اخبار, ارز دیجیتال

مخالفت نمایندگان امریکا با ارزهای دیجیتال

محدودیت ارزهای دیجیتال در امریکا

محدودیت ارزهای دیجیتال در امریکا

اینطور که بنظر میرسد قرار است در آینده ای نزدیک ارز دیجیتال محدودیت هایی در مجلس امریکا را تجربه کند. این روزها بحثی در مجلس ایالات متحده به راه افتاده که در آن نمایندگان مجلس امریکا موردی را زیر ذره بین قرار داده اند که تا امروز زیاد به آن توجه نشده بود. آن ها ارزهای دیجیتال را روشی برای تامین مالی تروریست ها ، نازی ها و هم چنین گروه های نژادپرست میدانند و به شدت به مخالفت با این ارزها پرداختند.به گزارشات رسیده از FXstreet ، بخش بررسی امورمالی مجلس امریکا در جلسه ای ، روز 4 شنبه هفته قبل ، موضوع ارزهای دیجیتال را پیش کشیدند و غیر متمرکز بودن آن را تهدیدی برای ایالت متحده میدانند. طی این گفتگو ، یکی از نمایندگان مجلس امریکا به نام Brad Sherman اظهار کرد قابلیت مخفی بودن هویت افراد و غیر متمرکز بودن آن ها به گروه های خلافکار و تروریست ها این امکان را میدهد تا بدون اینکه ردی از خود باقی بگذارند ، عملیات تروریستی خود را تامین مالی کنند. علاوه براین او آشکارا بیان کرد که گروه های نژادپرست در حال انتقال بیت کوین در راستای اهداف نژاد پرستانه هستند.

قیمت لحظه ای بیت کوینمحدودیت ارزهای دیجیتال در امریکا Brad Sherman در بخشی از حرف های خود گفت : وقتی حماس خیلی راحت از بیت کوین استفاده میکند ، نازی ها هم از آن استفاده خواهند کرد. او همچنین در ادامه حرف های خود تاکید کرد که حماس برای تامین تجهیزات مورد نیاز خود و جذب کمک های مالی از منابع ناشناس از بیت کوین استفاده میکند. صحبت های مشابهی از طرف Jared Maples نماینده ایالت نیوجرسی و Rena Miller متخصص امور مالی در مرکز پژوهشی کنگره ایالات متحده بیان شد. بنابر اظهارات Maples ، حماس از ارزهای دیجیتال بخاطر ناشناس و غیرقابل رهگیری بودن برای مبادلات و تامین خود استفاده میکند.

همچنین او به این موضوع نیز اشاره کرد که Andrew Anglin ، مدیر مسئول یکی از مهم ترین وبسایت های فعال در زمینه نژادپرستی به نام The Daily Stormer اعلام کرد بعد از حمله صورت گرفته در ویرجینیا ، 60000 دلار کمک های مالی از طریق منابع ناشناس در قالب بیت کوین دریافت کرده است.

معتبرترین منابع قیمت بیت کوینمحدودیت ارزهای دیجیتال در امریکا

افراد بخش خدمات مالی مجلس ایالات متحده ، در بین بحث های خود به موارد زیادی از جمع آوری کمک های مالی نئونازی ها بصورت ارزهای دیجیتال از منابع ناشناس اشاره کردند و از اینکه آن ها بتوانند عملیات های تروریستی خود را در سرتاسر دنیا پیش ببرند ابراز نگرانی کردند.

George Selim از مقامات ارشد اتحادیه ضد افترا اظهار کرد که سایت های وابسته به نازی ها از جمله Stormfront برای توسعه قابلیت ها و نفوذ خود نیاز به منابع مالی دارند و این منابع ممالی را از طریق ارزهای دیجیتال که غیرقابل شناسایی و ردیابی هستند تامین میکنند. با تمام این تفاسیر اعضای مجلس با یکدیگر توافق کردند که در مبارزه با تشکیلات تروریستی ، که هیچ وابستگی و ارتباطی با این گروه ها ندارند حمایت کنند.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *