اتریوم, اخبار, ارز دیجیتال

سال 2020 سال پروتکل MakerDao

پروتکل MakerDao

پروتکل MakerDao

پروتکل MakerDao یکی از جذاب ترین خدماتی بود که در ces امسال رونمایی شد. نمایشگاه ces امسال پر از شگفتی های عجیب و غریب بود از خودروی سونی گرفته تا توپ عجیب و غریب دارای هوش مصنوعی سامسونگ. امسال در نمایشگاه بخش بزرگی از نمایشگاه مختص ارزهای دیجیتال بود اما شاید جلب توجه کننده ترین مورد این بخش ، تنها ارز دیجیتالی باشد که دارای غرفه اختصاصی بود . سال 2020 سال MakerDao است. با تهران ماینر همراه باشید.

در این بخش نمایشگاه چند کیف پول ارز دیجیتال ، شرکت های امنیتی با خدمات مبتنی بر بلاک چین و یک شرکت تولید کننده دستگاه خود پرداز بیت کوین حضور دارند اما جذاب ترین غرفه این بخش stable coin جدید مبتنی بر اتریوم است که در این بخش غرفه اختصاصی دارد.

گرگوری دی پریسکو رییس بنیاد makerdao پاسخی سر راست در مورد اینکه چرا این سازمان غرفه ای در نمایشگاه امسال داشت ارائه کرد. او گفت : ” این در مورد هموار کردن راه برای شرکت هایی است که نیاز دارند تلاش زیادی برای دسترسی به خدمات ما و یکدیگر داشته باشند. بدیهی است که همه اینجا حضور دارند.”

به عبارت دیگر ces مکانی است که بنیاد makerdao قادر به ملاقات مدیرانی است که در فضایی بجز نمایشگاه دسترسی به آن ها دشوار است. Makerdao یک پروتکل است که به مردم امکان میدهد تا اتریوم را به عنوان سهام قرار دهند و بخشی از ارزش dai خود را قرض دهند ، یک توکن که برای حفظ ارزش خود در برابر دلار امریکا طراحی شده است. طبق گفته defi pulse ، در حال حاضر 376 میلیون دلار اتریوم قفل شده در پروتکل MakerDao  وجود دارد. قابل ذکر است که در حال حاضر دو نوع DAI وجود دارد که به عنوان انتقال جامعه DAI های چند وثیقه ای وجود دارد.

خرید بیت کوین بدون احراز هویت

پروتکل MakerDao

به عنوان نمونه ای از انواع شرکت هایی که بنیاد makerdao قصد دارد تا در لاس وگاس به آن برسد ، یک بانک آنلاین تازه تاسیس در فیلیپین میباشد. وی همچنین گفت :” ما میتوانستیم زیرساخت های جایگزین بسیار خوبی برای سیستم میراث بانکی در کشور ایجاد کنیم. ” به گفته دیپریسکو ، بارزترین فایده این است که این بانک میتواند نرخ پس انداز بسیار بالاتری برای سپرده ها ایجاد کند.

دارندگان توکن پروتکل MakerDao  روز 4 شنبه رای دادند که نرخ پس انداز DAI را نسبت به 4 درصد قبلی ، به 6 درصد برسانند. دیپریسکو گفت :” ما در این کنفرانس سعی خواهیم کرد با افرادی ملاقات کنیم که میتوانند از طریق کانال های توزیع خود ، به نرخ پس انداز DAI کمک کنند.” استیوبکر ، مدیر ارشد بنیاد MakerDao ، گفت وقتی که از مردم میپرسد که آیا به بانک خود اعتماد دارند ، به او میگویند که آن ها واقعا انتخابی در این زمینه ندارند. وقتی به آن ها گفت عدم تمرکز گزینه دیگری به آن ها میدهد ، گفت که به آن ها مگوید:” شما بر پول خود حاکمیت دارید ، در مورد آن چه فکر میکنید؟” کمی طول میکشد در مورد آن فکر کنم و بپرسم ، ” این واقعا برای من چه معنی دارد.” این یعنی اگر بانک شما شکست بخورد ، پول شما همچنان بسیار ایمن باقی میماند.”

بکر گفت MakerDao به ces آمد زیرا به دنبال یافتن جایگاهی بود که ارزش واقعی ارز دیجیتال مشخص میشود.بکر گفت :” برای ما ارزش در تلاقی دنیای دیجیتال با آنالوگ قرار دارد.”

ایجاد پروندهدر غرفه شرکت کارمندان MakerDao با مردم در مورد چگونگی قابلیت استفاده DAI گفتگو میکنند.به عنوان مثال این شرکت ادغام خود را با pundiX نشان میدهد ، که باعث ایجاد یک کارت ویژه و سیستم فروش میشود و به کاربران امکان میدهد تا بطور مستقیم در DAI پرداخت کنند ، بدون آنکه نیاز به تبدیل به ارز فیات باشد.دیپریسکو گفت این واحدها در بیشتر در کشورهای در حال توسعه با ارزهای ناپایدار فیات استفاده میشود.

خرید بیت کوین

پروتکل MakerDao

کارکنان MakerDao بیشتر مورد توجه کاربران امریکایی قرار گرفته اند که نشان دهنده ادغام اخیر خود با مبادله رمزنگاری OKEx است.بورس در حال پیشرفتی در حال اجرا است که در آن دارندگان DAI میتوانند 1 درصد اضافی در دارایی های خود در DAI بدس بیاورند. MakerDao در ماه نوامبر ، نرخ پس انداز DAI را معرفی کرد . حالتی که دارندگان در آن تصمیم میگیرند DAI خود را به اشتراک بگذارند ، میتوانند بخشی از هزینه ثبات را که وام گیرندگان پرداخت میکنند ، کسب کنند و بازده بسیار بالاتری را نسبت به پس انداز ارز فیات در بانکامریکایی کسب کنند.

دیپریسکو گفت :” ما فقط در این دهه شاهد این نوع بازده ها در سپرده های مبتنی بر دلار امریکا نبودیم.” در مورد میزان استقبالی که در غرفه پروتکل MakerDao نسبت به این پروتکل شده ، دیپریسکو گفت در مجموع مثبت بوده است.

منبع

CoinDesk

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *