ارز دیجیتال, مقاله

Vertcoin چیست؟

ارز دیجیتال vertcoin

ارز دیجیتال Vertcoin

ارز دیجیتال Vertcoin دقیقا چیست ؟ یک ارز دیجیتالی است که امکان پرداخت همتا به همتا را از طریق اینترنت فراهم میکند . اگرچه Vertcoin دارای اهدافی شبیه به لایت کوین و بیت کوین دارد ، اما تفاوت های عمده ای نیز دارد. این تفاوت مقاومت در برابر اسیک ماینر است. اگرچه این تغییرات ممکن است جزیی به نظربیایند ، اما در مورد سیاست ، توزیع عادلانه و عدم تمرکز این کوین پیامدهای بسیار زیادی خواهد داشت که عملا این کون را منحصربه فرد میکند. Vertcoin به چشم اندازهای اصلی که ارزهای دیجیتال بر مبنای آن ها بوجود آمد پایبند است : یک سیستم مالی متعلق به مردم که کاربران آن هستند.

علت مضر بودن اسیک ماینرها

با اینکه اسیک ها میتوانند با بهره گیری از پردازنده های اختصاصی بیت کوین و لایت کوین استخراج کنند ، متاسفانه عرضه آن ها به بازار  مشکلات زیادی را بوجود آورد. برخلاف CPU و GPU هر فرد به اسیک ماینر دسترسی ندارد ، در واقع بیشتر این ارزها توسط کاربران استخراج نمیشود. اغلب این دستگاه های ماینر متعلع به کمپانی های بزرگ ماینینگ ( فارم ماینینگ چیست ) و تولید کنندگان اسیک ها هستند ، این خود مشکل بسیار بزرگی است. این شرایط باعث میشود شرکت ها با در دست داشتن تعداد زیادی از سکه ها بازار را کنترل و علاقه زیادی برای سود بیشتر از خود نشان دهند. همه ما شاهد سیاست های پست بیت کوین و بیت کوین کش بوده ایم.

خرید بیت کوین

 

استخراج vertcoin

این اولین بار نیست که شاهد چنین نشانه ای هستیم و بار آخر نیز نخواهد بود. ارز دیجیتال Vertcoin تمام این مسائلی که اسیک ماینرها پدید آورده اند را مورد توجه قرار داده و به مقاوم ماندن در برابر اسیک ماینرها متعهد است. توسعه دهنده آن معتقد است ، همه باید فرصت برای استخراج ارز داشته باشند و این در انحصار عده ای خاص نباشد. حال که بطور کلی با Verticoin آشنا شدید ، بیایید شروع کنیم. شروع کار برای شروع کار با Vertcoin ، مانند تمام ارزهای دیجیتال دیگر ، به یک کیف پول ارز دیجیتال نیاز دارید. کیف پول برای دریافت ، ارسال و ذخیره Vertcoin های شما در کامپیوتر یا موبایل شما ضروری است. در صورتی که به کیف پول Verticon Core دسترسی دارید ، ما به شما این کیف پول را پیشنهاد میکنیم. هنگام تنظیم کیف پول مجموعه ای از آدرس های دریافت کننده را ایجاد میکنید.این آدرس ها هنگام دریافت VTC استفاده میشوند. لیست های زیر چند گزینه کیف پول موجود است. در ادامه چند کیف پول معروف برای Verticoin به شما معرفی میکنیم. • Verticoin core Wallet • VTC electrum Wallet • Verticoin web wallet

خرید vertcoin

بسته به منطقه محل زندگی شما ، فرآیند خرید Verticoin میتواند نتفاوت باشد. اکثر Verticoin با بیت کوین در بازار بورس خریداری میشود. در ادامه لیستی از صرافی هایی که از Verticoin پشتیبانی میکنند را برای شما می آوریم. • Bittrex • Poloniex • Litebit • Bittylicious • Jubi • Yobit • Bleutrade

استخراج Vertcoin

استخراج Verticoin به ایمن سازی شبکه و پردازش معاملات کمک میکند اما این یک راه عالی برای تولید Verticoin برای خودتان است. از آنجایی که Verticoin بر اساس پردازش با GPU استخراج میشود ، این احتمال وجود دارد که شما آنچه برای آغاز ماینینگ نیاز است داشته باشید. این فقط یک نمای کلی است ، بنابراین ما اینجا به جزییات نمیپردازیم ، اما تنها چیزی که برای آغاز ماین نیاز دارید کیف پول Verticoin ، یک کامپیوتر با کارت گرافیک و یک ماینر ( همان نرم افزار استخراجی که روی کامپیوتر شما نصب میشود).

استخراج vertcoin

در حال حاضر که این مقاله نوشته میشود بهترین کارت گرافیک مناسب استخراج Verticoin ، کارت های سری 10 کمپانی nvidia میباشد. ما در تلاش هستیم که بتوانیم نرم افزار استخراج مناسب و سازگار با کارت های AMD نیز ایجاد کنیم. در ادامه نام چند تا از این نرم افزارهای ماینر Verticoin را برای شما می آوریم . • Ccminer • Sgminer • Vertminer

چگونه Vertcoin در فضای رمزنگاری قرار میگیرد

ما معتقدیم Verticoin از جایگاه بهتری نسبت به بیت کوین و لایت کوین برخوردار است. استخرهای متمرکز جایی در رمزنگاری ندارند و نباید آن ها را هنجارو قابل قبول دانست. Vertcoin برای شکست دادن این چرخه و قرار دادن قدرت به جامعه بوجود آمده است. هرچه بیشتر کاربران متوجه اهمیت مقاومت در برابر اسیک ها شوند ، ما شاهد افزایش کاربران این کوین خواهیم بود. به عبارت دیگر Verticoin سکه ای با اصول ساده است. هدف Verticoin این است که با قرار دادن قدرت به ماینرها و برقراری امنیت شبکه توسط همه ، یک ارز واقعا غیر متمرکز ارائه کنیم. بدون هیچ سیاستی مزرعه اسیک برای Verticoin وجود ندارد. فقط سکه و جامعه ، چیزهایی هستند که ما اعتقاد داریم که فضای رمزنگاری به آن نیاز دارد.

امنیت در خرید بیت کوین

 

ارز vertcoin

جمع بندی نهایی این ارز دیجیتال ارزی است با هدف بلند پروازانه برابری برای تمام ماینرها ، شعاری که پیش از این لایت کوین و بیت کوین نیز براساس آن بوجود آمدند اما در عمل دیدیم که با بوجود آمدن اسیک ماینرها ، بازهم مانند تمام ارزهای دیگر با متمرکز شدن و افتادن قدرت دست عده ای افراد یا کمپانی های خاص رو به رو شدیم . تمام مطالبی که در بالا به آن ها اشاره کردیم ، برنامه و اهداف توسعه دهندگان این ارز است . اما چیزی که در آینده مشخص میشود این است که تا چه حد این اهداف دست یافتنی است. در حال حاضر با توجه با پایین بودن سختی شبکه این ارز اگر یک کامپیوتر با کارت گرافیک قابل قبول دارید ( زیرا ماین این ارز برپایه GPU است) توصیه میکنم کمی این ارز را ماین کنید و نگه دارید چون هزینه زیادی برای شما نخواهد داشت . اما فعلا خرید آن را توصیه نمیکنیم تا جزییات بیشتری از این ارز مشخص شود.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *