اخبار, ارز دیجیتال, بیت کوین, ماینینک

خرید ماینر بیت کوین با برگه سبز

خرید قانونی ماینر

خرید قانونی ماینر

همانطور که احتمالا شنیده ای بخشنامه رسمی برای خرید قانونی ماینر ترخیص دستگاه های استخراج ارز دیجیتال به گمرک ها ابلاغ شده . طبق منابع غیر رسمی این تعرفه چیزی حدود 10 تا 14 درصد میشود ، همین عامل باعث میشود قیمت تمام شده دستگاه ها کمی افزایش یابد (البته اگر ماین ارزهای دیجیتال قانونی شود دستگاه های قاچاق همچنان با قیمت پایین تر در بازار یافت میشود) اما چه عاملی باعث میشود که سراغ دستگاه هایی که قانونی وارد شده برویم؟ با بررسی این موضوع با تهران ماینر همراه باشید.

واردات قانونی ماینرمزایای خرید قانونی ماینر

همانطور که گفتیم در صورت قانونی شدن استخراج ارزهای دیجیتال و خرید ماینر و واردات آن با وجود کمی افزایش قیمت مزایایی وجود دارد که از آن ها نمیتوان چشم پوشی کرد از جمله:

  • داشتن برگه سبز واردات ، این برگه به کالاهایی اختصاص داده میشود که به صورت قانونی وارد ایران میشود خب شاید این سوال برایتان پیش بیاید که داشتن این برگه چه اهمیتی دارد؟ از جایی که دولت سعی در کنترل ارزهای دیجیتال دارد هرزگاهی ممکن است برای سرکشی به فارم ها برود در صورت نداشتن برگه سبز ماینرهای فارم به عنوان بار قاچاق در نظر گرفته شده و مشکلاتی را به همراه می آورد ، پس مهمترین امتیاز خرید دستگاه قانونی وارد شده داشتن برگه سبز است.


  • مورد دوم که ارزش تجهیزات ماینینگ قانونی را زیاد میکند ، یافتن قطعات یدکی راحت تر و گارانتی معتبر برای دستگاه است ، با قانونی شدن واردات تجهیزات ماینینگ ما در تهران ماینر در حال بررسی گرفتن نمایندگی رسمی از کمپانی های بزرگ تولید کننده ماینر هستیم ، در چنین شرایطی زمان تامین قطعات اورجینال و همچنین تعمیرات به سرعت کاهش پیدا میکند و امکان استفاده شما از گارانتی بین المللی دستگاه ها نیز فراهم میشود.


  • خرید قانونی ماینر ، با داشتن برگ سبز ، این امکان را فرام می آورد که در صورت سرقت رفتن دستگاه ماینر شما امکان پیگیری سرقت آن از طریق پلیس فتا امکان پذیر باشد در حالی که سرقت رفتن دستگاه قاچاق نه تنها توسط پلیس فتا پیگیری نمیشود ، خود شما نیز به دلیل استفاده و خرید ماینر قاچاق در معرض اتهام قرار میگیرید ، که این خود یعنی با سرقت دستگاه قاچاق عملا باید قید آن را زده و به فکر پیگیری آن نباشید.
با توجه به شرایط که ماینینگ و واردات ماینر به سمت قانونی شدن پیش میرود ، خرید قانونی آن مزایایی به همراه خواهد داشت که قابل چشم پوشی نیست.

تهران ماینر برای واردات قانونی ماینر اقداماتی نیز انجام داده و در صورت آزاد شدن شما میتوانید با خیال راحت خرید ماینر خود را به صورت کاملا قانونی انجام دهید و برای تعمیر ماینر خود دیگر نگرانی برای تامین قطعات یدکی نخواهید داشت.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *