اخبار, ارز دیجیتال, بیت کوین

ممنوعیت معاملات ارز دیجیتال در چین

معاملات بیت کوین در چین

 معاملات ارز دیجیتال در چین

همانطور که در گذشته گفتیم معاملات ارز دیجیتال در چین  دارای ممنوعیت هایی بوده است. بازارهای مالی از سال 1929 تا کنون با بحران های زیادی روبرو بوده اند و مردم به دنبال گزینه های دیگری برای محافظت از دارایی های خود در برابر این بحران ها هستند.یکی از گزینه های بسیار مورد توجه ارزهای دیجیتالی هستند.

در پاسخ ، بانک مرکزی چین روایت بیانیه ضد ارزهای دیجیتال خود را در پستی طولانی تحت عنوان “3/15 حمایت از حقوق و منافع مصرف مالی ” ادامه داده است.این پست در تاریخ 22 مارس در حساب رسمی wechat بانک منتشر شد.” در این پست مقامات بانکی به مردم در مورد سرمایه گذاری در زمینه ارزهای دیجیتال هشدار میدهند و سه کلاهبرداری اصلی را که در صرافی های ارزهای دیجیتال دیده میشود ، اعلام کردند.

بانک اظهار داشت: ” اول از همه میزان کلاهبرداری از معامله با ربات ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. متوسط نرخ گردش مالی از سه صرافی ارز دیجیتال خارج از کشور بسیار بیشتر ار مبادلات خارجی مجاز است. مورد دیگری که بانک بر روی آن تاکید بسیاری داشت این بود که دستکاری زیادی در معاملات در این صرافی ها وجود دارد که باعث مبادلات اجباری در نهایت انفجار حجم معاملات میشود.و در نهایت مورد سوم که پول شویی است و همواره مورد مهمی به حساب می آید.”

پست بانک چین همچنین خاطر نشان کرد که ادعای اینکه بیت کوین یک پناهگاه امن است کاملا نادرست میباشد زیرا بسیار بی ثبات میباشد.این بانک با پرهیز از سرمایه گذاری های رمزنگاری شده ، خود را از جمعیت محافظت کند. چین هرگز تجارت ارزهای دیجیتال را دوست نداشته است.

همانطور که cointelegraph سال گذشته گزارش داد airpay معاملات بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را ممنوع اعلام کرد.در سال 2018 مقامات محلی شروع به سرکوب پلتفرم های ایجاد بازار و سایر خدمات ” مانند ارز ” در رابطه با رمزنگاری کردند. در سپتامبر سال 2017 تنظیم کننده های چینی ممنوعیت مبادلات محلی ارزهای دیجیتال را در نظر گرفتند و به دنبال سرکوب تمام معاملات داخلی این گونه ارزها بودند.

بیت کوین انعطاف پذیر است تحلیل cointelegraph در 21 مارس نشان میدهد که بیت کوین برای یک بحران مالی طراحی شده است و تا کنون به خوبی عمل کرده است.
صرافی تهران ماینر ، با کارمزد پایین یکی از بهترین گزینه ها برای خرید بیت کوین و فروش آن است برای مقایسه کارمزد ها فقط کافیست با ما تماس بگیرید.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *