اخبار, ارز دیجیتال

عملکرد ضعیف توکن XRP

توکن xrp

سقوط توکن ریپل | سقوط XRP

سقوط توکن ریپل باعث شد که بدترین عملکرد خود را در سال 2019 داشته باشد و اینطور که بنظر میرسد در سال 2020 نیز این وضع بهتر نمیشود. کمپانی تجزیه و تحلیل ارزهای دیجیتال firm messari این هفته اطلاعاتی را منتشر کرد که نشان میدهد XRP بدترین عملکرد سرمایه گذاری در بین 25 کوین اول بازار داشته است و این در سه اول 2020 نیز ادامه داشته است. Xrp در اوایل هفته توانست به chainlink  غلبه کند و حتی توانست در جریان سقوط فلش به تتر نزدیک شد. جایزه قاشق چوبی موسسه messari نشان میدهد که ریپل 66 درصد از ارزش خود در برابر بیت کوین را از دست میدهد و قیمت دلاری آن نیز نصف شده و از 0/36 به 0/18 کاهش میابد. سقوط توکن ریپل پیش از اینکه اثر گسترده ویروس کرونا بر بازار ارزهای دیجیتال شروع شود مقادیر زیادی ریپل زیر آتش فروش قرار داشتند گزارشگر messari به نقل از مدیرعامل این شرکت گفت : ” ریپل بدون فروش XRP سودآور و دارای گردش مالی نخواهد بود.” این نشان میدهد که فروش برای شرکت کمک مالی به همراه دارد.با این حال کل فروش XRP در سه ماه آخر سال 2019 به طور قابل توجهی به 13/8 میلیون دلار کاهش یافت.

پیشی گرفتن لینک در حجم روزانه از XRP

XRP در تاریخ 13 آوریل  توسط دارایی ارزهای دیجیتال از پروژه غیر متمرکز اوراکل یعنی chainlink پیشی گرفت. همانطور که بنیانگذار messari ، رایان سلکیس در حساب توییتر خود اعلام کرد link از XRP و  اتریوم پیشی گرفت تا آن روز با حجم130535603 معامله دلار در حجم معاملات در مقام دوم قرار گرفت. این یعنی از 77029141 دلار برای حجم XRP که در رتبه چهارم اتریوم بود عقب مانده بود.
توصیه میشود مقاله افزایش امنیت XRP را نیز مطالعه کنید.
در حال حاضر link در رتیه یازدهم market قرار دارد و یکی از بهترین کوین های سال 2019 بود که 0/29 دلار به 1/8 دلار ارتقا پیدا کرد و همچنان در حال رشد میباشد.

مسائل حقوقی زیر سایه ریپل

بخشی از عملکرد ضعیف ریپل ممکن است به یک دادخواست بلند مدت که در نیویورک این شرکت با آن مواجه است مربوط شود. این دادخواست با محوریت نقض قوانین مربوط بورس اوراق بهادار مربوط به پیشنهاد اولیه این ارز در سال 2013 باشد. گارلینگ هاوس شخصا متهم شده است که ضمن مخفی کردن دارایی های خود به تبلیغ سرمایه گذاران آینده نگر میپردازد.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *