اخبار, ارز دیجیتال

افزوده شدن توکن Brave به سایت gemini

توکن brave

توکن Brave

توکن Brave از 24 آوریلقابل معامله هستند

Brave مرورگر منبع باز و پرداختنی برای مرور ، به زودی گزینه های بیشتری را برای مبادلات توکن های خود در دسترس قرار خواهد داد. در تاریخ 6 آوریل این پلتفرم در وبسایت Gemini اعلام کرد که آن ها بزودی از تجارت توکن های Brave پشتیبانی خواهند کرد.

توکن brave

کاربران از 24 آوریل قادر خواهند بود توکن ها را در ساعت 9:30 EST به اکانت های Gemini خود وارد کنند و معاملات را به گفته خود توسعه دهندگان ” بزودی پس از وارد کردن” آغاز کنند :” BAT ( توکن های Brave)  ششمین دارایی دیجیتال پس از بیت کوین ، اتر ، بیت کوین کش ، لتکوین و زد کش است که برای مبادله در پلتفرم Gemini قابل دسترسی است. ما جفت های تجاری ، USD ، BTC و اتریوم را برای BAT در هر دو سیستم سفارش مداوم و سیستم تجاری بلوک خودکار رائه خواهیم داد.”

توکن های Brave  را معمولا با شرکت در فعالیت های خاص بدست آورد. ( به عنوان مثال انتخاب کردن دیدن آگهی ها میتواند به حساب شما توکن واریز کند.)

افزایش ترافیک در مرورگر Brave

با توجه به اینکه در اغلب نقاط جهان با توجه به شیوع COVID-19 ( کرونا ) مردم را با قرنطینه محدود میکنند ، مرورگر Brave با افزایش تعداد کاربران خود مواجه است.

رییس بازاریابی بریو ، دس مارتین در 1 آوریل که بیش از 1 میلیون نفر جدید تنها در مارس وارد مرورگر شده اند.

بخشی از دلایل موفقیت بریو ، وفاداری آن به حریم خصوصی کاربران بوده است . به عنوان یک رقیب مبتنی بر حریم خصوصی گوگل کروم ، تلاش های این مرورگر برای محافظت از داده های افراد ، تعداد کاربران آن ها از سال 2018 تا 2019 دو برابر شده است . محبوبیت این توکن ها در بین کاربران تا حدی پیش رفته که ارزش این مرورگر به 35 میلیون دلار رسیده است.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *