اخبار, ارز دیجیتال, بیت کوین

بزرگترین مبادله تاریخ بیت کوین

بزرگترین معامله تاریخ بیت کوین

بزرگترین معامله تاریخ بیت کوین

در تاریخ 4 دسامبر 2019 ، 8/9 میلیارد دلار بیت کوین (BTC) در یک ساعت تغییر در حجم بازار روی شبکه بلاک چین به گردش در آمد. این حجم بالای معاملات توسط رافائل شولتز کرافت ، بنیانگذار شرکت اطلاعاتی بازار زنجیره ای Glassnode اشاره شد. او در چهارم دسامبر طبق توییتی اعلام کرده بود چنین معامله ای در یک ساعت اتفاق می افتد . متن توییت او جمله زیر بود : ” این بزرگترین حجم معاملات بر ساعت در تاریخ بیت کوین است.”

Bittrex مسئول این قضیه است

ظاهرا کمپانی شولتز کرافت به زودی کار خود را برای کشف دلیل یا شخصی که مسئول این واقعه است آغاز کرده. در چنج دسامبر ،glassnode در یک توییت به طور علنی اعلام کرد که علت پدید آمدن این تراکنش بزرگ این بوده که شرکت صرافی Bittrex مقدار قابل توجهی بیت کوین را به تعداد دفعات زیادی جابجا کرده است. طبق این توییت 21 معامله فقط در طی یک ساعت توسط Bittrex صورت گرفته که 56000بیت کوین به ارزش تقریبی 416 میلیون دلار با هزینه 0/06 دلار منتقل شده است. این توییت همچنین دارای پیوند داده های مربوط به اولین معاملات است.

قیمت لحظه ای بیت کوین

 

بزرگترین معامله تاریخ بیت کوین

نکته قابل توجه اینجاست که معاملات قبل از معاملات برنامه ریزی شده برای 5 دسامبر بورس ، انجام شده است. طبق گزارش cointelegraph این معاملات واقعا صورت گرفته و طبق گفته های Bittrex به رسانه های خبری هیچ گونه هکی در کار نبوده است. درحالی که فعلا هنوز دلیل مشخصی برای انجام این معاملات مشخص نشده است ، برخی از منایع غیر رسمی عقیده دارند اینکار برای این است که وجوه موجود در کیف پول های مبادله منتقل شده است.

منابع معتبر قیمت بیت کوین

البته وقایعی مشابه این دور از انتظار نیست ، هرزگاهی فعالیت های عجیبی در شبکه بلاک چین بیت کوین صورت میگیرد که دلیل آن بعد ها توضیح داده میشود. یکی از جدیدترین این وقایع در ماه نوامبر صورت گرفته است ، هنگامی که لیست یادداشت های زنجیره ای بیت کوین از ژانویه گذشته در بالاترین سطح خود قرار گرفته است که حجم دقیق معاملات صورت گرفته را مشخص نکرده است.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *