اخبار, ارز دیجیتال, بیت کوین

ارز دیجیتال ملی پاکستان

ارز دیجیتال پاکستان

ارز دیجیتال پاکستان

ارز دیجیتال پاکستان برای سال 2025 توسط بانک مرکزی این کشور برنامه ریزی شده است . این ارز دیجیتال چه ویژگی هایی خواهد داشت ؟ در ادامه این خبر با تهران ماینر همراه باشید.

آقای جمیل احمد معاون بانک مرکزی پاکستان ، آن ها برای یک ارز دیجیتال در برای سال 2025 برنامه ریزی کرده اند. این خبر در یک آوریل از یوتیوب نیوز از بخش اخبار عمومی منتشر شد.

همچنین رسانه های انگلیسی زبان محلی امروز گزارش دادند ، اسد عمر ، وزیر مالی پاکستان ، طی بیانه ای رسمی در مراسم راه اندازی موسسات پول الکترونیک در یک آوریل این پروژه را تایید کرد.

معاون بانک مرکزی پاکستان در خواستی برای دریافت تایید از سازمان فدرال سرمایه گذاری و بانک مرکزی برای سیستمی جدید دارای امینیت سایبری ارائه کرده است. اسد عمر مدعی است یک مشکل پروفایل بالا میتواند آسیبی جدی به سیستم بانکی وارد کند.

ارز دیجیتال پاکستان

در پاسخ به بخشی از در خواست او ، قائم مقام ریاست بانک مرکزی، جمیل احمد ، اعلام کرد موسسه اش در حال کار کردن روی طرح پروژه ارز الکترونیکی کشور پاکستان برای 2025 میباشد.

با توجه به اطلاعات بدست آمده هدف از این ارز دیجیتال بهبود شرایط مالی و مبارزه با فساد است. با این حال توسعه کامل ارز الکترونیکی پاکستان برای سال 2030 برنامه ریزی شده است. بر اساس گزارش های قبلی پاکستان در تلاش تبیین آیین نامه برای یک پول الکترونیکی بوده تا بتواند در راه مبارزه در راه جرایم مالی از آن استفاده کند.

بر اساس گزارش cointelegraph در ماه فوریه  ، بانک مرکزی اوکراین طرح آزمایشی مربوط به ارز دیجیتال بین المللی خود موسوم به e-hryvnia را کامل کرده است. در طول ماه گذشته وبلاگ بیزینس آکسفورد ، تحقیقی که توسط یکی از اساتید دکترای دانشگاه لوکزامبورگ ارائه کرده بود گزارش داد ، نیاز به مجوز خود میتواند عاملی برای شکست ، ارز الکترونیکی کشور پاکستان باشد.
این خبر ترجمه   Pakistan’s Central Bank Aims to Issue Its Own Digital Currency که از سایت cointelegraph انتخاب و ترجمه شده بود.

برای خرید ماینر ، تجهیزات ماینینگ ، خدمات راه اندازی فارم و تعمیرات دستگاه ماینر با ما تماس بگیرید کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *