اخبار

لاین صرافی ارزهای دیجیتال ( BITBOX ) راه اندازی می کند

BITBOX

پیام‌رسان لاین (Line) پس از توسعه صرافی خود در تاریخ 28 جولای صرافی اختصاصی خود به نام BITBOX را که به‌ صورت اختصاصی برای ارزهای دیجیتال توسعه داده شده است را در کشور سنگاپور به کاربران ارائه می‌کند.

طبق اعلان لاین حداقل ۳۰ ارز دیجیتال در صرافی بیت‌باکس ( BITBOX ) قابل معامله خواهند بود. البته لابن اطلاعات کاملی در مورد لیست ارزهای دیجیتالی که در ابتدا در صرافی خود لیست می‌کند و در BITBOX اجازه‌ مبادله خواهند داشت، ارائه نکرده است؛ اما از ارزهایی مانند بیت‌کوین ( Bitcoin ) ، بیت‌کوین کش ( Bitcoin Cash ) ، اتریوم ( Ethereum ) و لایت‌کوین ( Litecoin ) نام برده شده است.

در ابتدا در صرافی بیت‌باکس فقط امکان تبادل ارزهای دیجیتال فراهم خواهد شد و کاربران نمی‌توان در این سرویس با استفاده از پول‌های رایج به خرید و فروش ارزهای دیجیتال بپردازند. یا به عبارتی با استفاده از این سرویس تنها می‌توان ارزهای دیجیتال را با استفاده از همین ارزها خرید و فروش کرد.

البته این سرویس از همان ابتدای کار برای تمام کاربران در دسترس نخواهد بود. BITBOX سرویس جدید لاین که از ماه جولای در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت؛ در ابتدای کار سرویس دهی خود به کاربران ، برای کاربران در دو کشور آمریکا و ژاپن در دسترس نخواهد بود.به احتمال زیاد اصلی‌ترین دلیلی که باعث شده است تا لاین در کشور ژاپن سرویسی را ارائه نکند، باید مربوط به قوانینی باشد که سازمان‌های نظارتی در خصوص فعالیت صرافی‌ها در این کشور وضع کرده‌اند.

همچنین این سرویس خدمات خود را در ۱۵ زبان مختلف به کاربران خود ارائه خواهد داد، اما زبان ژاپنی در ابتدای کار جزو لیست 15 زمان پشتیبانی شده نخواهد بود.

کمپانی لاین در زمینه سرویس های پرداخت کم تجربه نیست و قبلا سرویس پرداخت لاین‌پی را معرفی کرده بود که بیش از ۴۰ میلیون کاربر در آن ثبت نام کرده‌اند و لاین در نظر دارد تا بیت‌باکس را به لاین‌پی متصل کند.

به نظر شما لاین چگونه سرویس صرافی خود را در سراسر جهان در دسترس کاربران قرار خواهد داد ؟

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *