مقاله

Spv wallet چیست

Spv wallet چیست

Spv wallet چیست

همانطور که در مقاله mempool چیست ، قول داده بودیم تا در مطالب بعدی به بررسی Spv wallet چیست بپردازیم ، حال زمانش فرا رسیده . برای فهمیدن این موضوع با تهران ماینر همراه باشید.

هنگامی که از شخصی چیزی را آنلاین خرید میکنید ، تا حدی شما مجبورید به طرف مقابل اعتماد کنید. وقتی از سیستم های پرداختی مثل paypal استفاده میکنید ، مثل کسی هستید که فرد دیگری را میفرستید تا ایمیلی را در صندوق میل شخصی شما چک کند . شما اعتماد میکنید به چیزی که برای خریدش پرداخت کرده اید ، این موثر واقع میشود و این دقیقا چیزی است که شما خریده اید.

سیستم پرداخت اعتباری نیز با سیستم خرید مدرن با هم گره خورده اند. این نیاز به اعتماد از وقتی امکان محدود کردن شارژ کارت اعتباری بوجود آمد اندکی کاهش یافت. با این سیستم مصرف گرایی براساس مدل spv wallet استوار است. خب حالا دقیقا این Spv wallet چیست ؟

Spv wallet چیست

Spv مخفف عبارت simplified payment verification ( تایید پرداخت ساده شده ) میباشد. سیستمی شبیه عملکرد آلت کوین هایی که تلفن های هوشمند معمولا برپایه آن ها برنامه ریزی میشوند. برای فهمیدن آن ، بیایید نگاهی به یک تاییدیه پرداخت کامل بیندازیم. کاملا ساده است. شما بلاک چین کامل از یک آلت کوین در کیف پول خود دارید ، شخصی که از او خرید میکنید یا میفروشد نیز دقیقا شرایطی مثل شما دارد ، و شما دو زنجیره را برای کسب اطمینان از سازگاری کامل آن ها با یکدیگر مقایسه میکنید.

نگاه اولیه به بلاک چین بیت کوین به شما میگوید که یک فرآیند مدتی زمان میبرد و این برای بوت شدن گران است. از سوی دیگر ، spv ، فقط چک میکند تا ببیند اگر یک معامله با یک ماینر تایید شده ، و این روی یک بلاک در زنجیره مشخص میشود. این روش به اندازه چک کردن کامل قابل اعتماد نیست ، اما تا زمانی که ماینر ها صادقانه (مگر اینکه یک ماینر قدرت کنترل کامل بلاک چین را داشته باشد و سایر ماینرها مجبور باشند ) عمل کنند ، اساسا یک تکنولوژی قابل اعتماد است که به شما این امکان را میدهد که معاملات را سریع و امن انجام دهید.

این متن ترجمه ای بود از  What is an SPV wallet و شما میتوانید با کلیک روی آن میتوانید به متن اصلی آن نیز دسترسی پیدا کنید.
برای خرید ماینر و تجهیزات ماینینگ ، و همچنین دریافت مشاوره تخصصی در زمینه فروش بیت کوین ( خرید بیت کوین) ، فارم ماینینگ ( راه اندازی فارم) با تهران ماینر تماس حاصل فرمایید در اسرع وقت پاسخگوی تماس های شما خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *