اخبار, ارز دیجیتال

سرمایه گذاران ارز دیجیتال چینی تبلیغات خود را از مترو لندن حذف میکنند

حذف تبلیغات از مترو لندن

حذف تبلیغات ارز دیجیتال از مترو لندن

کنترل بخش مالی ایالات متحده از سرمایه گذار چینی ارزهای دیجیتال درخواست کرده که تبلیغات خود را از متروهای لندن جمع آوری کنند. براساس گذارشی در اواخر هفته گذشته ، سازمان رفتارهای مالی ( FCA ) در پاسخ به انقادات صورت گرفته بر عملکرد کند این سازمان ، پس از انتشار خبرهای مالی تبلیغات ، اعلام کرد که طی دو هفته برای پایین آوردن تبلیغات با این شرکت به توافق رسیده است.

بر اساس اظهارات شرکت مورد نظر آگهی های تبلیغاتی را با استفاده از طرح پس انداز با بازده 5 درصد درج کرده است. گفته شده پول دریافتی از این سرمایه گذاری ها به ارز دیجیتال تبدیل شده است و برای سرمایه گذاری در آنجا به چین ارسال شده است ، واقعیتی که در تبلیغات ذکر نشده است.

“در حالی که این بحث ها همچنان ادامه دارد ، در بنگاه برای توقف تبلیغات فروش محصول به مشتریان جدید ، متوقف کردن کلیه فعالیت های مربوط به بازاریابی مربوط به محصول ، از جمله در وبسایت ، رسانه های اجتماعی و تبلیغات در حمل و نقل عمومی از 24 ژانویه توافق شده است.” این گذارش ها این موضوع را که تبلیغات در سیستم حمل و نقل ریلی زیر زمینی لندن همچنان گسترده است . FCA

گفت برخی از تبلیغات قبل از صحبت با Zeux ارائه شده است و با توجه به وسعت این شبکه ریلی حذف تبلیغات ارز دیجیتال از مترو لندن مدتی زمان بر است . FCA افزود : ” این شرکت موافقت کرده که فروش محصولات را به مشتریان جدید متوقف کند ، در حالی که بحث های ما همچنان ادامه دارد.” فرانک ژو ، مدیر عامل و بنیانگذار شرکت Zeux ، پیش از این گفته بود این پول است که در تلاش برای مطابقت با در خواست FCA بوده است.

با توجه به سخت گیری های صورت گرفته در زمینه ماینینگ در ایران خرید بیت کوین و فروش آن در ایران در حال رونق گرفتن است . تهران ماینر با توجه به این موضوع صرافی بیت کوین افتتاح کرده که در آن علاوه بر امکان خرید بیت کوین و فروش آن با کارمزد منصفانه و قابل رقابت با سایر سایت ها ، امکان خرید و فروش تتر و همچنین اطلاع از قیمت لحظه ای بیت کوین نیز فراهم است.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *