اخبار, ارز دیجیتال

ادعای کریگ رایت در مورد منشا اسم ساتوشی ناکاموتو

منشا اسم ساتوشی ناکاموتو

منشا اسم ساتوشی ناکاموتو

ادعای تازه از از کریگ رایت در مورد منشا اسم ساتوشی ناکاموتو منتشر شده است .همین چند وقت پیش بود مقاله ای در مورد فردی استرالیایی به نام کریگ رایت که خود را خالق بیت کوین معرفی کرده منتشر شد. کریگ رایت اخیرا اسنادی را منتشر که ادعاهای او را بیش از پیش تایید میکند. با تهران ماینر همراه باشید.

کریگ رایت خالق خود اعلام شده بیت کوین ، اسنادی منتشر کرده که منشا نام مستعار ساتوشی ناکاموتو را توضیح میدهد. رایت در مصاحبه ای که مجله خبری اجماع صنعت مدرن در دسامبر 19 منتشر کرد ، سندی را به خبرنگار مصاحبه کننده ارائه داد که نشان دهنده یک مقاله از پایگاه داده دیجیتال ژورنال های دانشگاهی JSTOR مورخ 5 ژانویه 2008 است. این مقاله در مورد شخصی به نام Tominaga Nakamoto است که بین سال های 1715 تا 1746در ژاپن زندگی میکرد.این سند همچنین دارای یادداشت های زیر است : “ناکاموتو آدام اسمیت ژاپنی است. Honest ledger+micro cash .ساتوشی تاریخ هوشمند است.خیلی سخت نیست.”

ناکاموتو آدام اسمیت ژاپنیبنا بر اظهارات رایت ، او منشا اسم ساتوشی ناکاموتو را به افتخار tominago nakaomto انتخاب کرده است . این دست نوشته او را با آدام اسمیت که از نظر بسیاری از کارشناسان پدر علم اقتصاد نوین است ، مقایسه میکند. مصاحبه گر از او سوال میکند که آیا ایده های اقتصادی ناکاموتو باعث انتخاب نام او به عنوان مستعار بوده است؟ و رایت در پاسخ میگوید:

“بخشی از آن بله ، او در مورد پول و ماهیت صادقانه و عقلانی آن چیزهای زیادی نوشت. شوگان ( حاکم فئودالی آن زمان ژاپن) در آن زمان در بحران مالی و ریاضت اقتصادی بود. من توصیف برادر او Toka را دوست دارم : ” ناکاموتو سرراست و ساکت بود اما از درون شخصیتی بیتاب داشت.” و من احساس میکردم چقدر شباهت شخصیتی داریم.”

نحوه مشخص شدن قیمت بیت کوین

منشا اسم ساتوشی ناکاموتو

وقتی صحبت از اولین کلمه مستعار میشود ، رایت میگوید این به معنای ” یادگیری هوشمندانه است.” در حالی که رایت ادعا میکند ساتوشی ناکاموتو است ، او در ماه نوامبر نیز به شاکی اطلاع داد که نمیتواند 500000 بیت کوین (3/7 میلیارد دلار) توسیه حساب را برای این پرونده که املاک kleiman علیه او آغاز کرده تامین کند. Dave kleiman یک متخصص امنیت سایبری بود ، که بسیار معتقدند اولین توسعه دهنده فناوری بیت کوین و بلاک چین است ، که در آوریل 2013 در گذشت.

املاک kleiman به سرپرستی برادر david ira kleiman این پرونده را در فوریه سال گذشته آغاز کرد و پس از مرگ برنامه نویس ، رایت را به سرقت صدها هزار بیت کوین به ارزش بیش از 5 میلیارد دلار متهم کرد.

اینطور شنیده میشود که ساتوشی ناکاموتو بلوک های مبدا بلاک چین بیت کوین ( اصطلاحا بلوک های ساتوشی ) را استخراج کرده و به همین دلیل باید تعداد قابل توجهی کوین در حساب کیف پول خود داشته باشد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد داستان کریگ رایت ، مقاله ” ادعای یک استرالیایی به عنوان مخترع بیت کوین ” را مطالعه کنید.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *