردازشی شما مستقیم به استخر استخراج متصل میشود ولی بازهم در عمل امکان استخراج با توجه به رقبای سرسخت که از تجهیزات ماینینگ پیشرفته استفاده میکنند ممکن نیست.

نکته مشکوک در مورد کریپتوتب
با توجه به هجوم افراد از سرتاسر دنیا برای استخراج بیت کوین ، سختی شبکه بسیار بالا رفته و نیازمند خرید ماینر که تجهیزاتی بسیار قدرتمند برای استخراج بیت کوین مبیاشند است. ماینر چیست ؟ این ماینر ها دارای پردازنده های قدرتمندی هستند که فقط برای حل معادلات الگوریتم ارز دیجیتال طراحی شده اند . با تمام این تفاسیر بنظر شما با منطق همخوانی دارد که یک سخت افزار کامپیوتر ساده بتواند در این رقابت شانسی داشته باشد.

تیم توسعه کریپتوتب
در مورد تیم توسعه دهنده کریپتوب بجز آدرس وبسایت و ایمیلی که در وبسایت قرار دارد هیچ سرنخ دیگری وجود ندارد این یعنی معلوم نیست این مرورگر توسط کدام کمپانی یا گروه برنامه نویسی نوشته شده است ، پس خود همین نامشخص بودن ریشه این مرورگر خود دال بر مشکوک بودن آن میباشد. اگر هم کسی با چنین ادعایی به شما مرجعه کرد، شاید بهتر باشد ابتدا هزینه برق، مدت زمان اختصاص رایانه‌اش به این برنامه و زمانی که صرف جذب زیرشاخه کرد را با درآمدش از کریپتوتب (البته اگر مدرکی برایش داشته باشد!) مقایسه کنید! نتیجه‌اش احتمالا شما را شوکه خواهد کرد!

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *