اخبار, ارز دیجیتال

قوانین جدید ارزهای دیجیتال در امریکا

قوانین ارزهای دیجیتال در امریکا

قوانین ارزهای دیجیتال در امریکا

بزودی قوانین ارزهای دیجیتال در امریکا به تصویب میرسند. جو بی قانون و به اصطلاح غرب وحشی برای ارز دیجیتال در ایالات متحده رو به پایان است. بالاترین سطوح دولتی در حال بررسی چارچوب های قانونی برای مشارکت و استفاده از این ارزها است و آخرین مورد بررسی در این فهرست مربوط به شبکه جرائم مالی میشود. نهاد وزارت خزانه داری در حال کار بر روی مجموعه جدیدی از دستور العمل ها استت که فضای بیت کوین را به سمت بلوغ و در نهایت تصویب پیش میبرد.وزیر امور خزانه داری Steven mnuchin هنگام سخنرانی در جلسه رسیدگی به بودجه اخیر به ریاست کمیته امور مالی سنا ، از تغییرات آینده سخن گفت. وی اظهار داشت که دستور العمل های جدید در مورد ارز دیجیتال بزودی ابلاغ میشود. وی همچنین افزود :” به زودی کارهای زیادی را مشاهده خواهید کرد”

این ادعا اظهارات جدیدی را که توسط  jamal el hindi معاون میدر Fincen ارائه شده است نشان میدهد.در بیستمین کنفرانس سالانه اتحادیه صنعت اوراق بهادار و بازارهای مالی در سال گذشته در مبارزه با پولشویی و جرایم مالی که در شهر نیویورک برگزار شد ، وی هشدار داد اشخاص برای اطمینان نیاز به شفافیت بیشتر دارند تا محققان جرایم مالی بتوانند کار خود را بدرستی انجام دهند و ادعا کرد که مقررات برای اطمینان از وقوع این قانون به اشتراک گذاشته خواهند شد.

Mnuchin در جلسه سنا حاضر بود تا سوالات مربوط به در خواست افزایش بودجه Fincen را در زمینه ارائه دهد. سناتورmaggie hassan در مورد ماهیت مبلغ در خواستی که برای نظارت بر معاملات مشکوک ارزهای دیجیتال و فعالیت های غیرقانونی استفاده میشود ، سوال کرد که وزیر امور خارجه در پاسخ گفت ، ” ما در حال آماده کردن برخی الزامات جدید قابل توجه ” مربوط به اجرای ارزهای دیجیتال در آژانس ، بیشتر از جلوگیری از استفاده از ارزهای دیجیتال برای اهداف ناچیز و همچنین راهنمایی در مورد اکوسیستم بیت کوین برای نو آوری هستیم.

ارز دیجیتال در امریکاMnuchin

همچنین اضافه کرد ، ” ما میخواهیم اطمینان حاصل کنیم که فناوری به جلو حرکت میکند ، اما از طرف دیگر ، ما میخواهیم مطمئن شویم ارزهای دیجیتالی برای معادل حساب های بانکی شماهر مخفی قدیمی سوییس استفاده نمیشوند.” همچنین در مورد احتمال ایالات متحده برای معرفی ارز دیجیتال بانک مرکزی صحبت شده است. این مطابق با آنچه در حال حاضر در سایر کشورها از جمله چین ، ژاپن و سایر کشورها وجود دارد است اما به احتمال زیاد تا رسیدن به محصول ملموس آن هنوز راه زیادی باقی است.

جروم پاول ، جانشین رییس فدرال ، روز شنبه و چهارشنبه ، در جلسه دادرسی بانکی سنا تصدیق کرد که بحث در مورد CDBC وجود دارد ، اما افزود به احتمال زیاد این چیزی نیست که باید فورا اتفاق بیفتد . با این حال ، وی توضیح داد :” هر بانک مرکزی دنیا در حال حاضر مشغول خرید ارزهای دیجیتالی است .” و اذعان کرد بانک مرکزی ایالات متحده وظیفه دارد تا آن را مورد توجه خود قرار دهد.

با توجه به سخت گیری های صورت گرفته در زمینه ماینینگ در ایران خرید بیت کوین و فروش آن در ایران در حال رونق گرفتن است . تهران ماینر با توجه به این موضوع صرافی بیت کوین افتتاح کرده که در آن علاوه بر امکان خرید بیت کوین و فروش آن با کارمزد منصفانه و قابل رقابت با سایر سایت ها ، امکان خرید و فروش تتر و همچنین اطلاع از قیمت لحظه ای بیت کوین نیز فراهم است.
   

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *