اخبار, بیت کوین

 افزایش قیمت بیت کوین به 8500 دلار

 بالا رفتن بیت کوین

 بالا رفتن بیت کوین

دیروز بعد مدت ها رکود قیمت بیت کوین تنها در طول چند ساعت به 8500 دلار افزایش پیدا کرد. اتفاقی که غیرقابل پیش بینی بود در این مقاله قصد داریم علت این موضوع را بررسی کنیم. تا تاریخ 23 دی ماه ، بیت کوین تقریبا به قیمت پایداری رسیده بود (8050دلار) اما در عرض چند ساعت با جهشی تقریبا 450 دلار 8500 دلار را نیز رد کرد. این افزایش قیمت تنها چند ساعت بعد از ایجاد امکان قراردادهای آینده CME برای بیت کوین بوجود آمد این قابلیت علاوه بر اینکه باعث بالا رفتن قیمت بیت کوین شد برای شرکت CME نیز خوش یمن بود و باعث جلو زدنش از رقیب خود یعنی شرکت بکت شد.

آلت کوین چیست

 بالا رفتن بیت کوین

اختیار در معامله در یک قرار داد آتی به دارنده ، این امکان را میدهد که یک قرار داد را قبل یا در زمان رسیدن به یک قیمت تعیین شده بفروشد(البته پیش از تاریخ انقضا) طبق اخبار منتشر شده از وبسایت coindesk ، کریس زولکی مدیر یک شرکت بزرگ فعال در زمینه خرید و فروش ارز دیجیتال اظهار داشت که شرکت های بزرگ که در زمینه سرمایه گذاری فعالیت میکند همواره در جستجوی شیوه هایی برای پایین آوردن میزان ریسک میباشند تا بتوانند با خیال راحت تر در زمنیه ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنند.

زولکی ادامه داد: با هر محصول مالی ای که افزوده میشود ، انتظار میرود معاملات به طرز قابل توجهی افزایش یابد.علت آن هم این است که ریسک سرمایه گذاری از نظر روش پرداخت توسط سرمایه گذاران کاهش چشمگیری میکند.

جاشوا گرین مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال (Asset Capital Management) در مورد بالا رفتن قیمت بیت کوین و بالا رفتن میزان فروش در بازار گفت ، دلیل این افزایش قیمت ناگهانی دقیقا معلوم نیست.

خرید بیت کوین

 بالا رفتن بیت کوین

Justin chow از کارشناسان و تحلیل گران حرفه ای بازار ارزهای دیجیتال گفت ، علت بالا رفتن قیمت میتواند فورک های بزرگی باشد که زیر شاخه های بیت کوین یعنی بیت کوین کش و بیت کوین SV داشته اند. جاستین چو (Justin Chow)، یکی دیگر از کارشناسان بازار ارزهای دیجیتال، علت زیاد شدن قیمت بیت کوین را افزایش قیمت اخیر فورک‌های بیت کوین، یعنی بیت کوین اس‌وی (BSV) و بیت کوین کش دانست.

او در مورد اظهار کرد:” در حالی که CME اختیارات معامله را راه اندازی کرده ، و بالا رفتن قیمت بیت کوین نیز تقریبا هم زمان با آن بوده ، از طرفی افزایش قیمت فورک های بیت کوین مانند بیت کوین کش و بیت کوین Sv میتواند از مهمترین عوامل این افزایش قیمت باشد.

در یک شبانه روز گذشته بیت کوین SV 23 درصد و بیت کوین کش 7در صد افزایش قیمت داشته اند. به نبال زیادی شدن قیمت بیت کوین سایر آلت کوین ها هم با افزایش قیمت همراه بودند به طوری که اتر 3 درصد و ریپل 21 درصد افزایش قیمت را تجربه کردند.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *