اخبار, ارز دیجیتال

دعوت شتاب دهنده بلاک چین celo برای رقابت

celo blockchain

بلاک چین celo

پروژه منبع باز celo از نوآوران بلاک چین celo برای مشارکت در celocamp دعوت میکند ، این یک ابتکار کارآفرینی است که به دنبال برجسته کردن پتانسیل ورودی مالی جهانی ،پذیرش انبوه پول دیجیتالی و تسریع در راه اندازی بلاک چین است . با اعلام مرحله جدید خود در 20 مارس ، بیش از 80 شرکت ، مانند شرکت های سرمایه گذاری ، کارشناسان و افراد مورد حمایت قرار میگیرند.Celocamp با هدف کمک به کارآفرینان غیر متمرکز فناوری ، سرعت بخشیدن به پروژه های آن ها و حمایت از طریق بودجه فعالیت میکند.

وبسایت ” celocamp blockchain accelerator ” میگوید آن ها در طول 8 هفته اردوگاه بوت مجازی 25000دلار جایزه مسابقه توزیع میکنند ، که به منظور جمع آوری تیم های مختلف در سراسر جهان ساخته شده است . خوشبختی برای همه .

جوایز مسابقه celo

مرحله ایده پردازی از 3 فوریه آغاز و قرار است تا 20 آوریل ادامه پیدا کند . در این مدت تیم ها در حال شکل گیری و به اشتراک گذاشتن ایده ها و همچنین پیشرفت های خود بوده اند. در مرحله ایده آل 5 تیم به عنوان فینالیست انتخاب میشوند که این فرصت را خواهند داشت که برای جایزه 10 هزار دلاری رقابت کنند.علاوه براین تیم برنده دعوت میشود تا برای دیدار با جامع celo و تیم c labs به سانفرانسیسکو ، برلین یا بوینس آیرس سفر کند.

بلاک چین celسپس مرحله اردوگاه که از 20 آوریل آغاز میشود و تا 15 ژوئن 2020 ادامه خواهد داشت ، جایی که مربیان شروع به کار با استارت آپ های ایده های خود خواهند کرد ، که همچنین راهنمایی های شخصی را برای شرکت کنندگان ارائه میدهند.

جایزه celo tent

مقام دوم 5000 دلار ( جایزه Celo Tenet ) دریافت میکند و مقام سوم 2000 دلار به ازای هر 5 تیم است که پروژه های آن ها با فلسفه جامعه Celo  مطابقت دارد: طراحی برای همه ، تلاش برای زیبایی ، نو آوری در پول و فروتنی .

وبسایت cointelegraph در 30 اکتبر سال 2019 در مورد یک مسابقه تحت حمایت دولت گزارش داد که در آن دولت گوانگژو در چین کمک مالی را به دو پروژه مرتبط با blockchain از صندوق 140میلیون دلاری برای توسعه ابتکارات بلاک چین اعطا کند .
خرید بیت کوین و همچنین دریافت قیمت لحظه ای بیت کوین قابلیتی تازه است که در سایت تهران ماینر فراهم شده است.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *