اخبار, ارز دیجیتال

استفاده از حرکات بدن برای ماینینگ

ماینینگ با تحرک بدن

ماینینگ با تحرک بدن

پتنت جدید ثبت شده توسط مایکروسافت ، امکان فعالیت ماینینگ با تحرک بدن را امکان پذیر میکند. غول فناوری ، یعنی مایکروسافت در پی توسعه نوعی سیستم رمزنگاری است که افراد را قادر میشازد با استفاده از داده های فعالیت بدنی خود ، ارز دیجیتال استخراج کنند و نیازی به دستگاه های گرانقیمت ماینینگ نداشته باشند. مایکروسافت در تاریخ 26 مارس پتنت خود را با نام ” سیستم ارز دیجیتال با استفاده از داده های فعالیت بدن ” منتشر کرد. مدارک مربوط به آن ها روشی برای استخراج ارز دیجیتال نشان میدهد که از داده های مرتبط با فعالیت بدن کاربر برای انجام شکل جدید اثبات کار بهره میگیرد.

جزییات بیشتر پتنت مایکروسافت” برای مثال یک موج مغزی یا گرمای بدن هنگام فعالیت کاربر انجام وظیفه ارائه شده توسط یک ارائه دهنده اطلاعات یا خدمات ، مانند مشاهده تبلیغات یا استفاده از برخی از خدمات اینترنتی ، از کاربر ساطع میشود ، میتواند در فرآیند ماینینگ مورد استفاده قرار گیرد .”

برای اجرای فرآیند یک سرور وظیفه ای را به دستگاه کاربر ارائه میدهد ، که بصورت ارتباطی با سرور همراه است. سپس یک سنسور ویژه فعالیت بدن فرد را نشان میدهد ، در حالی که یک سیستم ارز دیجیتال تایید میکند که آیا دادهای فعالیت بدن شرایط تعیین شده توسط سیستم ارز دیجیتال را تامین میکند یا خیر. در نهایت ، این سیستم به کاربرانی که داده های فعالیت بدن وی تایید شده است ، رمزنگاری کند.

حق اختراع ثبت بلاک چین باعث افزایش کشش میشود . شرکت های فناوری در تلاش هستند تا قدمی جلوتر از رقبای خود بمانند و با ارز دیجیتال و بلاک چین آزمایش کنند. تنها در امریکا اداره ثبت اختراعات و علایم تجاری ایالات متحده از ژانویه  2014 تا اکتبر 2019 ، 227 ثبت اختراع مرتبط با بلاک چین اعطا کرد.

به تازگی یک فناوری مهندسی دیگر توسط IBM به ثبت رسیده که دارای نشانه های خود آگاهی است. ایده این سیستم از جایی می آید که اتخاذ اشکال جدید ارز باعث ایجاد سوالاتی در مورد اعتبار سنجی ، تایید اعتبار و هماهنگی معاملات در اشکال متنوع پرداخت و تجارت که برخلاف روش های سنتی دارای تعامل کم است میشود.

برایان آرمسترانگ مدیر عامل coinbase روشی را به ثبت رسانده است که به کاربران این امکان را میدهد پرداخت های بیت کوین (BTC )  را با استفاده از آدرس های ایمیل متصل به کیف پول بدون هزینه های متداول معاملات انجام دهد.

قیمت لحظه ای بیت کوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *