اخبار

فارم ماینیگ بین المللی

فارم ماینینگ در سطح بین المللی

فارم ماینینگ بین المللی

فارم ماینینگ بین المللی روز به روز در حال گسترش میباشد. که این سرمایه گذاری علاوه بر فارم ماینینگ (برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه مقاله فارم ماینینگ چیست را مطالعه کنید) ، میتواند در زمینه خرید و فروش این گونه ارزها نیز باشد. شاید یکی از خبرهای جالبی که این روزها به گوش شما برسد سرمایه گذاری کلان یک شرکت چند ملیتی در زمینه فارم ماینینگ در کشور ارمنستان باشد. با تهران ماینر همراه باشید.

سرمایه گذاری فارم ماینینگ در ارمنستان

در راستای گسترش فارم ماینینگ بین المللی اخیرا پروژه ای در زمینه فارم ماینینگ بوسیله شرکتی چند ملیتی در کشور ارمنستان کلید خورد. این شرکت با نام multi group و با همکاری کمپانی بین المللی omnia tech این پروزه را در مالتای ارمنستان ثبت و رسما در ایروان آن را معرفی نمود. در خلال این مراسم نخست وزیر ارمنستان به همراه چندین سرمایه گذار بزرگ از چین ، کره و امارات متحده عربی حضور داشته و در مورد این پروژه با یکدیگر به گفتگو و تبادل اطلاعات پرداختند.

ارز دیجیتال

در این مراسم آقای گاجیک ساروکین موسس کمپانی multi group در آخرین مصاحبه خود اعلام کرد کمپانی multi group هزینه ای بالغ بر 50 میلیون دلار صرف پیاده سازی تجهیزات خنک کننده و سایر موارد نموده است که رقمی قابل توجه برای سرمایه گذاری در زمینه فارم ماینینگ میباشد. وی افزود بطور کل طبقه پایینی این فارم استخراج ارز دیجیتال مختص مرکزی تجاری وسیع در راستای فناوری اطلاعات است.

مدیریت فارم ماینینگ ارمنستان

طبق توافق به عمل آمده مدیریت و اداره این فارم بزرگ به عهده شرکت omnia teach ، به دلیل تجربه بالای آن ها در زمینه قرار دادهای دراز مدت ماینینگ با پرداخت سود قطعی روزانه میباشد. همچنین این کمپانی سابقه کار کردن با Genesis mining را نیز دارا میباشد.

در همین مراسم یکی از پایه گذاران کمپانی omia teach اعلام کرد در صورت موفقیت این پروژه ، دو کمپانی پروژه های بعدی خود را با مبلغی بالغ بر 2 میلیارد دلار در سایر پروژه های فارم ماینینگ در ارمنستان اجرا خواهند کرد.

گسترش فارم ماینینگ بین المللی

برنامه ارمنستان برای آیند سرمایه سرمایه گذاری در زمینه فارم ماینینگ ، تبدیل این کشور به قطب سرمایه گذاری در این زمینه میباشد. این سرمایه گذاری دقیقا با زمانی مصادف شد که سایر کشورهای در حال توسعه منطقه سرمایه گذاری روی بلاک چین را آغاز کرده اند.

سرعت گسترش فارم ماینیگ بین المللی بقدری زیاد است که یک شرکت روسی که در زمینه تولید کودهای شیمیایی فعالیت میکرد ، سالن های خط تولید خود را به مجموعه های فارم ماینینگ عظیمی تغییر کاربری داده است.

حوزه فعالیت این کمپانی روسی متمرکز بر روی بیت کوین و لایت کوین میباشد و وسعت آن در حدود 4 کیلومترمربع در حومه سنپترزبورگ است. طبق اخبار درز کرده ، هزینه پیاده سازی تشکیلات این کمپانی حدودا 500 میلیون روبل شده . نکته قابل توجه در این قضیه ، ممنوع اعلام شدن ماینینگ در روسیه میباشد ، با این حال روسیه کشور سوم در زمینه ماینینگ پس از ایالات متحده و چین میباشد.

برای خرید ماینر ، تجهیزات جانبی ماینینگ ، خدمات تعمیرات ماینر و  در صورت نیاز به هگونه مشاوره تخصصی در زمینه فارم ماینینگ و اجرای پروژه های راه اندازی فارم با فروشگاه تهران ماینر تماس حاصل فرمایید ، در اسرع وقت پاسخگوی تماس های شما خواهیم بود.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *