اخبار, ارز دیجیتال, بیت کوین

عوامل تاثیر گذار روی بیت کوین بیشتر از بازگشایی مشاغل هستند

عوامل تاثیر گذار روی بیت کوین

عوامل تاثیر گذار روی بیت کوین

از آنجایی که ایالات متحده اقداماتی را برای پیشگیری از ویروس در نظر میگیرد ، دو فعال دیگر این صنعت تاثیر عوامل تاثیر گذار روی بیت کوین را بررسی میکنند. با تهران ماینر همراه باشید. بر اساس گفته فعالان صنعت بیت کوین ممکن است در شرایطی تحت تاثیر قرار بگیرد که ارگان های حاکم بر ایالات متحده اقدامات پیشگیری covid-19 مانند ثبت سفارش از منزل و تعطیلی مشاغل را لغو کند. عوامل تاثیر گذار روی بیت کوینمارشال هینر مدیر عامل موسسه metal pay ، به cointelegraph گفت : ” هنگامی که اقتصاد های جهانی بعد از چاپ شروع به بهبودی میکنند و دوباره به فعالیت در بستر اینتنرنت روی می آورند در مورد تریلیون ها دلار از سوی دولت امریکا بیت کوین به احتمال زیاد صعودی تر خواهد بود.” وی همچنین ادامه داد: ”  بازار آلت کوین ها با پایه قوی و کاربردی میتوانند حتی فراتر از سطح قبلی فعالیت کنند ، زیرا با توسعه دلارهای دیجیتال پشتیبان خزانه داری امریکا ، نخستین سیستم عامل های بزرگ بانکی ارز دیجیتال مانند metal pay  ، facebook و سایر موارد ظاهر میشوند.”

تعطیلی چند هفته ای اقتصاد

در تلاش برای متوقف کردن شیوع ویروس ، در بسیاری از نقاط کره زمین افراد در هفته های گذشته در خانه ماندند و بسیاری از مشاغل به تعطیلی کشیده شدند. وقتی ایالات متحده مسیری را برای پیشبرد خود ارزیابی میکند ، سایر کشورها متناسب با شرایط خودشان در حال چیدن استراتژی هستند. در گرمای همه گیر ماه مارس در حالی که بازارهای اصلی سقوط کزدند قیمت بیت کوین پایین بود . ایالات متحده امریکا هزاران دلار در تلاش برای جابجایی زندگی به بازارهای در حال توسعه چاپ کرد.
تاثیر ویروس کرونا بر ماینینگ
تغییرات هفته های اخیر نشان میدهد بازارهای سنتی با کمی بهبودی روبرو هستند. بعضی اوقات بیت کوین به موازات خود حرکت کرده است. معامله گران همچنین شاهد جابجایی قیمت بیت کوین هستند. یک معامله گر ارز دیجیتال در توییتر ، گفت بیت کوین میتواند با باز شدن محدودیت ها در بازار ایالات متحده میتواند حرکت سعودی خود را داشته باشد . وی گفت : ” فرض کلی این است که احتمالا قیمت بالا میرود .” ” همه چیز به حالت عادی برگشته و مردم احتمالا میتوانندپول را به بازارهای سنتی و بازارهای ارز دیجیتال برگزدانند.” این معامله گر ارز دیجیتال از پایداری چنین خریدی میگوید ، و اعلام کرد برای کسب اطلاعات بیشتر در پی تجزیه و تحلیل فنی در نمودار قیمت ها است. وی گفت : ” ما همچنین میتوانیم شایعات کلی در مورد مشاغل در حال باز گشایی ببینیم که میتواند باعث خرید شایعات و فروش اخبار شود را ببینیم. دو معامله گر دیگر ارزهای دیجیتال در توییتر به نام های cryptowendy و bigcheds اخیرا امکانات مفصلی رابرای بیت کوین در شرایط فعلی ایالات متحده به شهروندان نشان داده اند.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *