سیستم همکاری در فروش تهران ماینر (tehranrig.com) یک فرصت عالی برای کلیه افرادی است که می خواهند خدمات و سرویس های ما را به دیگران معرفی نمایند و در قبال آن پورسانت خوبی نیز نصیب شان گردد. ما بر این باوریم که این سیستم یک بازی برد-برد-برد برای همکار فروش ، مشتری و ما می باشد. اگر شخصی علاقه مند به سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال و استخراج ارزهای رمز پایه است و خدمات ما میتواند گره از مشکل وی بگشاید بنابراین مشتریانی که قبلا با ما کار کرده اند و از خدمات ما راضی بوده اند یا کسانی که وبلاگ/سایتی دارند و خدمات ما بنوعی مناسب کاربران سایتشان می باشد میتوانند با گذاشتن تبلیغات ما در سایت خود یا ارائه لینک رفرال خود ، سرویس ما را به دیگران معرفی نمایند و در صورت ثبت سفارش هر کاربر در سود سفارش وی شریک باشند. در این سیستم برای کلیه خدماتی که بر روی سایت عرضه می شود پورسانتی در نظر گرفته شده است و سعی کردیم بالاترین سود ممکن را برای سفارشی که در سایت ثبت می شود به معرف اختصاص داده و حتی برای کلیه سفارش های آتی آن کاربر یک پورسانت دائمی به معرف وی تعلق گیرد.

نحوه شروع همکاری:

شما میتوانید با مراجعه به بخش “بنرها” از منوی همکاری در فروش کد و لینک رفرال خود را دریافت نموده و آن را در سایت ، وبلاگ ، انجمن ها و یا شبکه های اجتماعی با دیگران به اشتراک بگذارید.

پس از آن در صورتی که هر کاربری بواسطه لینک رفرال شما در سایت ثبت نام کرده و سفارشی را ثبت کند، پس از اینکه سفارش وی با موفقیت به انجام رسید بلافاصله پورسانت آن به حساب شما لحاظ خواهد شد که میتوانید از بخش “آمار” گزارش آن را مشاهده نمایید.

پورسانتهای کسب شده توسط شما، به دو روش به حساب شما واریز میگردد: پنج شنبه ها در ساعات اداری و اکسپرس(فوری). در روش اکپرس از طریق فرم تماس با ما با پشتیبانی تماس داشته باشید تا همکاران ما در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی کنند.
اگر سئوال یا پیشنهادی درباره سیستم همکاری در فروش ما دارید، حتما با ما درمیان بگذارید. ما نهایت توانمان را برای بهینه تر کردن سیستم میگذاریم چرا که به برد-برد-برد برای همکار فروش ، مشتری و خودمان اعتقاد راسخ داریم.