اخبار, ارز دیجیتال

اخبار ارز دیجیتال از ژاپن

اخبار ارزهای دیجیتال از ژاپن

اخبار ارزهای دیجیتال از ژاپن

اخبار ارزهای دیجیتال از ژاپن هفته شلوغی را پشت سرگذاشت به طوری که لازم دیدیم مطلبی از این خبرها تهیه کنیم. اخبار زیادی از ژاپن به گوش میرسد که شامل اطهارنظرهایی در مورد تجارت این ارزها در ژاپن ، سرمایه گذاری احتمالی Binance در ژاپن ، خروج بیشتر ارزهای دیجیتال از اروپا و حرکت آن به سمت ژاپن و تغییرات مثبت Stablecoin ها در فرانسه را شامل میشود. با تهران ماینر همراه باشد.

اعلام موضع چین در قبال ارزهای دیجیتال

براساس اظهار نظر مدیر سازمان نظارت اقتصادی پکن ( پایتخت چین) ، هوو خوویئن ، چین که از ابتدا با ارزهای دیجیتال رویکرد متخاصمانه ای داشت ، همچنان بر مواضع خود باقی مانده و قانون ممنوعیت مبادله دارایی های دیجیتال همچنان به قوت خود باقیست. هوو در تاریخ 11 ژانویه به یک خبرگزاری چینی گفت :” ارزهای مجازی نمیتوانند بجای ارزهای دیجیتال معتبر مورد استفاده قرار بگیرند” وی همچنین افزود :” توزیع و تجارت چنین دارایی های غیر قانونی است و پیگیری قضایی در پی خواهد داشت.”

هوو ادامه داد:” چین اجازه تجارت ارزهای دیجیتال فرامرزی را نمیدهد. هیچ شرکتی مجوز قانونی فروش ارزهای رمزپایه خارجی را درچین ندارد و نمیتواند ارزهای رمزپایه  را با RMB مبادله کند.”

ورود Binance به ژاپن با همکاری Tao Taoطبق اخبار رسیده Binance غول تبادل ارزهای دیجیتال در مورد مشارکت با شرکتz  ، تائو تائو ( یک پلتفرم دارایی دیجیتال که در آن سرمایه گذاری هایی از شرکت z در آن صورت گرفته ) مذاکره هایی انجام میدهد.

لازم به ذکر است کمپانی Z holding در گذشته به نام یاهو ژاپن شناخته میشد. طبق گزارش ها این سه نهاد روی معامله ای کار میکنند که منجر به ایجاد بستر معاملاتی برای شهروندان ژاپن ، مطابق با مقررات میشود.

خرید بیت کوین

اخبار ارزهای دیجیتال از ژاپن

کارگوهی از ژاپن در حال بررسی نوعی توکن برای برقراری امنیت مبادلات است. طبق گزارشاتی رسیده از وبسایت cointelegraph ژاپن ، در تاریخ 16 ژانویه ، انجمن STO ژاپن از تشکیل کارگروه مذکور برای تدوین فهرستی راهنما برای ایجاد تنظیمات پیشنهادی برای برقرار امنیت این ارزها در ژاپن خبر داد. این کارگروه در نظر دارد طبق برنامه ای روی مکانیک عملیات توکن ، کارکرد دارندگان این توکن ها ، استفاده از بلاک چین و ذخیره آن ها متمرکز شوند.

صرافی Coincheck توزیع Airdrop ارز Stellar را آغاز کردصرافی بزرگ ژاپنی coincheck در تاریخ 14 ژانویه اعلام کرد که توزیع 28 میلیون ارز دیجیتال  Stellar (XLM) به ارزش 1/7 میلیون دلار بصورت airdrop از سال 2017 آغاز کرده اند.  ارز دیجیتال Stellar در سال 2017 به بازار عرضه شد ، که 5 نوامبر نزدیک به 5 میلیارد دلار توکن سوزانده است.پس از مدتی قیمت این توکن به طرز قابل توجهی افزایش یافت و در چند ماه آینده دوباره قیمت آن کاهش یافت.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *