اخبار, ارز دیجیتال

باج افزار ایرانی بیت کوین

هکر ایرانی بیت کوین

باج افزار ایرانی بیت کوین

باج افزار ایرانی بیت کوین مساله ای است که این روزها زمزمه آن از شبکه های خبری بین المللی بگوش میرسد. هرچند هنوز مدارک محکمی دال بر اینکه چنین چیزی صحت دارد یا خیر وجود ندارد اما وجود آن دور از انتظار نیست.

مهمترین دلیلی که میتواند ، اثباتی بر صحت این اخبار باشد ، تحریم های همه جانبه امریکا علیه ایران است. با تهران ماینر همراه باشید.

باج افزار چیست

باج افزار یکی از انواع ویروس است که با رمزنگاری و قفل کردن اطلاعات ذخیره شده روی سیستم شخص قربانی برای نجات دادن اطلاعات در خواست مبلغی میکند که باید به شخص هکر پربداخت شود.

طبق گزارش منتشر شده از وال استریت ژورنال ، یک گروه اطلاعاتی امنیتی رد پنج باج افزار ایرانی را طی دوسال گرفته و متوجه شده اند هکرها درخواست های باج خود را به صورت ارزهای دیجیتالی بخصوص بیت کوین ارائه میکنند.

سرنخ هایی یافت شده که نشان میدهد این باج افزارها از طرف ایران وارد شبکه شده اند. از مهمترین این سرنخ ها پیام هایی فارسی هستند که با ردیابی آن ها به کامپیوترهای ایرانی میرسند اما هویت این افراد مشخص نیست. این افراد میتوانند وابسته به دولت ایران ، هکرهای مستقل یا از طرف هر دوباشند.

هکرهای ایرانی

از ظهور اولین باج افزارها در سطح دنیا زمانی طولانی میگذرد و بارها مشاهده شده هکرهایی که از دولت کشور خاصی حمایت میشوند مبالغ هنگفتی را بصورت ارز دیجیتالی دریافت کرده اند.

یکی از باج افزارهای قدرتمندی که به ایران نسبت داده میشود ، باج افزار tayrant  است. علاوه بر این ها یکی از نرم افزارهایی که از قدرت پردازش کامپیوتر شخصی افراد برای ماین کردن استفاده میکند ، نیز به ایران نسبت داده شده است.

اما برخلاف ادعاها و اتهام هایی که به ایران نسبت داده میشود ، ایران این موضوع را تکذیب و اعلام کرد که خود قربانی هک شده است.
برای خرید ماینر ، تجهیزات ماینینگ و همچنین راه اندازی فارم با ما تماس حاصل فرمایید.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *