اخبار, ارز دیجیتال

صدور مجوز برای شرکت های ارز دیجیتالی در امریکا

مجوز ارز دیجیتال در امریکا

مجوز شرکت ارز دیجیتال در امریکا

اخیرا در خواست هایی برای مجوز شرکت ارز دیجیتال در امریکا به ثبت رسیده است .

فردی سرشناس و با نفوذ در صنعت ارزهای دیجیتال ( هویت خود را مخفی نگه داشته ) اعلام کرد : تنظیم کننده مالی ایالات نیویورک نزدیک به تصویب مجوز برای شرکت های coinbae و Ripple lab قرار دارد ، فعال در زمینه بیت کوین قرار دارد.

 این مجوز امکان ارائه خدمات ارز دیجیتال در ایالت را به این شرکت ها میدهد.

طبق اطلاعیه 28 آوریل که در وبسایت تنظیم کننده منتشر شد ، وزارت خدمات مالی ایالتی نیویورک از هر دو شرکت متقاضی در خواست هایی دریافت کرد. بر اساس گفته های فردی که با این موضوع و منابع آن آشنا است ، این اطلاعیه ها که معمولا پس از تکمیل مدارک ارزی مجازی منتشر میشود ، نشان میدهد که روند صدور پروانه تقریبا کامل است .

زمان ارائه مجوزهابازه زمانی این مجوزها ، هنوز بطور دقیق اعلام نشده است . این منابع خواستار ناشناس بودن دارند زیرا آن ها اجازه صحبت در مجمع عمومی را نداشتند. بیت کوین ارز دیجیتال مبتنی بر وب است که به کاربران ای امکا را میدهد بدون نیاز به تایید شخص ثالث پول را به سرعت و در سطح جهانی منتقل کنند.علیرغم اینکه به عنوان پول دیجیتالی آینده شناخته میشود ، اغلب به عنوان ارزی تعریف میشود که بسیار بی ثبات برای سرمایه گذاری است.

سال گذشته نیویورک اولین ایالتی در امریکا بود که قوانین گسترده ای برای شرکت های فعال در حوزه ارزهای دیجیتال صادر کرد. این دستور العمل ها با هدف حمایت از مصرف کننده و پولشویی ، شرکت ها را ملزم میکند تا آن چه را که در ایالت Bitlicense شناخته میشود بدست آورند. Coinbase و Ripple lab هر دو مستقر در سانفرانسیسکو هستند.

سخنگوی Ripple که از بیان جزییات خود داری میکرد گفت : ” ما متعهد هستیم که کاملا با تمام قوانین ایالتی و فدرال مطابقت داشته باشیم و از مجوز استفاده میکنیم تا از پایبندی ما به این قوانین اطمینان حاصل شود.” Coinbase که چهار سال از افتتاح آن میگذرد یکی از بزرگترین شرکت های بیت کوین مستقر در ایالات متحده است . از جمله پشتیبانان آن میتوان به آژانس USAA و شرکت های سرمایه گذاری آندرسن هوروویتس و Ribbit Capital اشاره کرد.

Coinbase که خدمات خود را به مصرف کنندگان و بازرگانان عرضه میکند ، در خواست مجوز را صادر کرده تا ارائه خدمات در معاملات دلاری را تسهیل ببخشد. پشتیبانان شرکت ریپل که تحت عنوان XRP II LLC برای مجوز ثبت نام کرده اند شامل آندرسن هوروویتس به همراه google ventures و IDG capital میشود. خدمات ارز ریپل معروف به XRP ، برای موسسات مالی و بانک ها است که برای صرافی ها نقدینگی تامین میکنند.

پس از تصویب مجوزهای این چنینی میتوان صنعت ارزهای دیجیتالی نوپا در نیویورک را توسعه داد . روز 5 شنبه ، NYDFS در خوات شرکت Gemini Trust را که توسط سرمایه گذاران تایلر و کامرون وینکلووس تاسیس شده است ، برای تجارت ارز دیجیتال اتر در مبادله با بیت کوین را تایید کرد.

منبع

entrepreneur.com

با توجه به سخت گیری های صورت گرفته در زمینه ماینینگ در ایران خرید بیت کوین و فروش آن در ایران در حال رونق گرفتن است . تهران ماینر با توجه به این موضوع صرافی بیت کوین افتتاح کرده که در آن علاوه بر امکان خرید بیت کوین و فروش آن با کارمزد منصفانه و قابل رقابت با سایر سایت ها ، امکان خرید و فروش تتر و همچنین اطلاع از قیمت لحظه ای بیت کوین نیز فراهم است.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *