اخبار, ارز دیجیتال, بیت کوین

سرمایه گذاری پی پال روی بلاک چین

شبکه بلاک چین پی پال

سرویس بلاک چین پی پال

پی پال غول پرداخت های آنلاین به دنبال استخدام متخصص بلاک چین برای راه اندازی سرویس بلاک چین پی پال است تا از این فناوری برای جلوگیری از جرایم مالی جلوگیری کند. با توجه به افتتاح شغل در اواخر ماه گذشته ، این شرکت میخواهد مدی مبارزه با پولشویی و استراتژیست بلاک چین استخدام کند.

این کارمند جدید در دفتر paypal در شهر نیویورک مسئولیت ” ارزیابی موارد استفاده از بلاک چین با نگاهی به مدیریت ریسک جرایم مالی و نظارت بر فعالیت های تحقیقاتی AML و رو رند های نوظهور در این فضا را بر عهده دارند.

مدیر جدید همچنین خطرات مربوط به شرکت ها را در مجموعه های مربوط به بلاک چین پی پال و ” جلسات شراکت خارجی در ارتباط با فرصت ها و پتانسیل های بلاک چین” ارزیابی خواهد کرد. مدیر منتخب به یک دست یار متخصص انطباق با تجربه کمتر از ده سال دارد.

Paypal برای ابتکار عمل با تطابق مبتنی بربلاک چین ابراز علاقه کرده است. در آوریل گذشته یک سرمایه گذاری در بلاک چین کمبریج یک استارت آپ با استفاده از دفترچه توزیع شده برای مدیریت داده های حساس انجام شد و طی آن مقدمات راه اندازی سرویس بلاک چین پی پال فراهم آمد.

paypal blockchainسخنگوی شرکت به وبسایت coindesk گفت : ” پی پال سرمایه گذاری در بلاک چین کمبریج را انتخاب کرده است.” زیرا این شرکت از هویت دیجیتالی استفاده میکند به گونه ای که معتقدیم میتواند از شرکت های خدماتی مالی از جمله پی پال بهره مند شود.”

در اواخر سال گذشته پی پال به سرمایه گذاری های اولیه تطابق سیستم بانکی با ارزهای دیجیتال پیوست.این غول پرداختی (paypal) یکی از اعضای اولیه انجمن لیبرا بود اما بعدها حمایت خود از ابتکار رمزنگاری فیس بوک را برداشت.

پی پال تحقیقات بسیار جدی در مورد فناوری بلاک چین داشته است. سال گذشته ، این نرم افزار موفق به موفق به ثبت اختراع در ابزاری برای کشف باج ابزارهای رمزنگاری شده و کاهش آسیب های آن شد. این شرکت همچنین به دنبال راه هایی برای پرداخت سریعتر رمزنگاری است.

این کمپانی سال هاست بطور جدی صنعت ارزهای دیجیتال را زیر نظر دارد و سیستمی برای تجار برای پذیرش بیت کوین در اوایل سال 2014 راه اندازی کرد.این شرکت همچنین winces Casares ، مدیر عامل Xapo و یک مئافع اولیه بیت کوین از سال 2016 را به هیئت مدیره خود اضافه کرده است . این شرکت همچنان مثل همیشه موضع خود یعنی توجه به قناوری بلاک چین و مخالفت با بیت کوین را حفظ کرده است.

صرافی تهران ماینر خدمتی جدید از تهران ماینر است که به شما امکان مشاهده قیمت لحظه ای بیت کوین و همچنین خرید و فروش آن را فراهم میکند.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *