اخبار, ارز دیجیتال

ثبت پتنت پرداخت بیت کوین به ارز فیات

پرداخت ارز دیجیتال به ارز فیات

 پرداخت ارز دیجیتال به ارز فیات

به square ارائه دهنده خدمات پرداخت حق ثبت اختراع سیستم پرداخت رمزنگاری به فیات داده شده است (پرداخت ارز دیجیتال به فیات) .این سیستم تبدیل واقعی و آسان ارزها به یکدیگر ( حتی ارز دیجیتالی به ارزهای رایج و بالعکس) را در هر مکان و زمانی امکان پذیر میکند. اسکوئر معتقد است میتواند بخش پرداخت خرده فروش را با این سیستم تجهیزات کند و این امکان را فراهم آورد که بازرگانان بتوانند پرداخت های خود را به هر نحوی که برایشان امکان پذیر باشد . دفتر ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات متحده در اعلامیه خود فاش کرد دفتر سانفرانسیسکو مستقر در کالیفرنیا این پرونده را در ژوئن سال 2018 ثبت کرده است.

هنگامی که یک بازرگان پرداخت با ارزهای دیجیتال را پذیرفت ، او در معرض این ریسک قرار دارد که این ارزها مقداری از ارزش خود را از دست بدهند و این امر میتواند بر تجارت اثر منفی بگذارد. برای اجتناب از چنین پیامدی این سیستم امکان تبدیل ارز دیجیتال به هر ارز فیات مورد نظر بازرگان را ممکن میکند :

” فرض کنید ، روشی برای دریافت یک در خواست برای پرداخت همراه با معامله بین کاربر اول و کاربر دوم است ، که در آن در خواست مبلغ پرداخت را با ارز فیات مشخص میکند و نشانه ای را مبنی بر اینکه کاربر اول قصد ارضای درخواست را دارد مشخص میکند . برای پرداخت با ارزهای غیر فیات فن آوری حاضر به شخص ثالث این امکان را میدهد با هر ارز دیگری پرداخت خود را انجام دهد .”

عوامل موثر بر قیمت بیت کوین

این سیستم هم چنین قصد دارد چالش دیگری را که محدودیت پرداخت ارز دیجیتالی ایجاد میکند را از میان بردارد. در حالی که معاملات BSV بدون درنگ است ، بسیاری از باندهای زنجیره ای دیگر برای پردازش یک معامله بیست دقیقه زمان نیاز دارند. چنین چیزی در یک خرده فروشی عملا غیرقابل قبول است.

“فن آوری موجود میتواند معامله رمزنگاری را در به صورت تقریبا آنی و لحظه ای تصویب کند. در برخی از موارد مصوبات تراکنش رمزنگاری میتواند شبیه به مدت زمان لازم برای تایید معامله کارت اعتباری باشد.”
اینطور انتظار میرود که با وجود حضور اسکوئر در قلب معاملات ، اعتماد طرف های متعامل برقرار شود. با تشکیل پرونده این امر به بازرگانان این امکان را میدهد که بدون نگرانی در مورد مشروعیت ، از کوین ها حریم خصوصی را دریافت کنند.
جدا از ارزهای دیجیتال این سیستم پرداخت از طریق دارایی های دیگر ، از جمله سهام ، اوراق قرضه و مشتقات و همچنین وام و قرار داد را تسهیل میکنند. بروز رسانی پروتکل genesis در چهارم فوریه 2020 یک قدم بسیار مهم در تاریخ بیت کوین است و خواهید دید که BSV تا حد ممکن به پروتکل اصلی باز میگردد ، همانطور که توسط ساتوشی ناکاموتو پیش بینی شده است . برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه Genesis هارد فورک مراجعه کنید.

منبع

Coingeek

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *