اخبار, ارز دیجیتال

شعبه بعدی صرافی ارز دیجیتال buyucoin در استونی

صرافی ارز دیجیتال buyucoin

صرافی ارز دیجیتال buyucoin

از زمان برداشته شدن ممنوعیت بانکی صنعت ارزهای دیجیتال هند روز به روز در حال توسعه میباشد. آخرین مورد برای ایجاد یک حرکت بزرگ buyucoin است ، صرافی ارز دیجیتال هندی که اخیرا مجوز فعالیت در استونی را نیز دریافت کرده است. در این بورس همچنین اعلام شد که به عنوان بخشی از تلاش های خود برای کمک به هند برای مقابله با بحران covid-19 با یک اپراتور محلی تلفن همراه نیز همکاری کرده است.

مدیر عامل و موسس buyucoin نشان داد که این شرکت در اواخر سال 2019 مجوز دیجیتال ارز فیات را دریافت کرده است و همیم امکان او را برای حضور در اروپای شمالی فراهم کرده است . این شرکت همچنین مجوز لازم برای ارائه خدمات کیف پول ارز دیجیتال را نیز بدست آورده است .

وی به رسانه هندی inc42 گفت :” buyucoin اکنون یک موسسه جهانی است . ما مجوز فعالیت از استونی را نیز بدست آورده ایم . دو مورد مجوز در استونی وجود دارد ، یکی برای تبدیل ارز فیات به ارزهای رمزپایه و برعکس و مورد دیگر خدمات کیف پول برای نگه داشتن ارزهای دیجیتال.buyucoin موفق شده هر دو مجوز را با موفقیت بدست آورد.”

buyucoin با تمام این قضایا دریافت مجوز در استونی کار چندان ساده ای نبوده است و این کشور نیز مانند ژاپن و سایر کشورهای دیگر برای مهاجران فعال ارز دیجیتال قوانین را سخت تر کرده است. این در پاسخ به شمار فزاینده کلاهبرداری ها و هک هایی است که سالانه میلیاردها دلار از دست میروند. تاکرال توضیح داد:” طبق مقررات جدید ، ما باید یک مسئول مطابق با محلی داشته باشیم که اعتباز تجاری بی عیب و نقص را اثبات کند یعنی ارائه مدرک پشتیبانی در مورد آموزش و مهارت. هیئت مدیره نیز باید از شهرت خوبی برخوردار باشد.”

Buyucoin همچنین فاش کرده است که با  Mobikwik ، یک موسسه پرداخت محلی موبایل و بستر کیف پول دیجیتال همکاری کرده است. این همکاری به هندی ها کمک میکند که ارزهای دیجیتال خود را با استفاده از وجه نقد و از طریق موبایل خود به راحتی جابجا کنند.
استخر استخراج بیت کوین binance
Mobikwik دومین اپراتور پرداخت تلفن همراه در هند است و ادعا میشود بیش از 107 میلیون کاربر و حدود سه میلیون سرمایه گذار در پلتفرم خود دارد.تاکرال بعدها فاش کرد که برنامه موبایل Mobikwik اکنون لینکی دارد که کاربران را به سوی buyucoin هدایت میکند.

مبادلات هند همچنان با سرعت زیادی در حال رشد است و زندگی جدیدی از برداشته شدن ممنوعیت بانکی که تهدیدی برای ارزهای دیجیتال در هند بود بوجود آمده است. همین اواخر CoinDCX اعلام کرد که سه میلیون دلار بودجه سری A را جذب کرده است . این کمپانی یک هفته بعد نیز اعلام کرد میتواند 1/3 میلیون دلار برای آموزش ارزهای دیجیتالی در مبارزات انتخاباتی trycrypto سرمایه گذاری کند. این بورس همچنین با غول جهانی OKEx همکاری کرد.
برای خرید بیت کوین با کارمزد عالی به صفحه صرافی تهران ماینر مراجعه کنید.
 

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *